Modrý sklep Velké Bílovice

ul.Půrynská 524, Velké Bílovice
Kapacita: 10 osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 2 dnyNabízíme možnost strávení příjemného pobytu při ubytování v soukromí na Modrém sklepě v největší sklepní oblasti na Jižní Moravě ve Velkých Bílovicích. Jaké možnosti Vám Modrý sklep nabízí si můžete prohlédnout na našich stránkách www.vbmodrysklep.cz Obsazení penzionu si můžete prohlédnout na https://vbmodrysklep.cz/rezervace

Umístění a dostupnost objektu

Náš Modrý sklep se nachází uprostřed vinic, ve sklepní oblasti Půrynky, poblíž vinařské obce Velké Bílovice. Objekt má přímé napojení na Moravské vinné stezky, Lednicko-valtický areál, Pavlovské vrchy s Pálavou, Novomlýnské nádrže, Slováckou vinařskou podoblast. Příjezd je po místní asfaltové komunikaci za obcí Velké Bílovice ze směru na Velké Pavlovice.

Vybavení objektu

V Modrém sklepě je v přízemí velká společenská místnost s vybavenou kuchyní a krbovými kamny. V zadní části je WC a WC se sprchou, místnost pro uskladnění potravin, nápojů, kočárků a pod. Ze zadní místnosti je vstup do soukromého vinného sklepa.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi z masivního dřeva. Dále zde naleznete noční stolky s lampičkami, komodu a věšák. V každém pokoji jsou také dřevěné skládací židle, které si můžete případně přenést na zadní terasu. Při pobytu na jednu noc na Vás v pokoji bude čekat ručník, při delším pobytu pak i velká osuška. V koupelnách u pokojů je WC, umyvadlo a sprchový kout. Pro tři zadní pokoje je pak společná koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem a jedno další samostatné WC.

Služby

Za objektem je prostorná terasa s výhledem na panorama Velkých Bílovic, která přímo navazuje na obytný prostor s pokoji, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Pod terasou je velké ohniště a venkovní gril pro přípravu jídel na ohni.

Parkování

Parkování je za sklepem na oplocené travnaté ploše s příjezdem po štěrkové cestě. K dispozici je zde uzamykatelná kolárna pro 10 kol.

Stravování

Nabízíme možnost přípravy jídel v prostorné kuchyni v přízemí a snídaní v kuchyňském koutu u pokojů a terasy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Naše stránky: www.vbmodrysklep.cz, email:info@vbmodrysklep.cz

Celoroční ceny

Ubytování na 2 dny od 400,-Kč/osoba/noc
Ubytování 3 a více dnů od 350,-Kč/osoba/noc

Ceny stravování

V ceně ubytování je možnost používání vybavené kuchyně a kuchyňského koutu.

Slevy

Děti 6-12 let poloviční cena
Děti do 5 let zdarma na přistýlce

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně ubytování je použití společenské místnosti, vybavené kuchyně, uzavřeného parkoviště, terasy a kolárny.
Volné termíny na www.vbmodrysklep.cz, nebo email:info@vbmodrysklep.cz


Kontakt Modrý sklep Velké Bílovice Modrý sklep Velké Bílovice levné ubytování Velké Bílovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti