Ubytování pod Pustevnama

Trojanovice 318, Trojanovice
Cena: 200 - 350 Kč
min. delka 1 denPříjemné a klidné ubytování v Trojanovicích pod Pustevnami. Krásné prostředí, volnost a pohoda. Samostatné pokoje se spolecnou kuchyní a soc. zázemím, vše nově vybavené a zařízené. Je tu krásně, klid a pohoda. Kopečky, cyklo, sníh a sjezdovky. Děti se vyblbnou, vy si odpočinete. Můžete si vzít sebou i pejsky. Tak, především zapůjčíme výčep, že. Rádi a pořádně připravíme oslavu čehokoli. Čuník, guláš, přikulíme sud nebo se obsloužíte u ohně sami. Vhodné pro pobyt celých skupin lidiček (zabrat celý apartmán). Je možné objednávat i samostatné pokoje. K dispozici jsou 4 pokoje (9 pevných lůžek a přist, 1 kuchyň s jídelním koutem, 1 koupelna se sprch.koutem, 2 samostatné WC. V zimě se o teplo postará váš osobní topič. K dispozici je garáž na kola a ostatní věci nutné k pohodě ubytování.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování se nachází v CHKO Beskydy v obci Trojanovice, místní části Bystré, cca 3 km od nástupní stanice lanovky na Pustevny. Pěšky se na Pustevny dostanete za hodinu a čtvrt krásnou procházkou lesem.

Vybavení objektu

Dva apartmány (samostatné bytové jednotky): - centrální vytápění - terasa s deštníky a posezením - možnost úschovy kol (ve velké garáži) - zahrada (cca 1 500 m2) - přírodní ohniště pro grilování a rožnění - travnaté hřiště na volejbal nebo nohejbal - parkování pro min. 4 auta Po dohodě: - zajistí pivo včetně pípy a chladícího zařízení - připraví oslavu čehokoliv - upečou sele, navaří kotlíkový guláš . . .

Pokoje

Ubytování Pod Pustevnama nabízí ubytování v celkem 4 pokojích. Ložnice a pokoje: 1 apartmán (samostatná byt. jednotky). Celkem 4 pokoje. Je možný i pronájem samostatných pokojů. Apartmán v patře - 4 pokoje (9 lůžek + přist): 1.pokoj: 1x manželská postel a přist 2.pokoj: 1x manželská postel a přist 3.pokoj (menší): masivní patrová postel, vhodná pro děti (2x lůžko 90 x 200 cm) 4.pokoj: 1x manželská postel, 1x samostatná postel a přist Na patře společná koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadla, 2x samostatné WC, kuchyň s kompletním vybavením a jídelním koutem.

Parkování

Minimálně 4 parkovací místa.

Stravování

Vlastní, kompletně vybavená kuchyň, dostupný obchůdek (cca 1200m) s čerstvím pečivem, základními potravinami a potřebami - 7 dní v týdnu.

Letní aktivity

Bystrý potok (100 m) - brouzdání, koupání v tůňkách. AQUA Park Frenštát pod Radhoštěm (7 km) Krytý bazén Frenštát pod Radhoštěm (7 km) Rožnovské pivní lázně (15 km) LARA WELLNESS Čeladná (7 km) Koupaliště v Kopřivnici (21 km)

Zimní aktivity

Na běžky nebo skialpy můžete vyrazit přímo od objektu. Krásné trasy! Lyžařské areály: SKI AREÁL Pustevny SKI AREÁL Rališka SKI AREÁL Opálená SKI AREÁL Bílá

Letní sezóna

350,- osoba/noc/lúžko
250,- osoba/noc/přistýlka

Zimní sezóna

350,- osoba/noc/lůžko
250,- osoba/noc/přistýlka

Mimo sezónu

280,- osoba/noc/lůžko
200,- osoba/noc/přistýlka

Slevy

Při naplněnosti objektu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování v rodinném domě - apartmán v 1NP, pokoje i samostatně

Apartmán v patře - 4 pokoje (9 lůžek + přist.):
1.pokoj: 1x manželská postel a přist.
2.pokoj: 1x manželská postel a přist.
3.pokoj (menší): masivní patrová postel, vhodná pro děti nebo pružné (2x lůžko 90 x 200 cm)
4.pokoj: 1x manželská postel, 1x samostatná postel a přist
Na patře společná koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadla, 2x samostatné WC, kuchyň s kompletním vybavením a jídelním koutem.


Kontakt Ubytování pod Pustevnama Ubytování pod Pustevnama levné ubytování Trojanovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti