Ubytování pod Pustevnama

Trojanovice 318, Trojanovice
Cena: 270 - 330 Kč
min. delka 1 denPříjemné ubytování v Trojanovicích pod Pustevnami. Krásné prostředí, volnost a pohoda. Samostatné pokoje se spolecnými kuchyněmi a soc. zázemím, vše nově vybavené a zařízené. Je tu krásně, klid a pohoda. Kopečky, cyklo, sníh a sjezdovky. Děti se vyblbnou, vy si odpočinete. Můžete si vzít sebou i pejsky - malé v tašce na pokoj, velké do garáže nebo kotců. Tak, především máme výčep, že. Rádi a pořádně připravíme oslavu čehokoli. Upečeme čuníka, navaříme guláš, přikulíme sud nebo se obsloužíte u ohně sami. Vhodné pro pobyt celých skupin lidiček (zabrat celý objekt), až do 30ti hlav. Je možné objednávat i samostatné pokoje - se spol koupelnami 2x a 3xWC. K dispozici je 6 pokojů (16 lůžek a 13 přistýlek), 2 kuchyně s jídelnami, 2 koupelny se sprch.kouty, 3 samostatně WC. V zimě se o teplo postará váš osobní topič. K dispozici je garáž na kola a ostatní věci nutné k pohodě ubytování.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování se nachází v CHKO Beskydy v obci Trojanovice, místní části Bystré, cca 3 km od nástupní stanice lanovky na Pustevny. Pěšky se na Pustevny dostanete za hodinu a čtvrt krásnou procházkou lesem.

Vybavení objektu

Dva apartmány (samostatné bytové jednotky): - centrální vytápění - terasa s deštníky a posezením - možnost úschovy kol (ve velké garáži) - zahrada (cca 1 500 m2) - přírodní ohniště pro grilování a rožnění - travnaté hřiště na volejbal nebo nohejbal - parkování pro min. 4 auta Po dohodě: - zajistí pivo včetně pípy a chladícího zařízení - připraví oslavu čehokoliv - upečou sele, navaří kotlíkový guláš . . .

Pokoje

Ubytování Pod Pustevnama nabízí ubytování pro 1 až 30 osob v celkem 6 pokojích. Ložnice a pokoje: 2 apartmány (samostatné byt. jednotky). Celkem 6 pokojů. Je možný i pronájem samostatných pokojů. Apartmán v přízemí - 2 velké pokoje (celkem 7 lůžek + 7 přistýlek): 1.pokoj: 1x manželská postel, 1x samostatná postel a 3 přistýlky 2.pokoj: 1x manželská postel, 2x samostatná postel a 4 přistýlky V přízemí společná koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, 1x samostatné WC, kuchyň s kompletním vybavením, samostatný jídelní kout, TV. Apartmán v patře - 4 pokoje (9 lůžek + 6 přistýlek): 1.pokoj: 1x manželská postel a 1 přistýlka 2.pokoj: 1x manželská postel a 2 přistýlky 3.pokoj (menší): masivní patrová postel, vhodná pro děti (2x lůžko 90 x 200 cm) 4.pokoj: 1x manželská postel, 1x samostatná postel a 3 přistýlky Na patře společná koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadla, 2x samostatné WC, kuchyň s kompletním vybavením a jídelním koutem, TV. Sociální zařízení: 2x koupelna, 3x WC.

Služby

Neposkytujeme žádné služby...

Parkování

Minimálně 4 parkovací místa.

Stravování

Vlastní, vybavené 2 samostatné kuchyně a jídelní kouty

Letní aktivity

Bystrý potok (100 m) - brouzdání, koupání v tůňkách. AQUA Park Frenštát pod Radhoštěm (7 km) Krytý bazén Frenštát pod Radhoštěm (7 km) Rožnovské pivní lázně (15 km) LARA WELLNESS Čeladná (7 km) Koupaliště v Kopřivnici (21 km)

Zimní aktivity

Na běžky nebo skialpy můžete vyrazit přímo od objektu. Krásné trasy! Lyžařské areály: SKI AREÁL Pustevny SKI AREÁL Rališka SKI AREÁL Opálená SKI AREÁL Bílá

Letní sezóna

330,- osoba/noc

Zimní sezóna

330,- osoba/noc

Mimo sezónu

270,- osoba/noc

Slevy

Při naplněnosti objektu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování v rodinném domě
Ubytování Pod Pustevnama nabízí ubytování pro 1 až 16 osob v celkem 4 pokojích.
Ložnice a pokoje: 1 apartmány (samostatné byt. jednotky). Celkem 4 pokojů. Je možný i pronájem samostatných pokojů.


Apartmán v patře - 4 pokoje (9 lůžek + 6 přistýlek):
1.pokoj: 1x manželská postel a 2 přistýlka
2.pokoj: 1x manželská postel a 2 přistýlky
3.pokoj (menší): masivní patrová postel, vhodná pro děti (2x lůžko 90 x 200 cm)
4.pokoj: 1x manželská postel, 1x samostatná postel a 3 přistýlky
Na patře společná koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadla, 2x samostatné WC, kuchyň s kompletním vybavením a jídelním koutem, TV.
Sociální zařízení: 1x koupelna, 2x WC.


Kontakt Ubytování pod Pustevnama Ubytování pod Pustevnama levné ubytování Trojanovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti