Ubytování Jaroslava Machová

na Penziony.cz
od roku 2007
Seifertova 706, Třeboň
Kapacita: 7 osob
Cena: 300 - 380 Kč
min. delka 1 denNabízíme Vám levné ubytování v Třeboni v apartmánu v přízemí zděného domu nedaleko městského centra. K dispozici jsou oddělené dva třílůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC, možnost úschovy kol a parkování před domem. Po domluvě lze jednotlivé pokoje využít i samostatně.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt se nachází asi 10 minut pěšky od městského centra, asi 10 minut pěšky od lázní Aurora i lázní Berta. K objektu se dá dojet autem. Pokud využijete autobus, nádraží je vzdáleno od objektu asi 8 minut pěšky. Možno je přijet i vlakem. Vlakové nádraží je asi 1 km od objektu.

Vybavení objektu

Apartmán má dva třílůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Má společné soc. zařízení pro oba pokoje, kuchyňku plně vybavenou / lednice, plynový sporák, varná konvice, nádobí /. Pokud přijedete s koly, dají se uzamknout do sklepa. Auto se dá parkovat u domu.

Pokoje

Každý pokoj je vybaven třemi lůžky a v jednom pokoji je možnost jedné přistýlky. V apartmánu je televize, rádio.

Parkování

Parkovat se dá přímo před objektem nebo z boku objektu.

Stravování

K dispozici je plně vybavená kuchyňka. Potraviny se dají nakoupit asi 100 m od objektu. Restarace je od objeknu asi 150 m.

Letní aktivity

V létě je zde možnost využít velké množství cyklotras, využít rybníky a písková jezera jak již pro koupání, tak pro rybolov. Můžete navštěvovat historické památky. Je zde možnost sběru hub. Pobyt lze doplnit procedurami v lázních.

Zimní aktivity

V zimě je možnost opět využít lázně, využít běžkařské trati, seznámit se se státním archivem...

Celoroční aktivity

V Třeboni se dají využít celoročně lázně a jejich vybavení.

Ceny stravování

Stravování neposkytuji.

Slevy

Dítě do 14 let 300 Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena dospělá osoba 365 Kč/ 1 noc celoročně + 15 Kč lázeňský poplatek


Kontakt Ubytování Jaroslava Machová Ubytování Jaroslava Machová levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti