Penzion Markéta

Daskabát 542, Třeboň
Kapacita: 15 osob
Cena: 500 - 600 Kč
min. delka 1 denNově zrekonstuované pokoje. Rodinný penzion Markéta s dlouholetou tradicí Vám nabízí ubytování v klidné lokalitě lázeňského města Třeboň. Ubytování je zde vhodné nejen pro cykloturisty a rodiny s dětmi, ale díky svému umístění, poloze a lůžkové kapacitě i pro lázeňské hosty, větší skupiny a firemní akce.

Umístění a dostupnost objektu

Vedle přátelské rodinné atmosféry oceňují hosté penzionu Markéta jeho polohu, která je díky návaznosti na cyklotrasy a stezky ideálním výchozím bodem po CHKO Třeboňsko. Nachází se v klidné části na severozápadním okraji města Třeboň. Centrum města je vzdáleno 15 min. pěší chůzí, lázně Aurora i Berta 10-15 min.

Vybavení objektu

Hosté penzionu Markéta mohou po celou dobu pobytu užívat velkou zahradu s grilem, dětský koutek s pískovištěm, kolárnu a společenskou místnost.

Pokoje

Ubytování v penzionu Markéta je zajišťováno v pěti prostorných pokojích, s maximální kapacitou 15-ti osob. K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové a jeden čtyřlůřkový. Po dobu ubytování mají hosté WIFI připojení zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC.

Služby

Příprava kontinentální snídaně.

Parkování

Ano.

Stravování

Za příplatek je možné připravit kontinentální snídani. Některé pokoje jsou vybaveny kuchyňkou. Ostatním hostům je k dispozici kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí ve společném prostoru před pokojem a další kuchyňka je ve společenské místnosti.

Letní aktivity

Sport, cykloturistika, pěší turistika, kultura, plavání.

Zimní aktivity

Lázeňství.

Celoroční aktivity

Lázeňství - wellness, masáže. Kultura.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena ubytování se odvíjí od délky pobytu, obsazenosti pokoje, termínu pobytu a možnosti stravování. Při dlouhodobém pobytu cena dohodou. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko.

Celoroční ceny

500,- Kč za osobu/noc


Kontakt Penzion Markéta Penzion Markéta levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti