Penzion Bodisch

na Penziony.cz
od roku 2009
Teplice nad Metují-Bohdašín 5, Teplice nad Metují
Kapacita: 7 osob
Cena: 300 - 300 Kč
min. delka 1 denJedná se o malý rodinný penzion, vybavený jedním dvoulůžkovým pokojem se sociálním zařízením na pokoji, dále jedním velkým dvoulůžkovým pokojem propojeným s dětským pokojem a sociálním zařízením na pokoji.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází ve vesničce Bohdašín - Teplice nad Metují, klidné prostředí, vzdálenost do centra města cca 2km, restaurace vzdálena cca 1km, obchod 2km, autobusová zastávka 50 metrů, vlakové nádraží 1km.

Vybavení objektu

K dispozici je společná kuchyňka vybavená chladničkou a lednicí, el. varnou deskou a varnou konvicí. Pro stolování slouží společenská místnost. Venku je možnost grilování, posezení v pergole nebo u ohniště. Pokoje jsou vybaveny TV SAT. Možnost uložení kol v objektu. Parkování zdarma u penzionu. K dispozici je WIFI připojení na internet.

Pokoje

Všechny pokoje včetně dětského jsou vybaveny klasickými postelemi, šatní skříní a posezením se stolkem.

Služby

povlečení postelí

Parkování

Parkování na pozemku u penzionu

Stravování

Možnost vlastního vaření nebo stravování v restauraci 2 km.

Letní aktivity

Možnost koupání v Teplicích, Polici nad Metují, Meziměstí. Výlety do okolí, adrspašsko-teplické skály, broumovské stěny, Ostaš, Hvězda. Návštěva benediktínského kláštera v Broumově. Pevnost Dobrošov poblíž Náchoda, ZOO Dvůr Králové, Muzeum Merkur v Polici nad Metují.

Letní sezóna

Letní sezona květen-říjen 300,-Kč. na osobu a noc, pouze jedna noc příplatek 100,-Kč. Pouze jedna osoba v 2 lůžkovém pokoji příplatek 100,-Kč os./noc
Dítě 2 - 10 let 210,- Kč/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Otevřeno květen-říjen


Kontakt Penzion Bodisch Penzion Bodisch levné ubytování Teplice nad Metují kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti