Lázeňský dům Moravan

Teplice nad Bečvou 63, Teplice nad Bečvou
Kapacita: 121 osob
Cena: 300 - 1685 Kč
min. delka 1 denKomfortně vybavené lázeňské sanatorium Moravan pocházející z dvacátých let minulého století se tyčí nad údolím řeky Bečvy. Sanatorium se nachází v poklidné části lázní a je obklopeno zelení. Po rozsáhlé rekonstrukci, která byla ukončena v roce 1996, nabízí sanatorium Moravan svým klientům komplexní služby související s kardiorehabilitací, a zároveň služby pro relaxaci a odpočinek, a to vždy za individuálního přístupu všech pracovníků.

Umístění a dostupnost objektu

Lázně Teplice nad Bečvou se nacházejí v blízkosti města Hranice (na Moravě). Pro příjezd je nejlepší použít dálnici D1.

Vybavení objektu

Pro klienty je k dispozici recepce po celých 24 hodin , kde si je možné zarezervovat či objednat veškeré nabízené služby. Najdete zde léčebné a relaxační procedury jako uhličité koupele, masáže, kyslíkovou terapii, EKG, biolampy, cvičnou ergometrii, zátěžovou ergometrii, inhalaci, elektrolečbu, magnetoterapii, podvodní masaže, parafin, individuální tělocvik a mnoho dalších léčebných kúr. LD Moravan nabízí také celou řadu speciálních produktů s různým zaměřením. Pro relaxaci je klientům k dispozici rehabilitační bazén a sauna a nové Wellness centrum Moravan. Ze služeb může lázeňský dům nabídnout kosmetiku, pedikůru, půjčování cyklistických kol, stolní tenis, šachy. Další služby jako je kadeřnictví, solarium, minigolf a tenis nabízí jiná lázeňské domy.

Pokoje

LD Moravan umožňuje ubytování klientům v pokojích typu apartmán, standard plus a exclusive. Vlastní stravovací provoz, kde se připravuje dietní (k výběru 9 diet) i klasická strava. Denně je otevřená příjemná kavárna s kapacitou 50 míst a v letních měsících je také k dispozici venkovní terasa.

Služby

koupele, masáže, zábaly, wellness, bazén, kavárna

Parkování

Ano

Stravování

Klientům na pobytu poskytujeme jídlo ve vlastním stravovacím provozu, návštěvníci jejichž pobyt nezahrnuje stravu mohou vyzkoušet naši Kavárnu Moravan s širokou nabídkou jídel a nápojů.

Letní aktivity

grilování na terase lázeňského domu Moravan

Celoroční aktivity

kulturní a společenské akce dle aktuální nabídky


Kontakt Lázeňský dům Moravan Lázeňský dům Moravan levné ubytování Teplice nad Bečvou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti