Apartmánový dům Obecná škola

na Penziony.cz
od roku 2007
Světlík č.p.62, Světlík
Kapacita: 25 osob
Cena: 330 - 390 Kč
min. delka 1 denZrekonstruovaný objekt se nachází mezi vodní nádrží Lipno a Českým Krumlovem. Ubytovaní v 7 apartmánech vybavených vlastním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou. V objektu k dispozici tělocvična, vířivka, úschovna kol a lyží. Zahrada 5000 m2 s krbem. Parkoviště a internet (WiFi) zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází na okraji obce Světlík mezi Českým Krumlovem a vodní nádrží Lipno. Příjezd je po silnici č.162 Český Krumlov - Frymburk. Poloha obce na pokraji Národního parku Šumava zaručuje klidnou a jedinečnou rekreaci v krásné přírodě. V blízkém okolí jsou známé lokality vyhledávané turisty, cyklisty, vodáky a lyžaři.

Vybavení objektu

Přímo v objektu je k dispozici rodinná vířivka, vybavená tělocvična, úschovna kol a lyžárna. Na vyžádání je možné zapůjčit dětské postýlky a židličky. Na zahradě o rozloze 5000m2 je k dispozici zastřešený krb s grilem, houpačky, pískoviště, hřiště, lehátka a další atrakce.

Pokoje

Ubytování je nabízeno v 7 apartmánech (1x 2 lůžka, 3x 3 lůžka, 1x 4 lůžka, 2x 5 lůžek) o ploše od 24m2 až do 66m2. Každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, předsíň, vlastní sociální zařízení, 1 až 2 ložnice a barevnou TV.

Služby

Přímo v objektu je k dispozici rodinná vířivka, vybavená tělocvična, úschovna kol a lyžárna. Na vyžádání je možné zapůjčit dětské postýlky a židličky. Na zahradě o rozloze 5000m2 je k dispozici zastřešený krb s grilem a s připraveným dřevem, houpačky, pískoviště, hřiště, lehátka a další atrakce. Apartmány jsou k dispozici celoročně. Možnost připojení k internetové síti (Wi-Fi) zdarma.

Parkování

Parkoviště v oploceném areálu je zdarma.

Stravování

Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách v každém apartmánu. Smluvně zajištěn dovoz pizzy. V obci ve vzdálenosti 150 m hospůdka, ve které se podávají obědy i večeře.

Letní aktivity

Koupání, vodní sporty a rybaření umožňuje přehrada Lipno, vodácké sporty řeka Vltava, cyklistiku značené cyklostezky. Lákavé jsou výlety do Českého Krumlova, na hrad Rožmberk a Nové Hrady, zámky Třeboň a Červená Lhota, do cisterciáckého kláštera ve Vyšším Brodu a Zlaté Koruně, tvrz Žumberk, zříceniny Dívčí Kámen a Helfenburk a na perlu jihočeského selského baroka Holašovice.

Zimní aktivity

Lyžování CZ - lyžařské středisko Kramolín. Lyžování A - Sternstein, Hochficht.

Celoroční aktivity

Turistika - lákavé jsou výlety do Českého Krumlova, na hrad Rožmberk a Nové Hrady, zámky Třeboň a Červená Lhota, do cisterciáckého kláštera ve Vyšším Brodu a Zlaté Koruně, tvrz Žumberk, zříceniny Dívčí Kámen a Helfenburk a na perlu jihočeského selského baroka Holašovice. V podzimním období si mohou na své přijít i houbaři.

Letní sezóna

400 Kč osoba/noc

Zimní sezóna

350 Kč osoba/noc

Mimo sezónu

330 Kč osoba/noc

Slevy

děti 0-3 roky ..... zdarma
děti od 3 - 12 let ..... 250,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Silvestr 400 Kč osoba/noc
1 hodina vířivky 200 Kč za apartmán
při týdenním pobytu 1 hodina vířivky zdarma
cena na 1 noc 500,- Kč/osoba


Kontakt Apartmánový dům Obecná škola Apartmánový dům Obecná škola levné ubytování Světlík kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti