Penzion Na Dolech

Suchý 24, Suchý u Boskovic
Kapacita: 20 osob
Cena: 240 - 290 Kč
min. delka 1 denRestaurace a penzion NA DOLECH nabízí celoroční ubytování v prostředí Moravského krasu v krásném lesnatém prostředí Drahanské vrchoviny. Součastí je pivnice, restaurace, nekuřácký salónek o kapacitě 50 míst (pro pořádání akcí k různým příležitostem). Díky vysoké nadmořské výšce vyniká Suchý nejen velmi čistým vzduchem, ale také výbornými sněhovými podmínkami a příznivým terénem pro milovníky běžeckého lyžování. Od roku 2009 jsou k dispozici značené trasy se strojově udržovanou stopou. Veškeré ostatní informace naleznete na stránce obce. Ideální místo pro dovolenou pro rodiny s dětmi, v obci Suchý se nachází přírodní koupaliště s tobogánem, vedle koupání a rybaření je možné pro pohybově zdatné využít několik turistických a cykloturistických tras. V okolních lesích si přijdou na své i milovníci hub. Turistické trasy Vás zavedou např. do jeskynního komplexu Moravský kras (vzdáleného cca 12 km), nebo stejně vzdáleného města Boskovice, kde je možnost návštívit například westernového městečko, Hrad Boskovice, Zámek Boskovice, nebo unikátní židovské město a židovský hřbitov.

Umístění a dostupnost objektu

V centru obce Suchý cca 10km východně od Boskovic.

Vybavení objektu

pivnice, restaurace, nekuřácký salónek s kapacitou 20 míst a sálem s kapacitou 50 míst (pro pořádání akcí k různým příležitostem)

Pokoje

Celý pension nyní prošel celkovou rekonstrukcí. Jedná se o dvou, tří až pěti lůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC.

Služby

Možnost stravování formou snídaní, polopenzí i plnou penzí. Připravíme pro Vás svatbu, rodinou oslavu, firemní večírek, rauty a jiné.

Parkování

ano, možnost oploceného, soukromého parkoviště

Stravování

Vaříme pro Vás celý den. Snídaně, obědy, večeře, rauty, atd.

Letní aktivity

Ideální k výletům, koupání, tobogán, kempování, cykloturistika, koně, výlety po okolí, westernové městečko a mnoho dalších.

Zimní aktivity

Vhodné hlavně pro běžkaře

Celoroční aktivity

V blízkosti se nachází krytý sportovní areál.

Letní sezóna

1den
Standart bez PP-290/osoba/den

2 a více dnů
Standart bez PP- 240/osoba/den

Zimní sezóna

1den
Standart bez PP-290/osoba/den

2 a více dnů
Standart bez PP- 240/osoba/den

Ceny stravování

snídaně - 70Kč
obědy - 85Kč
večeře - 75Kč

Slevy

při delším pobytu sleva možná

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ve společných prostorách lednice a varná konvice.


Kontakt Penzion Na Dolech Penzion Na Dolech levné ubytování Suchý u Boskovic kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti