Penzion Mníšek

Mníšek 25, Stříbřec
Kapacita: 10 osob
Cena: 240 - 600 Kč
min. delka 1 denJsme rozvíjející se ubytovací zařízení v turistické lokalitě Třeboňsko. Dům a jeho okolí se snažíme budovat v souladu s rázem obce a okolní přírodou. Jedná se o selské stavení z 18. století. Za domem se nachází prostorný ovocný sad se třemi včelstvy a je odsud krásný výhled do krajiny.

Umístění a dostupnost objektu

Naši usedlost najdete na okraji malé vesničky Mníšek, která leží v mírně zvlněném terénu malebné Chlumské pahorkatiny na okraji CHKO Třeboňsko.

Vybavení objektu

Pro děti u nás najdete pískoviště, dětský koutek a dětskou houpačku. V ovocném sadu je ohniště s grilem. Parkoviště je před domem a úschovna kol a lyží ve stodole.

Pokoje

Nabízíme vám ubytování ve dvou samostatných stylově zařízených apartmánech. Terasa a vstupní chodba je pro oba apartmány stejná. Každý apartmán je pro 4 osoby s možností jedné přistýlky. K dispozici máme dětskou postýlku. Apartmán v přízemí (50 m2) má samostatné WC se sprchovým koutem. Prostorná a světlá kuchyň je vybavená krbovými kamny, jednoduchou kuchyňskou linkou s nádobím, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem a chladničkou. Součástí apartmánu jsou dva malé pokojíky, které slouží jako ložnice. Apartmán v podkroví (50 m2) má samostatné WC s vanou. V prostorné místnosti je kuchyňský kout s jednoduchou kuchyňskou linkou vybavenou nádobím, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem a chladničkou. V této samé místnosti jsou dvě postele a další tři lůžka ve zvýšeném patře.

Služby

Máme pro vás připravené dárkové poukazy a relaxační balíčky, můžete si dopřát tradiční thajskou masáž nebo pro méně odvážné i různé druhy regeneračních masáží. Nabízíme vám také ranní nebo večerní cvičení jógy. Máme pro vás spoustu tipů na výlety v okolí. Mníšek leží ve strategické poloze, a proto můžete prozkoumávat Třeboňsko, Jindřichohradecko, ale i tajemnou oblast přírodního parku Česká Kanada.

Parkování

Parkování zdarma před domem.

Stravování

V každém apartmánu je vybavená kuchyňka.

Letní aktivity

cyklistika, hrady, zámky, turistické trasy, výlety s dětmi, koupání, wellness, relaxační pobyty, tradiční thajské masáže, kurzy tradičních thajských masáží, kurzy zdravého vaření, rybolov

Zimní aktivity

běžky, turistika, bruslení, hrady, zámky, turistické trasy, výlety s dětmi, plavecký bazén se slanou vodou v lázních v Třeboni, wellness, relaxační pobyty, tradiční thajské masáže, kurzy tradičních thajských masáží, kurzy zdravého vaření,

Celoroční aktivity

cyklistika, hrady, zámky, turistické trasy, výlety s dětmi, koupání, wellness, relaxační pobyty, tradiční thajské masáže, kurzy tradičních thajských masáží, kurzy zdravého vaření, rybolov

Celoroční ceny

Pro páry nebo rodiny s dětmi do 3 let:
hlavní sezona: 1200 Kč/den
mimo sezonu: 700 Kč/den

Pro rodiny s dětmi od 3 do 10 let:
hlavní sezona: 1100 Kč/den
mimo sezonu: 600 Kč/den

Děti do 3 let - zdarma bez nároku na lůžko
Děti od 3 do 10 let - 100 Kč/den
Letní sezóna

1500 Kč za apartmán/noc (4 osoby)

Zimní sezóna

1500 Kč za apartmán/noc (4 osoby)

Mimo sezónu

1000 Kč za apartmán/noc (4 osoby)

Doplňující informace o ubytování a cenách

V zimním období účtujeme topný poplatek 200 Kč/den za apartmán. Poplatek je smluvní v závislosti na venkovní teplotě v daném období.

Pejsek 200 Kč/den (pouze apartmán v přízemí).
Příplatek za pobyt kratší než 2 noci 100 Kč/den.
Přistýlka 200 Kč/den.
Dřevěná dětská postýlka včetně ložního prádla 150 Kč/pobyt.

Kontakt Penzion Mníšek Penzion Mníšek levné ubytování Stříbřec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti