Penzion Pod Zvonem

Chrastice 115, Staré Město pod Sněžníkem
Kapacita: 29 osob
Cena: 480 - 830 Kč
min. delka 1 denPenzion Pod Zvonem vznikl přestavbou odsvěcené kaple sv. Petra a Pavla z roku 1868. Citlivá a náročná rekonstrukce byla ukončena zavěšením funkčního zvonu z dílny Dytrychových z Brodku u Přerova. V roce 2010 byl v anketě MF Dnes penzion zařazen mezi 10 nejoriginálnějších ubytovacích zařízení v celé ČR.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Pod Zvonem se nachází v horské turistické oblasti na přelomu Jeseníků a Orlických hor přímo v centru lyžařského areálu Ski Kraličák, nejbližší vlek je vzdálen 20m od penzionu. K penzionu přiléhá vlastní parkoviště. V okolí se nachází mnoho značených turistických tras, které Vás zavedou k památkám, na zajímává místa (pramen řeky Moravy) nebo na místa s úžasným výhledem na naší krajinu. Tyto trasy jsou využívány pro pěší, cyklo, nebo běžkařskou turistiku.

Vybavení objektu

TV, audiosystém, dataprojektor, WI-FI, úschovna lyží/horských kol, sušák na boty, vinotéka, krb.

Pokoje

V penzionu se nachází celkem 8 pokojů s různým počtem lůžek - od dvoulůžkových pokojů po dva mezonetové pokoje pro až 7 lidí. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV, lednicí - po domluvě s minibarem a WI-FI.

Služby

Jsme připraveni pro Vás uspořádat a kompletně zajistit vše potřebné na firemní večírek, sraz, oslavu výročí/narozenin, ale i to nejhezčí - svatbu v Penzionu Pod Zvonem.

Parkování

Parkování je možné přímo u penzionu na soukromém parkovišti.

Stravování

V ceně pobytu jsou snídaně formou bufetu, po domluvě je možné si přikoupit polopenzi i plnou penzi.

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, koupání v rybníku Úžas přímo nad penzionem, gril (i na prase) projížďka na koni. Naše firma zajišťuje letní provoz vleku Sedlo - jízda po svahu na horských minikárách, terénních koloběžkách, mountainboardech i na vlastním stroji.

Zimní aktivity

Lyžování, pěší turistika po značených trasách, běžkování, rybolov na rybníku Úžas, při příznivých podmínkách horolezectví na ledopádu.

Celoroční aktivity

Stezka mladého sudeťáka - stezka poznání, která Vás provede okolím po zajímavých místech a především po linií opevnění - bunkrech z předválečného období.

Letní sezóna

480,- Kč osoba/noc se snídaní

Zimní sezóna

530,- Kč osoba/noc se snídaní

Ceny stravování

Snídaně: v ceně pobytu - forma bufetu
Oběd pro dospělé: polévka + hlavní jídlo 85,- Kč
Večeře pro dospělé: hlavní jídlo 75,- Kč
Oběd pro děti do 10 let: polévka + hlavní jídlo 68,- Kč
Večeře pro děti do 10 let: hlavní jídlo 60,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny jsou uváděny včetně rekreačních poplatků.


Kontakt Penzion Pod Zvonem Penzion Pod Zvonem levné ubytování Staré Město pod Sněžníkem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti