Joska penzion

na Penziony.cz
od roku 2007
Srní 201, Srní
Kapacita: 13 osob
Cena: 450 - 560 Kč
min. delka 1 denUbytování u Josky se nachází v srdci Šumavy v nadmořské výšce 910 metrů v obci Srní. Velkou výhodou je dostatek turistických, lyžařských a cykloturistických tras v nejbližším okolí. U nás si odpočinete v klidu, v domácím prostředí s domácí stravou.

Umístění a dostupnost objektu

Autobusová zastávka je 100 m od ubytování. O letních prázdninách jezdí časté autobusové spojení s dalšími místy na Šumavě (směr Boubín až Železné Ruda). Pěší trasy se tak dají kombinovat s touto ekologickou dopravou. Vydejte se autobusem po Národním parku Šumava (informace najdete např. na ). Spoj na Bučinu navazuje na dopravu v Bavorském národním parku. Autobusy jsou přizpůsobeny i na převoz jízdních kol.

Vybavení objektu

Ubytování je v nově postaveném domku.Pokoje jsou upravené a čisté, s kobercem. Pokoje jsou podkrovní se zajímavými průhledy, dřevěným obložením trámů, s útulnou atmosférou. Na fotografiích vidíte interiér pokoje, výhled z okna... Sociální zařízení moderní a prostorné. Před objektem je vlastní parkoviště. K dispozici máme úschovnu kol a lyží.

Pokoje

Ubytování je v nově postaveném domku.Pokoje jsou upravené a čisté, s kobercem. Pokoje jsou podkrovní se zajímavými průhledy, dřevěným obložením trámů, s útulnou atmosférou. Sociální zařízení moderní a prostorné.

Služby

V těsné blízkosti naleznete zázemí pro sport a další služby. Sto metrů od ubytování v hotelu Šumava je krytý bazén, sauna, kuželky, fitness, masáže, kosmetika.Zveme Vás k posezení v baru s krbem. Ochutnejte naší domácí kuchyni (palačinky, steaky, poháry, domácí jablkové záviny, pstruhy, masa...). Točíme Budwaiser Budvar. Příjemné posezení nabízí i letní terasa, s množstvím nádherně kvetoucích květin. Zde Vám bude jako v pohádce.

Parkování

Před objektem je vlastní parkoviště.K dispozici máme úschovnu kol a lyží.

Stravování

Zveme Vás k posezení v baru s krbem. Ochutnejte naší domácí kuchyni (palačinky, steaky, poháry, domácí jablkové záviny, pstruhy, masa...). Točíme Budwaiser Budvar. Příjemné posezení nabízí i letní terasa, s množstvím nádherně kvetoucích květin. Zde Vám bude jako v pohádce.

Letní aktivity

Turistické a cykloturistické trasy začínají v Srní u kostela. Na výběr je množství zajímavých cílů a směrů (Poledník, Prášily, Povydří, Rokyta, Čeňkova Pila, Tříjezerní Slať, Modrava...).

Zimní aktivity

V obci je v provozu 450 m dlouhý lyžařský vlek s denním i večerním lyžováním a lyžařskou školou Lanovka má vlastní parkoviště – zdarma. Občerstvením a bar u dolní stanice vleku. Pro běžkaře je upravena lyžařská stopa – Srnský okruh , který navazuje na ostatní tratě směrem na Modravu, Kvildu a Prášily. Přímo v obci je pro děti upravena sáňkařská dráha a v provozu je snowtubing.

Celoroční aktivity

Doporučujeme pro krátké vycházky: Staré Srní (nádherné výhledy, malebná zákoutí, chaloupky) K přečerpávací nádrži pro vodní elektrárnu na Čenkově pile (okolo hotelu Vydra) Doporučujeme pro delší výlety: Naučná stezka Povydřím - Antýgl - Čeňkova Pila Podél Roklanského potoka, Tříjezerní Slať - Modrava Na rozhlednu Poledník Plavební kanál, Rokyta - informační středisko Doporučujeme pro cyklisty: Kamkoliv po Šumavě. Hrad Kašperk, Prášily, Kvilda, Prameny Vltavy, Bučina... Pro špatné počasí: Muzea v Sušici a Kašperských Horách. Hrad Kašperk Tajuplné Šumavské slatě

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro malé kolektivy nabízíme firemní posezení, společenské akce - grilování, krb, steaky, špízy...

Celoroční ceny

Silvestr 2015 cena -

máme celoroční provoz

Letní sezóna

LÉTO 2015 – hlavní sezóna

Ubytování s polopenzí 29.6. – 30.9. 2013
dospělí 580,- Kč
děti 490- Kč

Ubytování se snídaní 29.6. – 30.9. 2013
dospělí 500,- Kč
děti 460,- Kč
děti do 2 let bez služeb zdarma

Zimní sezóna

ZIMA 2015

Ubytování s polopenzí 2.2. – 9.3. 2013
dospělí 560,- Kč
děti 470- Kč
děti do 2 let bez služeb zdarma

Ubytování se snídaní 2.2. – 9.3. 2013
dospělí 480,- Kč
děti 450,- Kč


Mimo sezónu

MIMO SEZÓNA

Ubytování s polopenzí
dospělí 540,- Kč
děti 460- Kč
Ubytování se snídaní
dospělí 450,- Kč
děti 410,- Kč
děti do 2 let bez služeb zdarma

Slevy

SENIOŘI 9.3. – 9.6. 2013
1.10. – 30.11. 2013

Ubytování s polopenzí - 510,- Kč
Ubytování se snídaní - 430,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Slevu na děti poskytujeme do 10ti let.
Za zvíře se platí 70,- Kč/den. Pejsek do 10 kg.

Nástup na rekreaci, při týdenním pobytu začíná v 16.00 hodin a končí sobotou po snídani to je do 9.30 hodin, není-li dohodnuto jinak.
PROSÍME HOSTY O VLASTNÍ PŘEZŮVKY S SEBOU


Kontakt Joska penzion Joska penzion levné ubytování Srní kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti