Hotel Garni Vildštejn

Česká 75, Skalná
Kapacita: 62-70 osob
Cena: 310 - 400 Kč
min. delka 1 denHotel Garni "Vildštejn" se nachází ve Skalné ca 6km od lázeňského města Františkovi Lázně, hotel je v provozu po celkové rekonstrukci od roku 2001 s kapacitou 54 lůžek a v roce 2008 byla otevřena další část hotelu s dalšími 4 pokoji s kapacitou 8 lůžek. K dnešnímu dni je celková kapacita hotelu 62 lůžek s možností 8 přistýlek, takže v maximálním případě 70 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je umístěn ve středu města v České ulici 75 a je dostupný jak autobusem (zastávka MHD ca 10 m), tak i vlakem (ČD ca. 600 m). Samozřejmě k nám můžete přicestovat i vlastním vozem, pěší či na kolech.

Vybavení objektu

Hotel disponuje následujícími pokoji 7x1, 18x2, 3x3 a 1x4 a 2x3 apartman = 62 lůžek. V hotelu je možno využít : saunu, whirpool, posilovnu, masáže, kulečník, internet nebo zapůjčení jízdních kol.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní soc.zařízení a TV s možností připojení k internetu bezdrátově přes Wifi.

Služby

Snídaně přímo v hotelu , polopenze či plná penze ve vlastní restauraci ca 200 m od hotelu.

Parkování

V hotelu jsou k dispozici 2 parkoviště uzavíratelné elektronickou bránou s kapacitou 25 a 8 osobních automobilů nebo 2+1 autobusů.

Stravování

Snídaně je podávaná formou rautu přímo v hotelu, Obědy a večeře ve vlastní restauraci ca 200m od hotelu, restaurace "Hospůdka na Chaloupce" Příjemné posazení v útulné hospůdce s možností uspořádání rodnných oslav a večírků s celkovou kapacitou 195 míst (kuřácká restaurace 75, nekuřácká 60 a letní terasa 60 míst). Teplá kuchyně 11:00 - 21:00, studená kuchně 21:00 -23:00. Restaurace je otevřena ST-Ne. - 11:00 -23:00, PO-ÚT - ZAVŘENO

Letní aktivity

Skalná nabízí v letních měsících možnost koupání v přírodních koupalištích v okolí, houbaření v přilehlých lesích, pěší turistika, cykloturistika, sportovní vyžití, návštěva lázeňských měst (Františkovi Lázně ca.6km, Mariánké Lázně ca.45km a Karlovy Vary ca.65km) a kulturních památek v okolí hrad Seeberg, Loket, Chebský hrad, historické centrum Chebu náměstí krále Jiřího z Poděbrad, nebo přímo ve Skalné ležící hrad Vildštejn z 12. století. Určitě doporučujemem ca. 5 km vzdálenou přírodní rezervaci SOOS s přrodnímy mofetami a rašenilišti. A určitě stojí za zmínku ca.35 km vzdálný skokanský můstek, ihned za hranicemi v německé Klingenthalu s nejmodernějším skokankým můstkem v Evropě a mnoho dalších zajímavostí.

Zimní aktivity

Přímo ve Skalné je možnost využití moderní sportovní haly pro různé sporty, pokud to sněhové podmínky dovolí, tak i krásná příroda v místních lesích pro běžkaře. Nedaleko od Skalné ca.18km se nachází sjezdovky jednoduššího rázu pro rodiny s dětmi a ca.35 km za Kraslicemi v ovbci Bublava naleznete moderní, nově otevřený lyžařský areál s několika sjezdovkami.

Celoroční aktivity

Skalná nabízí celoročně možnost pěší turistiky, sportovního vyžití - kopaná, házená, voleybal, tenis - jsou zde ideální podmínky pro sportovní soustředění (sportovní hala, 3 travnatá fotbalová hřiště krásné lesy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V případě zájmu, zajistíme pro skupiny autobus s průvodkyní s výkladem jak v českém tak i v německém jazyce. Pro lyžaře zajistíme skibus do lyžařského střediska po domluvě. V případě přicestování vlakem, zajistíme vyzvednutí na nádraží a zajistíme i odvoz. Pro skupiny nabízíme i grilovaná selátka či bohaté rauty nebo zvěřinové nebo zabijačkové hody.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 400,- až 490,-Kč
Dvojlůžkový pokoj 740,- až 920,-Kč
Trojlůžkový pokoj 1020,-až 1290,-Kč
4lůžkový pokoj 1240,-až 1600,-Kč
První cena je pouze za ubytování a druhá cena je včetně snídaně formou švédského stolu

Ceny stravování

Příplatek za snídani 90,-Kč
Příplatek polopenze 100,-Kč (výběr z 30 jídel)

Slevy

Děti ve věku 0-5,99 let -zdarma
Děti ve věku 6-11,99 let platí 50% z ceny
Skupiny : 20 osob platící celou cenu má 21 osoba pobyt zdarma
40 osob platící celou cenu má 41+42 osoba pobyt
zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při pobytu na 4 noci a déle je cena za pobyt snížena o 10% slevu. Při pobytu na 7 nocí jsou hostům nabízené další bonusy formou volného vstupu do whirpoolu, sauny nebo večeře s nápoji pro daný počet hostů.


Kontakt Hotel Garni Vildštejn Hotel Garni Vildštejn levné ubytování Skalná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti