Penzion Mysliveček

Široká Niva 100, Široká Niva
Kapacita: 28 osob
Cena: 350 - 600 Kč
min. delka 1 denNabízíme celoroční ubytování v krásném penzionu Mysliveček, který se nachází v klidné chatové části obce Široká Niva. Čeká Vás příjemné ubytování v rodinném penzionu, který v nedávné době prošel celkovou rekonstrukcí. K penzionu náleží rozlehlá oplocená zahrada, na které najdete také terásku s občertvením, ohniště, prolézačky a houpačky pro děti, sezónní venkovní bazén, pískoviště nebo zatravněné hřiště vhodné pro badminton či volejbal. Součástí penzionu je také nekuřácká restaurace s barem a 30 místy k sezení, která slouží zejména pro ubytované hosty. Využít tedy můžete také nabídku snídaní, menšího občerstvení nebo večeří. Přímo kolem penzionu protéká pstruhový potok, který vybízí k rybaření a v letních měsících také k příjemnému osvěžení. Široká Niva je skvělým výchozím bodem pro Vaše pěší túry i vzdálenější výlety s rodinou. Navštivte nás a užijte si pohodovou dovolenou v srdci krásné přírody Jeseníků.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Mysliveček je umístěn na výborném místě, dostanete se k nám po dobře značené silnici během pár minut z Bruntálu či z Vrbna pod Pradědem, parkovat můžete přímo u penzionu. Můžete k nám ovšem dojet také vlakem, vlaková stanice Skrbovice je od penzionu vzdálena pouze necelých 600 m. Pohodlná však bude také cesta autobusem, pokud vystoupíte na aut. zastávce Široká Niva, kolárna, dojdete k nám do penzionu po cca 400 metrech. Penzion je umístěn v klidné chatové části obce.

Vybavení objektu

V penzionu Mysliveček najdete restauraci s barem a min. 30 místy k sezení, která slouží zejména pro hosty penzionu. Nabízíme také úschovu Vašich lyží nebo kol a pod. vybavení. Na zahradě penzionu najdete také terásku s posezením nebo můžete využít posezení u ohniště ve vzdálenější části pozemku. Celý areál penzionu je oplocený a vzhledem ke klidné oblasti, ve které je umístěn, se skvěle hodí pro rodiny s dětmi. Vaše děti navíc ocení také prolézačky a houpačky na zahradě penzionu, trampolínu nebo pískoviště. V letních měsících pro Vás pravidelně připravujeme také menší venkovní bazén, osvěžit se však můžete také v potoku, který protéká přímo před příjezdovou cestou k penzionu (možnost také rybolovu - pstruhový potok). Přímo před bránou penzionu také vede oblíbená cyklostezka.

Pokoje

Penzion nabízí ubytování až pro 28 osob v celkem 8 pokojích. 7 z celkového počtu osmi pokojů je situovaných do 1.patra. Jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje, každý z nich nabízí ještě možnost 2 přistýlek. Tyto pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, v koupelně, která je spojená s pokojem, najdete wc, umyvadlo a sprchový kout. Pokoje i koupelny prošly nedávno celkovou rekonstrukci, můžete se tedy těšit na nové a čisté vybavení. 8.pokoj je umístěn do přízemí, jedná se o bezbariérový pokoj, který taktéž disponujeme vlastním sociálním zařízením. V koupelně, která je spojená s pokojem, najdete wc, umyvadlo a sprchový kout. Samozřejmostí jsou také ručníky a povlečení. Při příjezdu na Vás čeká čistý a krásně připravený pokoj. Pokud není dohodnuto jinak, je ubytování možné od 14.hod. V případě dřívějšího příjezdu Vám rádi uschováme zavazadla.

Služby

Ubytování, stravování, kurzy, firemní akce, školy v přírodě, rodinné pobyty i dlouhodobé ubytování pro Vaše zaměstnance.

Parkování

Parkování přímo u penzionu

Stravování

Přímo v penzionu najdete nekuřáckou restauraci s barem a 30 místy k sezení. Využít tedy můžete možnost snídaní, rychlého občerstvení i večeří. Možnost stravování záleží vždy na domluvě, pokud máte o stravování v penzionu zájem, prosíme, o předchozí domluvu, rádi Vám vyjdeme vstříc a budeme respektovat Vaše výživové nároky, potravinové alergie, apod.

Letní aktivity

Rybaření, koupání ve 12 km vzdáleném Bruntále, výlety, pěší i cyklo turistika.

Zimní aktivity

Velký výběr lyžařských areálů a středisek v blízkosti penzionu Mysliveček. 10 km vzdálený Annaberg - sjezdovky v Andělské Hoře a Suché Rudné, dále Vrbno pod Pradědem, Karlova Studánka, Malá Morávka - více než 5 sjezdovek různých délek a obtížností a další.

Celoroční aktivity

Široká Niva je ideálním výchozím bodem Vašich pěších túr i vzdálenějších výletů autem. V samotné obci najdete oblíbené cyklostezky, ale také dostatek přírody k odpočinku, sportovním aktivitám nebo k oblíbenému houbaření. 12 km vzádlený Bruntál nabízí celou řadu aktivit, v letních měsících zde můžete využít koupaliště nebo si můžete celoročně odpočinout ve wellness centru. Najdete zde také spoustu kulturního vyžití. Za návštěvu jistě stojí také 13 km vzdálené Vrbno pod Pradědem, ve kterém najdete cyklostezky, bikepark i skatepark, velice oblíbenou bobovou dráhu nebo také lesopark a naučnou stezku Údolím lapků z Drakova. V zimních obdobích můžete využít také Ski Arenu Vrbno. Zalyžujete si skvěle také v areálu Annaberg, který se nachází v Andělské Hoře, jeho druhá sjezdovka je pak umístěna v Suché Rudné. Mírně vzdálenější Malá Morávka pak nabízí také další sjezdovky různých délek a náročností. K návštěvě se nabízí také nedaleká Karlova Studánka - překrásné horské lázeňské městečko pod Pradědem. Najdete zde nejen další sjezdovku, ale především si užijete krásnou procházku lázeňským městečkem, které také nabízí celou řadu léčebných procedur. A samozřejmě... Co by to bylo za návštěvu Jeseníku, kdybyste se neodhodlali k výstupu na nejvyšší vrchol Jeseníků - majestátnou horu Praděd? Tím ale samozřejmě možnosti výletů ani zdaleka nekončí, zbytek Vám rádi doporučíme přímo u nás v penzionu.

Celoroční ceny

Cena za ubytování je 350,- Kč / os. / noc

Cena za ubytování + snídaně je 400,- Kč / os. / noc

Dítě do 12 let 250,- Kč / noc

Domácí mazlíček 100,- Kč / noc - vždy je potřeba nahlásit předem!

Vždy vybíráme zálohu za ubytování ve výši 50 %.

Mimo sezónu

22.12-2.1. 600,- osoba/noc


Kontakt Penzion Mysliveček Penzion Mysliveček levné ubytování Široká Niva kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti