Apartmány Penzion Beskyd

na Penziony.cz
od roku 2011
Hradišťko 1318, Rožnov pod Radhoštěm
Kapacita: 10 osob
Cena: 275 - 400 Kč
min. delka 1 denPenzion Beskyd se nachází v příjemném prostředí města Rožnov pod Radhoštěm a nabízí ubytování v krásných apartmánech s bazénem, dvěma zahradními altánky s krbem a grilem. Rožnov pod Radhoštěm a okolí poskytuje mnoho příležitosti pro kulturní, sportovní vyžití a hodně dalších rekreačních aktivit na Valašsku. Město s bohatou historií se pyšní především unikátním souborem lidových staveb, soustředěných ve Valašském muzeu.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány Penzionu Beskyd se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra města, Valašského muzea, koupaliště, zábavního parku, pivních lázní atd. Dostupnost - autobusové a vlakové nádraží cca 700 m od penzionu.

Vybavení objektu

Nabízíme Vám ubytování ve 2 na sobě zcela nezávislých apartmánech s vlastními vchody s celkovým počtem 8 lůžek + možnost 2 přistýlek. Každý apartmán má vlastní soc. zařízení, plně vybavené kuchyně, obývací pokoje, oddělené ložnice. Možnost připojení na internet - wifi. Rozloha apartmánů je 63 m² a 65 m².

Pokoje

APARTMÁN č.1 PRO 2 AŽ 4 OSOBY + MOŽNOST 1 PŘISTÝLKY. 1x plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem (el. sporák, lednice, nádobí, mikrovlnka, TV, satelit, WIFI internet, rohová sedačka a jídelní kout). 1x pokoj - dvojlůžko (v případě potřeby možnost doplnit o dětskou postýlku). 1x pokoj - 2 lůžka ( možnost doplnit o přistýlku). 1x koupelna se sprchou a umyvadlem. 1x WC, umyvadlo. APARTMÁN č.2 PRO 2 AŽ 4 OSOBY + MOŽNOST 1 PŘISTÝLKY. 1x plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem (el. sporák, lednice, nádobí, mikrovlnka, TV, satelit, WIFI internet, rohová sedačka a jídelní kout). 1x pokoj - dvojlůžko (v případě potřeby možnost doplnit o dětskou postýlku). 1x pokoj - 2 lůžka ( možnost doplnit o přistýlku). 1x koupelna se sprchou a umyvadlem. 1x WC, umyvadlo.

Služby

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni, návštěvníci mohou využívat zahradní posezení (altánek + velký krb s grilem), nebo druhý altánek s bazénem na solární ohřev a houpačku, možnost úschovy kol nebo lyží v uzamykatelné místnosti.

Parkování

Parkování auta u penzionu na oploceném pozemku.

Stravování

V blízkosti penzionu (150 metrů) jsou tři restaurace, potraviny Hruška a Penny.

Letní aktivity

Valašské muzeum v přírodě Pustevny a Radhošť Golf Rožnov Cyklostezka Bečva Jezdecký areál Hradišťko Gibon park lanová dráha Turistické centrum Rožnov pod Radhoštěm Cyklotrasy po Valašsku Turistické trasy TATRA muzeum Kopřivnice Krytý bazén a letní koupaliště Tenisové kurty Tenisová hala Synot tip Hall Aquapark Frenštát pod Radhoštěm Aquapark Valašské Meziříčí Přehrady Bystřička, Horní Bečva a vodní nádrž Šance Rožnovské pivní lázně Solné jeskyně

Zimní aktivity

Valašské muzeum v přírodě Pustevny a Radhošť Turistické centrum Rožnov pod Radhoštěm TATRA muzeum Kopřivnice Krytý bazén Tenisová hala Synot tip Hall Aquapark Valašské Meziříčí Ski alpin Pustevny Ski areál Bílá Ski areál Soláň Ski areál Rališka Ski areál Razula Rožnovské pivní lázně Solné jeskyně

Celoroční aktivity

Valašské muzeum v přírodě Pustevny a Radhošť Golf Rožnov Cyklostezka Bečva Jezdecký areál Hradišťko Gibon park lanová dráha Turistické centrum Rožnov pod Radhoštěm Cyklotrasy po Valašsku Turistické trasy TATRA muzeum Kopřivnice Krytý bazén a letní koupaliště Tenisové kurty Tenisová hala Synot tip Hall Aquapark Frenštát pod Radhoštěm Aquapark Valašské Meziříčí Přehrady Bystřička, Horní Bečva a vodní nádrž Šance Ski alpin Pustevny Ski areál Bílá Rožnovské pivní lázně Solné jeskyně

Doplňující informace o ubytování a cenách

Oblast je turisticky velmi atraktivní, především díky Valašskému muzeu v přírodě a krásné krajině.

Celoroční ceny

Mimo sezónu (říjen až květen)
Cena 4 lůžkového apartmánu pro: 2 osoby 700 kč/noc, 3 osoby 950 kč/noc, 4 osoby 1100 kč/noc, 5 osob (1 přistýlka) 1250 kč/noc.

Sezóna (červen a září)
Cena 4 lůžkového apartmánu pro: 2 osoby 800 kč/noc, 3 osoby 1000 kč/noc, 4 osoby 1200 kč/noc, 5 osob (1 přistýlka) 1400 kč/noc.

Hlavní sezóna (červenec a srpen)
Cena 4 lůžkového apartmánu pro: 2 osoby 1200 kč/noc, 3 osoby 1200 kč/noc, 4 osoby 1200 kč/noc, 5 osob (1 přistýlka) 1400 kč/noc.

V červenci a srpnu preferujeme týdenní pobyty so – so. Při ubytování minimálně dvou dospělých osob, dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Při ubytování v apartmánu pouze na jednu noc, příplatek 200 kč. Možnost zapůjčení dětské postýlky, cena postýlky s kompletním ložním prádlem je 200 kč na celý pobyt.

Ceny stravování

Bez stravování.

Slevy

při dlouhodobém pobytu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně je zahrnuta spotřeba vody, plynu a el. energie. Rekreační poplatek 15 kč os/den, není zahrnut v ceně, neplatí osoby do 18 let a nad 70 let.


Kontakt Apartmány Penzion Beskyd Apartmány Penzion Beskyd levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti