Apartmán Sluníčko

V Mokrém č. 1211, Rožnov pod Radhoštěm
Kapacita: 6 osob
Cena: 150 - 400 Kč
min. delka 2 dnyApartmán Sluníčko se nachází v rodinném domku zářivě sluníčkové barvy. Je situován v klidné části Rožnova pod Radhoštěm. Skládá se ze dvou prostorných pokojů, velké kuchyně, spíže a komfortního sociálního zařízení. Do apartmánu je samostatný vchod přes verandu domku. Sunshine Apartment is located in a house, its color is bright yellow. It is situated in a quiet part of town Rožnov pod Radhoštem in Beskydy. It consists of two spacious bedrooms, large kitchen, pantry and comfortable bathroom. The apartment has a separate entrance through a veranda.

Umístění a dostupnost objektu

Vzdálenost do centra (na náměstí) je 2,5 - 3 km. Domek se nachází asi 200 m od zastávky autobusu MHD, zastávka U Kamence, odjezdy od nádraží směr Dolní Paseky, nástupiště č. 2, jízdní řád najdete na: http://www.csadvs.cz/download/jr/2014-2015/an/roznov-pod-radhostem.pdf Jedete-li autem (popř. motorkou), pak u zastávky MHD zvané U Kamence (na ni se taky prosím ptejte, pokud byste se "ztratili") jsou zrcadla, u nich ale neodbočte na ul. V Mokrém, nýbrž pokračujte po hlavní silnici dál tak, že vpravo budete míjet postupně tři domky, před třetím je skrz zahradu již vidět sluníčkově žlutý dům, v němž se apartmán nachází. Za třetím domem odbočte vpravo prudce jakoby zpět (o 180 °) a uličkou již po pár metrech dojedete k zastřešenému stání pro dvě osobní auta (pravá strana je pak pro vás, mé hosty), které patří k mému domu.

Vybavení objektu

Zahradní posezení, gril, po domluvě pro malé děti houpačka, skluzavka, aj. WIFI připojení k internetu v celém domu je v ceně ubytování.

Pokoje

Ložnice s manželskou postelí a válendou jako přistýlka. Obývák s rozkládacím 2 lůžkovým gaučem, válendou jako přistýlka, LED LCD televizor se satelitním příjmem. Kuchyň, v ní válenda s možností rozložení na dvoulůžko, s úložným prostorem.

Parkování

Zastřešené stání pro parkování jednoho osobního automobilu (vpravo; levou stranu ponechat prosím pro majitele objektu), na zahradě možné parkování druhého automobilu. Zastřešené stání pro jízdní kola.

Stravování

Stravování vlastní, v plně vybavené kuchyni - mikrovlnná trouba, toustovač, elektrický sporák, varná konvice, kávovar na překapávanou kávu, veškeré nádob; chladnička s mrazákem ve spíži. V blízkosti objektu se nachází kvalitní a cenově dostupné restaurace, jako např. "Koliba na pasekách" (http://www.koliba-na-pasekach.cz/) nebo další, směrem do centra města.

Letní aktivity

Koupaliště vzdálené asi 3 km, turistika (Pustevny, Radhošť, Bumbálka, Soláň, Velký Javorník atd.). Možnost zapůjčení dvou horských kol, využití cyklostezky.

Zimní aktivity

Lyžování: na běžkách téměř od domku, sjezdové lyžování na blízkých sjezdovkách.

Celoroční aktivity

Naproti domu (asi 250 m) je světově známá firma UNIPAR (http://www.unipar.cz/) - výroba dekorativních svíček, kde vás majitelé rádi provedou výrobou. Návštěva rožnovkého skanzenu (Valašské muzeum v přírodě - http://www.vmp.cz/cs/navstevnici-prohlidka-muzea/oteviraci-doba/), turistický výlet na Velký Javorník (asi 2 hodiny pěší chůze -http://zajimavosti.beskydy.cz/content/beskydy-turistika-hory-vrcholy-velky-javornik.aspx), krytý bazén se saunou a masážemi (asi 2,5 km), pivní lázně, V Zašové (asi 6 km) solná jeskyně Salza.cz - dosah autem, vlakem nebo autobusem, apod.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V celém interiéru domu se nekouří. Stejně tak prosím o vlastní domácí obuv, do níž se přezouvá při vstupu do domu. Platby možné též v EUR podle aktuálního kursu valut. I can speak English. Enjoy your holiday in our area and in my house together. Good luck.

Celoroční ceny

Cena za pejska, který je tzv. bytový, 100 Kč za každou noc.

Letní sezóna

150 Kč za 1 dítě a 1 noc od 2 do 6-ti let věku s nárokem na postel; 300 Kč/ 1 noc za ostatní osoby. Při obsazení pokoje dvěma dospělými osobami je cena 3. osoby na přistýlce 200 Kč, cena dítěte do 6-ti let je stejná.

Pokud je nutno apartmán vytápět, pak cena za osobu je 400 Kč, za dítě od dvou do šesti let 200 Kč, popř. lze stanovit cenu dohodou v závislosti na počtu nocí.

Zimní sezóna

150 Kč za 1 dítě a 1 noc od 2 do 6-ti let věku s nárokem na postel; 350 Kč/ 1 noc za ostatní osoby. Při obsazení pokoje dvěma dospělými osobami je cena 3. osoby na přistýlce 300 Kč, popř. dítěte do 6-ti let 150 Kč.

Za zimní sezónu je považováno období, kdy je nutné apartmán vytápět. Vytápění je řízeno týdenním programátorem podle přání zákazníka.

Slevy

V zimním období při obsazení apartmánu nejméně dvěma osobami, které platí 350 Kč za noc, a zároveň pobytu 6 a více nocí, bude všem osobám, které platí plnou taxu, tj. 350 Kč, poskytnuta 10 % sleva z ceny pobytu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Minimální délka pobytu je dvě noci a zároveň minimálně dvě osoby, z toho jedna osoba starší 18 let a druhá starší 6-ti let.

Nástup na ubytování nejdříve ve 13 hod., předání objektu poslední den ubytování nejpozději v 11 hod. Je možné dohodnout jinak.

Prosím, abyste si přivezli domácí obuv. Děkuji.


Kontakt Apartmán Sluníčko Apartmán Sluníčko levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti