Penzion Chata Slunečnice

Dolní Rokytnice 109, Rokytnice nad Jizerou
Kapacita: 30 osob
Cena: 260 - 560 Kč
min. delka 2 dnyPenzion SLUNEČNICE - Pohodový pronájem pokojů či celého objektu v jednom z nejkrásnějších míst Krkonoš. Penzion SLUNEČNICE NABÍZÍ ASI JAKO JEDEN Z MÁLA TAKOVÝCH OBJEKTŮ, kromě možnosti ubytování po jednotlivých pokojích i pronájem celého objektu pro skupiny přátel (24 - 30 osob) s možností vlastního vaření ve společné kuchyni, s kompletním využitím celého zázemí penzionu. Penzion SLUNEČNICE se nachází v západním koutu Krkonošského národního parku v horském městečku Rokytnice nad Jizerou v místní části Dolní Rokytnice (Zimní strana) na svahu hřebene Stráž. Přímo od penzionu se můžete kochat krásným výhledem na louky, lesy a kouzelné panorama Lysé hory a Kotle. Naprostá výhoda polohy našeho penzionu je, že se nemusíte obávat nechat děti volně pobíhat u penzionu - kolem penzionu není žádná doprava. Penzion SLUNEČNICE je ideálním místem pro ubytování a strávení dovolené v Krkonoších a to v jakémkoliv ročním období. Nově zrekonstruovaný penzion Slunečnice je pro svou rodinnou atmosféru, nekuřácké prostředí, domácí kuchyni, společenskými místnostmi, perfektními službami ..... ideální pro ubytování hostů jakékoliv věkové kategorie a to ať již samostatných osob či rodin, tak i k ubytování větších kolektivů přátel či rodin s dětmi, sportovní soustředění, pořádání firemních akcí, rodinných oslav apod.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion SLUNEČNICE je nejvýše položeným objektem poskytujícím ubytování v této části obce s krásným výhledem na Lysou horu, Kotel a Studenov. Je celoročně dostupný a provozovaný. V místě je zastávka autobusu, případně skibusu a cyklobusu.

Vybavení objektu

Penzion SLUNEČNICE je koncipován na společenskou část a klidovou zónu pokojů, kdy: v 1.PP naleznete herny pro dospělé (s možností posezení do ranních hodin), v 1.NP naleznete lyžárnu/kolárnu, botárnu, hernu pro děti, kuchyni, restauraci a soc.zázemí, v 2. a 3. NP se nacházejí pokoje hostů Penzion SLUNEČNICE disponuje sedmi (7) pokoji, kdy všechny bez rozdílu prošly renovací a kompletní obnovou jejich zařízení (každý pokoj má svou vlastní koupelnu s WC, TV/SAT): pokoj č.1. - 4 lůžka (možno 5) pokoj č.2. - 4 lůžka pokoj č.3. - 2 lůžka pokoj č.4. - 4 lůžka (možno až 6-max) pokoj č.5. - 4 lůžka pokoj č.6. - 4 lůžka (možno 5) pokoj č.7. - 4 lůžka (možno 5) Celková kapacita penzionu je 24 - 30 osob. Dále je součástí penzionu: Restaurace pouze pro ubytované hosty, s vlastním soc. zázemím, Kuchyně včetně skladů, Herna č.1. - plně vybavená pro děti, Herna č.2. - s fotbálkem a šipkami, Herna č.3. - s kulečníkem 6-ft (POOL, KARAMBOL a RUSKÝ), Botárna, Uzamykatelná Lyžárna / Kolárna, Celý objekt je propojen sítí WIFI, Parkování přímo u penzionu a pochopitelně zcela ZDARMA

Pokoje

Penzion SLUNEČNICE disponuje sedmi (7) pokoji, kdy všechny bez rozdílu prošly renovací a kompletní obnovou jejich zařízení (každý pokoj má svou vlastní koupelnu s WC, TV/SAT): pokoj č.1. - 4 lůžka (možno 5) pokoj č.2. - 4 lůžka pokoj č.3. - 2 lůžka pokoj č.4. - 4 lůžka (možno až 6-max) pokoj č.5. - 4 lůžka pokoj č.6. - 4 lůžka (možno 5) pokoj č.7. - 4 lůžka (možno 5) Celková kapacita penzionu je 24 - 30 osob. Veškeré foto je v sekci fotogalerie

Služby

Úschovna lyží a jízdních kol.

Parkování

Parkování možné přímo u objektu.

Stravování

Součástí ubytování na penzionu SLUNEČNICE (při objednání jednotlivých pokojů) je snídaně, kterou podáváme v naší restauraci, a to formou samoobslužného bufetu, který se skládá z: několika druhů uzenin a sýrů, čerstvé zeleniny a ovoce, sladkého i slaného pečiva, corn flake a müsli, výběrů džemů a medu, másla a tavených sýrů, výběru teplého pokrmu (míchaná vejce, teplá uzenina, vaječná omeleta, vařená vejce, .....), teplé nápoje - výběr káva, čaj, kakao, studené nápoje - výběr voda, juice V naší restauraci Vám dále můžeme nabídnout polopenzi (případně i plnou penzi) dle přání a objednávky. Cena za dokoupení večeře je pouhých 130,-Kč a vždy se skládá ze tří chodů: polévka (vždy čerstvá a základ jen z domácího vývaru), hlavní chod (výběr ze 3 jídel, kdy vždy jedno z jídel je vegetariánské či salát dle sezony a dohody), dezert - lze kdykoliv vyměnit za zmrzlinu, káva nebo čaj. Večeři Vám můžeme nabídnout již od prvního Vašeho příjezdového večera( v případě objednání pobytu s polopenzí je příjezdová večeře již zahrnuta v ceně) Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeře, ovšem u nás jsou ceny opravdu lidové - viz ceník nápojů. Nabízíme i možnost pronájmu celého našeho objektu, kdy v takovém případě: počítáme základní kapacitu 24 osob (s možným navýšením až na 30 osob), plně k dispozici celá zařízená kuchyně, plně k dispozici restaurace vč. výčepního zařízení (dle dohody), plně k dispozici kompletní zázemí penzionu včetně všech heren a jejich zařízení, ložní prádlo, ručníky, veškeré energie a poplatky, závěrečný úklid, botárna,uzamykatelná Lyžárna / Kolárna, celý objekt je propojen sítí WIFI, parkování přímo u penzionu a pochopitelně zcela ZDARMA Pochopitelně si lze objednat i různé společenské oslavy, zábavu a ostatní - vše dle dohody.

Letní aktivity

V létě zde můžete zdejší krásy objevovat po výborně značených turistických trasách pěšky i na kole. Několik tipů na výlet: naučná stezka Okolo Rokytnice, Pašerácká stezka, výlet do Harrachova, k prameni Labe nebo na Sněžku. Po výletech se můžete zchladit na koupališti v sousedním Jablonci nad Jizerou.

Zimní aktivity

V zimě mohou hosté Slunečnice využít místní skiareály. Areál Horní Domky je jedním z největších a nejoblíbenějších lyžařských středisek v ČR. Dominuje mu Lysá hora, na kterou vede čtyřsedačková lanová dráha do nadmořské výšky 1 315 m (nástupní místo na běžeckou Krkonošskou magistrálu). Skiareál Studenov je pro své mírnější široké svahy různých délek vhodný především pro rodiny s dětmi a středně zdatné lyžaře. Rokytnice a okolí nabízí také upravované běžecké tratě a okruhy.

Celoroční aktivity

Po celý rok od nás můžete podnikat celodenní výlety autem - můžeme doporučit navštívit například Liberec a jeho proslulou botanickou a zologickou zahradu, lanovkou se vyvézt na Ještěd a den ukončit v aquaparku Babylon. Dalším výletem může být i vždy krásný Český ráj.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Chata Slunečnice je svou polohou na pomezí Krkonoš a Jizerských hor předurčená ke strávení aktivní celoroční dovolené .

Celoroční ceny

Veškeré info na http://www.slunecnice-rokytnice.cz

Letní sezóna

více informací na http://www.slunecnice-rokytnice.cz/CENIK/

Zimní sezóna

více informací na http://www.slunecnice-rokytnice.cz/CENIK/

Mimo sezónu

http://www.slunecnice-rokytnice.cz/CENIK/

Ceny stravování

Veškeré info na http://www.slunecnice-rokytnice.cz

Slevy

Veškeré info na http://www.slunecnice-rokytnice.cz

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion SLUNEČNICE NABÍZÍ ASI JAKO JEDEN Z MÁLA TAKOVÝCH OBJEKTŮ, kromě možnosti ubytování po jednotlivých pokojích i pronájem celého objektu pro skupiny přátel (24 - 30 osob) s možností vlastního vaření ve společné kuchyni, s kompletním využitím celého zázemí penzionu. Veškeré info na http://www.slunecnice-rokytnice.cz


Kontakt Penzion Chata Slunečnice Penzion Chata Slunečnice levné ubytování Rokytnice nad Jizerou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti