Apartmán Rokytnice

Dolní Rokytnice 502, Rokytnice nad Jizerou
Kapacita: 9 - 10 nebo méně osob
Cena: 1 - 260 Kč
min. delka 2 dnyPříjemné ubytování v novém neodolatelném stylově horsky - ve dřevě - zařízeném apartmánu o 3 ložnicích, 2 koupelnách a kuchyni. Kapacita 9 - 10 osob nebo menší počet ubytovaných. Apartmán disponuje dobře vybavenou kuchyní včetně spotřebičů, je zařízen pro vlastní vaření. K dispozici jsou 2 vlastní luxusní koupelny. Na apartmánu je satelitní TV, WiFi zdarma a katalog s odkazy na rekreační služby v okolí, menší hračky. Rezervace je vždy platná pro celý apartmán - naprosté soukromí a pohoda i v případě obsazení menším počtem osob. Apartmán se nachází 1 km od lyžařských areálů Paseky nad Jizerou nebo Jablonec nad Jizerou, 2 km od areálu Studenov, 3 km Horní Domky a nabízí tak ideální podmínky k lyžování na týdenní nebo i kratší pobyt. Také běžecké tratě jsou od apartmánu snadno dostupné - v katalogu na apartmánu naleznete tipy na množství výletů na běžkách. U objektu je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm, tabulí, domečkem. Je dobře dostupný po menší asfaltové komunikaci. 40 km vzdálený Liberec nabízí zoologickou zahradu a wellness centrum Babylon. 3 restaurace s celodenní nabídkou teplých jídel se nacházejí 300 - 400 m od apartmánu

Umístění a dostupnost objektu

Příjemné ubytování v novém neodolatelném stylově horsky - ve dřevě - zařízeném apartmánu o 3 ložnicích, 2 koupelnách a kuchyni. Kapacita 9 - 10 osob nebo menší počet ubytovaných. Apartmán disponuje dobře vybavenou kuchyní včetně spotřebičů, je zařízen pro vlastní vaření. K dispozici jsou 2 vlastní luxusní koupelny. Na apartmánu je satelitní TV, WiFi zdarma a katalog s odkazy na rekreační služby v okolí, menší hračky. Rezervace je vždy platná pro celý apartmán - naprosté soukromí a pohoda i v případě obsazení menším počtem osob. Apartmán se nachází 1 km od lyžařských areálů Paseky nad Jizerou nebo Jablonec nad Jizerou, 2 km od areálu Studenov, 3 km Horní Domky a nabízí tak ideální podmínky k lyžování na týdenní nebo i kratší pobyt. Také běžecké tratě jsou od apartmánu snadno dostupné - v katalogu na apartmánu naleznete tipy na množství výletů na běžkách. U objektu je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm, tabulí, domečkem. Je dobře dostupný po menší asfaltové komunikaci. 40 km vzdálený Liberec nabízí zoologickou zahradu a wellness centrum Babylon. 3 restaurace s celodenní nabídkou teplých jídel se nacházejí 300 - 400 m od apartmánu

Vybavení objektu

Příjemné ubytování v novém neodolatelném stylově horsky - ve dřevě - zařízeném apartmánu o 3 ložnicích a kuchyni. Apartmán disponuje dobře vybavenou kuchyní včetně spotřebičů, je zařízen pro vlastní vaření. K dispozici jsou 2 vlastní luxusní koupelny. Na apartmánu je satelitní TV, WiFi zdarma a katalog s odkazy na rekreační služby v okolí, menší hračky. Rezervace je vždy platná pro celý apartmán - naprosté soukromí a pohoda i v případě obsazení menším počtem osob. Apartmán se nachází 1 km od lyžařských areálů Paseky nad Jizerou nebo Jablonec nad Jizerou, 2 km od areálu Studenov, 3 km Horní Domky a nabízí tak ideální podmínky k lyžování na týdenní nebo i kratší pobyt. Také běžecké tratě jsou od apartmánu snadno dostupné - v katalogu na apartmánu naleznete tipy na množství výletů na běžkách. U objektu je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm, tabulí, domečkem. Je dobře dostupný po menší asfaltové komunikaci. 40 km vzdálený Liberec nabízí zoologickou zahradu a wellness centrum Babylon. 3 restaurace s celodenní nabídkou teplých jídel se nacházejí 300 - 400 m od apartmánu.

Pokoje

Horsky stylově zařízené pokoje a kuchyň, dřevo, čisté a vkusné pokoje a sociální zařízení, podlahové vytápění.

Služby

Parkování u objektu zdarma. Povlečení, ručníky, možnost vlastního vaření v ceně ubytování. Individuální dohoda nástupu a odjezdu. Ubytování od 2 nocí.

Parkování

Ano, na vyhrazeném místě u objektu.

Stravování

Zařízeno pro vlastní vaření.

Letní aktivity

Rokytnice nad Jizerou je krkonošské turistické středisko s výbornou úrovní služeb v letním i zimním období a ideální výchozí bod pro kratší či delší letní výlety. Rekreační vyžití v letním období zahrnuje horskou turistiku, cykloturistiku a procházky různé obtížnosti, koupání na koupališti v 1 km vzdáleném Jablonci nad Jizerou. Tipy na výlet zahrnují bezprostřední okolí Rokytnice, Paseky nad Jizerou, Harrachov, možnost využití lanovky z Rokytnice na Lysou Horu, horskou chatu Dvoračky, Labský pramen, Mumlavský vodopád, Zlaté návrší, koupaliště v Jablonci nad Jizerou (1 km). 40 km vzdálený Liberec nabízí zoologickou zahradu, nákupní možnosti a aqua centrum Babylon. 3 restaurace s celodenní nabídkou teplých jídel se nacházejí 300 - 400 m od apartmánu.

Zimní aktivity

Příjemné ubytování v novém neodolatelném stylově horsky - ve dřevě - zařízeném apartmánu o 3 ložnicích a kuchyni. Apartmán disponuje dobře vybavenou kuchyní včetně spotřebičů, je zařízen pro vlastní vaření. K dispozici jsou 2 vlastní luxusní koupelny. Na apartmánu je TV a katalog s odkazy na rekreační služby v okolí, menší hračky. Rezervace je vždy platná pro celý apartmán - naprosté soukromí a pohoda i v případě obsazení menším počtem osob. Apartmán se nachází 1 km od lyžařských areálů Paseky nad Jizerou nebo Jablonec nad Jizerou, 2 km od areálu Studenov, 3 km Horní Domky a nabízí tak ideální podmínky k lyžování na týdenní nebo i kratší pobyt. Také běžecké tratě jsou od apartmánu snadno dostupné - v katalogu na apartmánu naleznete tipy na množství výletů na běžkách. U objektu je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm, tabulí, domečkem. Je dobře dostupný po menší asfaltové komunikaci. 40 km vzdálený Liberec nabízí zoologickou zahradu a wellness centrum Babylon. 3 restaurace s celodenní nabídkou teplých jídel se nacházejí 300 - 400 m od apartmánu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Horský apartmán je v klidnější části obce, přesto dobře přístupný. Naším motem je klientský přístup. Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy a vynasnažíme se, aby se Vám pobyt líbil.

Letní sezóna

Lůžko při obsazení apartmánu 3mi a více dospělými osobami: 240,- Kč/osoba/noc
Lůžko při obsazení apartmánu 2mi dospělými osobami: 290,- Kč/osoba/noc
Lůžko při obsazení apartmánu 1nou dospělou osobou: 400,- Kč/osoba/noc

Děti do 10ti let: 150,- Kč
Děti do 1 roku zdarma.

Zimní sezóna

Lůžko při obsazení apartmánu 3mi a více dospělými osobami: 299,- Kč/osoba/noc
Lůžko při obsazení apartmánu 2mi dospělými osobami: 350,- Kč/osoba/noc
Lůžko při obsazení apartmánu 1nou dospělou osobou: 450,- Kč/osoba/noc

Děti do 10ti let: 199,- Kč
Děti do 1 roku zdarma.

22.12.2018 - 3.1.2019: 359,- Kč/osoba/noc, cena pro děti do 10ti let 279,- Kč/osoba/noc.

Mimo sezónu

Shodné jako v letní sezoně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Menší pejsek po dohodě za příplatek 50 Kč/noc.


Kontakt Apartmán Rokytnice Apartmán Rokytnice levné ubytování Rokytnice nad Jizerou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti