Rekreační areál Pod Šaumburkem

Rajnochovice 17, Rajnochovice
Kapacita: 70 lůžek + přistýlky osob
min. delka 1 denRekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v Hostýnských vrších nedaleko města Bystřice pod Hostýnem. Ubytovací komplex ve stylu horské chaty je citlivě začleněn do okolní přírody, která celoročně nabízí rozmanité příležitosti k turistickému i sportovnímu vyžití. Areál je jako stvořený pro školní a skupinové pobyty, lyžařské výcviky, školy v přírodě nebo letní tábory. Zajišťujeme také konference, semináře, workshopy, přednášky, teambuldingy, večírky, svatby a rodinné oslavy.

Umístění a dostupnost objektu

Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v obci Rajnochovice mezi městy Valašské Meziříčí a Bystřice pod Hostýnem na úpatí Hostýnských vrchů. Areál je umístěn v krásné přírodě a představuje ideální místo k aktivní sportovní rekreaci.

Vybavení objektu

Kuchyně, restaurace s denním barem, venkovní zahrádka, vinárna pro 50 osob, konferenční prostory/školicí místnost, malý zrcadlový sál, posilovna.

Pokoje

Rekreační areál má vlastní ubytovací kapacitu pro 70 osob s možností dalších přistýlek v chatě takzvaného švýcarského typu. Hotel je dispozičně rozdělen na dvě části. Křídlo A je vhodné pro individuální rekreace, křídlo B je vhodné pro školní a skupinové pobyty. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. U většiny pokojů je možnost přistýlky. Pokud chcete pro sebe a svou rodinu či přátele více prostoru, můžete si vybrat ze čtyř apartmánů. Jde vždy o dva pokoje se společným sociálním zařízením. Pokoje: nekuřácké, vlastní sociální zařízení, ručníky na pokoji, wi-fi, lodžie s výhledem do okolních lesů. Vybrané pokoje jsou vybaveny TV.

Služby

Multifunkční hřiště s umělou trávou - tenis, nohejbal, volejbal, fotbal, badminton, basketbal, florbal a další sporty, stolní fotbal, kulečník, pingpongový stůl, posilovna. Za poplatek (200 Kč/noc) možnost pobytu se psem.

Parkování

Bezplatné parkování přímo v areálu

Stravování

Restaurace s denním barem, v letních měsících je v provozu zahrádka. Nechybí skvělé pivo na čepu.

Letní aktivity

Turistika, cyklistika, tenis, nohejbal, volejbal, fotbal, badminton, basketbal, florbal

Zimní aktivity

Posilovna, malý zrcadlový sál, stolní fotbal, kulečník, pingpongový stůl

Celoroční aktivity

Rekreační areál leží doslova pár kroků od turistických cest, cyklotras a lesních pěšin, které jsou jako stvořené pro ranní běhání při východu slunce, kolektivní výlety či soukromé toulky přírodou. Hostýnské vrchy nabízejí nejen čistý vzduch a překrásnou přírodu, ale velké množství sportovního vyžití pro každého po celý rok. Pracovníci recepce vám rádi poskytnou informace a poradí vám s tipy na výlety a akce v okolí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Blízká místa (tipy na výlet): Koupaliště Osíčko 3,5 km, Ranč Rajnochovice 5,8 km, Přírodní rezervace Čerňava (kaskády a vodopády, skalní útvary) 9,9 km, Rozhledna Kelčský Javorník (865 m) 3,7 km, Rozhledna Kunovická hůrka (587 m) 5,1 km, Rozhledna Maruška (664 m) 13,2 km, Ski areál Tesák 14,5 km, Ski areál Troják 12,5 km, Svatý Hostýn 12 km, Zámek Kelč 9,8 km, ZOO a zámek Zlín – Lešná 29 km, Zřícenina hradu Nový Šaumburk 2,6 km, Zřícenina hradu Šaumburk 3,1 km

Celoroční ceny

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ
550 Kč/noc (A)
510 Kč/noc (B)
bez snídaně
snídani je možno dokoupit za 100 Kč/osoba
dvoulůžkový pokoj obsazen 1 osobou příplatek 200 Kč/noc

TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ
550 Kč/noc (A)
510 Kč/noc (B)
bez snídaně
snídani je možno dokoupit za 100 Kč/osoba
dvoulůžkový pokoj obsazen 1 osobou příplatek 200 Kč/noc

ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ
550 Kč/noc (A)
510 Kč/noc (B)
bez snídaně
snídani je možno dokoupit za 100 Kč/osoba
dvoulůžkový pokoj obsazen 1 osobou příplatek 200 Kč/noc

APARTMÁNY
550 Kč/noc (A)
510 Kč/noc (B)
bez snídaně
snídani je možno dokoupit za 100 Kč/osoba
dvoulůžkový pokoj obsazen 1 osobou příplatek 200 Kč/noc

DĚTI
Děti do 3 let bez nároku na lůžko ubytování zdarma
Děti do 12 let 425 Kč/noc (A), 385 Kč/noc (B) bez snídaně. Cena za snídani 75 Kč/dítě.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI
Pobyt se psem 200 Kč/noc - na vyžádání

Cena ubytování je uvedena za 1os./noc a nezahrnuje rekreační poplatek na osobu 21 Kč/noc (osoby do 18 let, studenti a osoby nad 70 let 6 Kč/noc)

Skupinám nad 20 osob pro více nocí bude poskytována individuální sleva.


Kontakt Rekreační areál Pod Šaumburkem Rekreační areál Pod Šaumburkem levné ubytování Rajnochovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti