Pension Smaragd

Borská 21, Přimda
Kapacita: 17 osob
Cena: 500 - 1200 Kč
min. delka 1 denPension se nachází na okraji města Přimda. Město je příjemným rekreačním střediskem a to jak zimním, tak i letním, leží jížním směrem 17 km od Tachova a je dostupné z dálnice D5, exit 136 - 5 km. Ze tří stran je obklopeno zalesněnými stráněmi a od jižního okraje Přimdy se rozkládá chráněná krajinná oblast Český les. Pobyt je vhodný pro rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli při týdenním pobytu za zvýhodněné ceny, ale i k přespání na 1 noc při cestě do zahraničí, bývalý hraniční přechod Rozvadov se nachází 9 km od pensionu.

Umístění a dostupnost objektu

Pension je na polosamotě, u hlavní silnice, 700 m od hranice města Přimda, obklopen lesy, ideální místo pro houbaře a milovníky přírody, okolo pensionu vede značená naučná turistická stezka a kousek od pensionu začíná značená cyklistická stezka. K pensionu náleží velká louka s velkým ohništěm až pro 15 osob, možnost zapůjčení grilu, a malým rybníčkem, vhodným k rybolovu pro děti s dohledem rodičů, udici zapůjčíme, rybníček je zarybněn, chytáme líny a kapry, k disozici je i úschovna kol. Do centra města je to od nás 1 km, pěšky po silnici cca 10 minut, ve městě je veškerá občanská vybavenost - dva obchody s potravinami, pošta, lékař, zubař, veterinární lékař, infocentrum s bankomatem.

Vybavení objektu

V podkroví pensionu se nachází 6 pokojů s vlatním sociálním zařízením. K dispozici je společná plně vybavená kuchyň (sporák, lednice, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač a základní nádobí) s možností vaření s jídelními stoly a židlemi.

Pokoje

K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje - z toho jeden s možností přistýlky pro dítě, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový, který sestává ze dvou dvoulůžkových průchozích pokojů - tyto čtyři pokoje mají koupelnu se sprchou a WC na pokoji, TV a třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj má navíc i lednici. Dva pokoje - jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový mají vlastní sprchu na pokoji a WC společné na chodbě naproti pokojům, vhodné i k ubytování 5 osob za zvýhodněnou cenu.

Služby

K dispozici zdarma je ložní povlečení, osušky, ručníky, toaletní papír a mýdlo, možnost zapůjčení dětské postýlky, pes malé rasy za poplatek 50,- Kč/noc, možnost vyprání prádla za poplatek 50,- Kč/za jedno vyprání, k dispozici rozkládací sušáky v pensionu a venkovní sušák.

Parkování

Uzavřené parkování na osvětleném parkovišti u objektu střežené kamerovým systémem.

Stravování

Bez stravování, možnost vlastního vaření.

Letní aktivity

V letních měsících je v provozu infocentrum, je možné dohodnout prohlídku zříceniny hradu Přimda s výkladem. Možnost koupání v nedalekém rybníku nebo v německu, hned za hranicemi cca 12 km je velké koupaliště.

Zimní aktivity

V zimním období je v provozu sjezdovka se dvěma vleky, sáňkařská dráha a při dobrých sněhových podmínkách jsou k dispozici i upravné běžkařské tratě.

Celoroční aktivity

Dominantou města je zřícenina hradu Přimda v okolí je spousta památek a zajímavostí. Ve městě je krytý bazén s vířivkou, tobogánem, saunou a fitness centrem a muzeum.

Letní sezóna

Zvýhodněné ceny pobytu na 7 nocí a více - letní dovolená, cena se určuje individuálně podle délky pobytu a počtu osob.

Zimní sezóna

V zimním období je cena o 100,- Kč vyšší za pokoj/noc z důvodu vytápění.

Ceny stravování

Stravování nezajišťujeme, zdarma je k dispozici vybavená kuchyň s možností vaření, čaj, káva a cukr.


Kontakt Pension Smaragd Pension Smaragd levné ubytování Přimda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti