Hotel Na Jižní

Jižní čtvrť III/12, Přerov
Kapacita: 81 osob
min. delka 1 denNabízíme Vám stylové prostředí našeho hotelu, se všemi službami a možnostmi aktivního i pasivního odpočinku a ubytováním s kompletním servisem v jedno až čtyřlůžkových pokojích.

Umístění a dostupnost objektu

GPS: 49°26´35.319"N 17°27´21.259"E

Pokoje

Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích ( s použitím přistýlek až čtyřlůžkových) včetně apartmánu. Přistýlka po rozložení plně nahradí pevné lůžko. Vybavení všech pokojů: koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, vč. rádia a budíku, telefon, Wi-Fi i kabelové připojení k internetu - ZDARMA, lednice (minibar), klimatizace.

Služby

Konferenční prostory a salónky pro pořádání firemních a společenských akcí, školení, seminářů, konferencí, svateb, večírků, rautů atd. (s obsluhou i bez obsluhy). PRO CHVÍLE ODPOČINKU využijte služeb Sportcentra přímo v areálu hotelu: sportbar ¦ bowling ¦ sauna ¦ petanque ¦ metaná ¦ lukostřelba ¦ stolní tenis Vše v dohodnutých cenových relacích a podmínkách.

Parkování

Bezpečné parkování Vám zajistí monitorované parkoviště o kapacitě 31 míst.

Stravování

"Restaurace Na Jižní" v dobovém vyřezávaném stylu, obkládaný dřevem, na stěnách umístěna dobová brnění a středověké ruční zbraně. Nabízí národní kuchyni včetně specialit nejrůznějších druhů. Při restauraci se nacházejí dva salonky vhodné pro konání nejrůznějších společenských akcí, oslav, svateb či firemních prezentací. "Gastro salonek" získal svou oblibu v grilování selátek, krůt a jiných pochoutek připravovaných na grilu. Umožňuje přípravu pokrmů přímo před zraky hosta. "Pivnice" možnost výběru z pestrého jídelníčku tradiční české kuchyně, včetně poledního menu a minutek, nebo jen chuťovek jako jsou pivní pes, utopenec, obložené topinky, aj.

Letní aktivity

V letním období je v provozu venkovní zahrádka s obsluhou. K dispozici je i dětský koutek.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj - 890,-Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj - 1200,-Kč/noc
Třílůžkový pokoj - 1490,-kč
Čtyřlůžkový pokoj - 1780,-Kč
Apartmán - 1800,-Kč/noc
Snídaně - 110,-Kč/osobu
Zvíře - 160,-Kč/noc
Městský poplatek 6,-Kč/osoba


Kontakt Hotel Na Jižní Hotel Na Jižní levné ubytování Přerov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti