Triocamp

Obslužná 43, Praha
Kapacita: 16 + 24 + 24 osob
Cena: 360 - 860 Kc
min. delka 1 denTrioCamp Praha - TOP in PRAGUE je rodinným podnikem s profesionálními službami. V rámci možností se snažíme našim hostům vyhovět ve všech jejich požadavcích a naprostou samozřejmostí je poskytnutí případné pomoci při nenadálých událostech a případných nesnázích.

Umístění a dostupnost objektu

TRIOCAMP – PRAHA najdete nedaleko dálnice D8-E55 na severním okraji Prahy. Návštěvníkům tohoto města, které je historickým klenotem střední Evropy, nabízí pobyt ve výjimečném prostředí ovocné zahrady s travnatým povrchem. Centrum Prahy je vzdáleno 9 km, t.zn. 10 minut autem nebo 30 minut městskou dopravou (bus, tram nebo metro).

Vybavení objektu

TRIOCAMP – PRAHA má špičkové sociální zařízení a mnoho evropských karavan klubů jej řadí mezi doporučené kempy. Samozřejmostí je sprcha a WC pro tělesně postižené, box pro likvidaci chemických toalet, automatická pračka i koutek pro mytí nádobí. Dodávka teplé vody je zaručena 24 hodin denně. Dále dětské hřiště s dvěmi trampolínami, stůl na stolní tenis a hřiště na volejbal.

Pokoje

Ubytování poskytujeme v těchto kategoriích: Pokoje pro 2-4 osoby (WC a sprchou společná pro 2 pokoje) Bungalovy pro 2-4 osoby s vytápěním (soc . zař. max 30 m vzdalené) Dvoulůžkové chatky cca 6 m² (soc . zař. max 50 m vzdalené) Stání pro karavany s el. přípojkou ( 6 nebo 10A) Plocha pro stanování

Služby

V recepci je zajištěn prodej čerstvého pečiva, základních potravin, hygienických potřeb, nápojů, pohlednic, jízdenek MHD atp. Poskytneme Vám zde také veškeré informace o zajímavostech Prahy i celé České Republiky, kulturních pořadech včetně zajištění vstupenek, o okružních jízdách atd. Camp bar vám nabízí podávání snídaní a večeří i příjemné večerní posezení za ceny nesrovnatelně nižší než v centru Prahy.

Parkování

Prakování je možné v oploceném areálu

Stravování

V našem Camp Baru podáváme snídaně a večeře.

Celoroční aktivity

Poskytujeme ubytování jak pro školní zájezdy tak pro pracovníky různých firem až po Vaši dovolenou

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou nebo její část u nás v TRIOCAMPu – PRAHA budete jistě spokojeni a rádi se k nám budete vracet.


Kontakt Triocamp Triocamp levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti