Hotel Mars

Kubánské nám. 1333/6, Praha
Kapacita: 108 osob
Cena: 690 - 2590 Kč
min. delka 1 denHotel Mars se nachází na Kubánském náměstí nedaleko centra Prahy. Nově zrekonstruovaný hotel je umístěn v blízkosti sportovního areálu Slavia, který disponuje plaveckými bazény, tenisovými kurty, hokejovým a fotbalovým stadionem. Snadné spojení do centra umožňují tramvaje (linky č. 6, 7, 22, 24) nebo metro vzdálené 10 minut chůze od hotelu. Hotel nabízí ubytování v 51 dvoulůžkových pokojích. V celém objektu hotelu je k dispozici internetové připojení přes WiFi. Hotelová restaurace v anglickém klubovém stylu nabízí snídaně formou bufetu a denně polední menu. Na přání se ve stylové restauraci dají pořádat různé společenské akce jako např. firemní večírky, svatby, tiskové konference či různá pracovní školení. Před hotelem je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily a pro autobusy zajištěné hlídané parkoviště cca 200m.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Mars se nachází na Kubánském náměstí nedaleko centra Prahy. Spojení s centrem města umožňují tramvaje linky č. 6, 7, 22, 24. Tramvajová zastávka se nachází 30m před hotelem. Nejbližší stanice metra Strašnická je vzdálená 10 minut chůze od hotelu.

Vybavení objektu

Hotel nabízí ubytování v 51 dvoulůžkových pokojích. V celém objektu hotelu je k dispozici internetové připojení přes WiFi. Hotelová restaurace v anglickém klubovém stylu nabízí snídaně formou bufetu a denně polední menu. Na přání se ve stylové restauraci dají pořádat různé společenské akce jako např. firemní večírky, svatby, tiskové konference či různá pracovní školení. Před hotelem je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily a pro autobusy zajištěné hlídané parkoviště cca 200m.

Pokoje

Hotel disponuje 51 nově zařízenými dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, satelitní TV, telefonem a WIFI.

Služby

Recepce je k dispozici 24 hodin denně, jejíž součástí je lobby bar. Pro hotelové hosty zajišťujeme mimo jiné tyto služby: směnárnu, úschovnu cenností v trezoru, praní prádla a čištění oděvů, prodej jízdenek městské hromadné dopravy, okružní jízdy po Praze, zajištění zapůjčení vozu, objednání taxi atd.

Parkování

Parkování zdarma před hotelem. 50 metrů od hotelu hlídané podzemní garáže,cena 180,-CZK /za 24 hod.

Stravování

Hotelová restaurace pro 80 osob zařízená v anglickém klubovém stylu nabízí od 7:30 – 10:00 hod. snídaně formou bufetu a denně polední menu od 11:00 – 15:00 hod. Na přání se ve stylové restauraci dají pořádat různé společenské akce jako např. firemní večírky, svatby, tiskové konference či různá pracovní školení.

Letní sezóna

Jednolůžkový pokoj 990,-

Dvoulůžkový pokoj 1290,-

Třílůžkový pokoj 1390,-

Zimní sezóna

Jednolůžkový pokoj 690,-

Dvoulůžkový pokoj 990,-

Třílůžkový pokoj 1190,-

Mimo sezónu

Jednolůžkový pokoj 890,-

Dvoulůžkový pokoj 1090,-

Třílůžkový pokoj 1290,-

Ceny stravování

Polopenze od 150.- do 250,- /osoba

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně je zahrnuto připojení na internet /wifi/ a parkování před hotelem.


Kontakt Hotel Mars Hotel Mars levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti