Penzion Emma

na Penziony.cz
od roku 2009
Husova 22, Plzeň
Kapacita: 25 osob
Cena: 475 - 650 Kč
min. delka 1 den1,2,3 a 4-lůžkové pokoje s možností přistýlek, penzion se nachází prakticky ve středu města, pěšky cca 5 minut od náměstí, 3 minuty od Divadla J.K.Tyla, městská hromadná doprava v dosahu rovněž max. 5 minut

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází prakticky ve středu města, pěšky cca 5 minut od náměstí, 3 minuty od Divadla J.K.Tyla, městská hromadná doprava v dosahu rovněž max. 5 minut

Vybavení objektu

1,2,3 a 4-lůžkové pokoje s možností přistýlek, celková kapacita až 25 lůžek, cena za osobu a noc již od 475,- Kč /4-lůžkový pokoj /od 3.dne slevy dohodou/, včetně parkování na vlastním parkovišti pod uzavřením, možnost kávy nebo čaje dle potřeby v trvale přístupné jídelně. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC /apartmán má koupelnu s velkou rohovou vanou a vlastní vybavenou kuchyní - vhodné pro dlouhodobější ubytování/, kabelovou televizí, pevným připojením ADSL na internet /připojovací kabel zapůjčíme /. Na přání snídaně za 50,- Kč na osobu. V přízemí budovy penzionu je tradiční česká restaurace, možné obědy i večeře za velmi příznivé ceny.

Pokoje

1,2 a 3-lůžkové pokoje s možností přistýlek, celková kapacita až 25 lůžek, cena za osobu a noc již od 475,- Kč /4-lůžkový pokoj /od 3.dne slevy dohodou/, včetně parkování na vlastním parkovišti pod uzavřením, možnost kávy nebo čaje dle potřeby v trvale přístupné jídelně. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC /apartmán má koupelnu s velkou rohovou vanou a vlastní vybavenou kuchyní - vhodné pro dlouhodobější ubytování/, kabelovou televizí, pevným připojením ADSL na internet /připojovací kabel zapůjčíme /.

Služby

Na přání snídaně za 70,- Kč na osobu. V přízemí budovy penzionu je tradiční česká restaurace, možné obědy i večeře za velmi příznivé ceny.

Parkování

Zdarma na uzavřeném parkovišti v objektu penzionu

Stravování

Restaurace - obědy a večeře - v přízemí penzionu

Celoroční ceny

Celoročně stejné ceny

Letní sezóna

Stejná cena

Zimní sezóna

Stejná cena

Mimo sezónu

Stejná cena

Ceny stravování

Snídaně na přání za příplatek 70,- kč

Slevy

Sleva z ubytování od 3.dne

Doplňující informace o ubytování a cenách

O výši slevy rozhoduje počet dnů a počet osob


Kontakt Penzion Emma Penzion Emma levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti