Apartmány Květná

na Penziony.cz
od roku 2018
Květná 759/41, Plzeň
Kapacita: 5 osob
Cena: 1400 - 1800 Kč
min. delka 1 denApartmány Květná jsou umístěny 1,2 km od centra Plzně v klidné vilové části. Plzeň má velmi bohatou historickou minulost a nabízí k vidění mnoho památek. Můžete navštívit plzeňský pivovar s ochutnávkou piva, podzemní chodby vedoucí pod centrem Plzně a nebo velmi známou "Techmánii", která nabízí nejen interaktivní exponáty, ale vysvětlí vám i něco z přírodní jevů a zákonitostí anebo z oborů lidských činností. Zjistíte, že třeba i fyzika může být dobrodružství a že film je zase věda. Přejeme vám příjemný a ničím nerušený pobyt!

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány Květná jsou umístěny 1,2 km od centra Plzně v klidné vilové části. Do centra Plzně se dostanete zhruba za 15 minut pěšky nebo tramvají č. 1 (3 stanice). Můžete také využít příjemnou cestu při řece Radbuze. V blízkosti je vlakové nádraží (1 km) a mnoho nákupních center. Nedaleko od apartmánu jsou tenisové kurty, venkovní restaurace a in-line dráhy. Dostupnost na dálnici směr Praha je 1,5 km.

Vybavení objektu

V suterénu domu je umístěn malý wellness, který je možno za poplatek objednat. Při rezervaci nad 5 nocí je vstup do wellness prostor zdarma. Osušky a župany včetně přezůvek jsou k dispozici také zdarma.

Pokoje

Pokoje jsou velmi vkusně a moderně zařízené. Kuchyňky jsou plně vybavené včetně varné konvice, kávovaru, mikrovlnné trouby, sporáku s elektrickou plotýnkou a toustovačem. V koupelně je možno použít i pračku. Ručníky a osušky včetně fénu jsou k dispozici zdarma.

Služby

wifi zdarma

Parkování

pohodlné nehlídané parkoviště přímo u domu.

Stravování

Apartmán neposkytuje stravování. Nabízíme však malé občerstvení formou kávy, čaje a oplatky. K dispozici je kávovar na kapsle. Na uvítanou jsme vám připravili ochutnávku vína a pro dobrou náladu čokoládu. V lednici je pro vás připravena chlazená voda.

Letní aktivity

jízda na kole, tenis

Celoroční aktivity

wellness

Letní sezóna

1400-1800

Zimní sezóna

1400-1800

Slevy

Při rezervaci na 5 nocí poskytujeme klientům jako dárek vstup do wellness zóny zdarma na 2 hodiny, který je umístěn v suterénu domu. Župany a prostěradla jsou k dispozici také zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při rezervaci na 5 nocí poskytujeme klientům jako dárek vstup do wellness zóny na 2 hodiny, který je umístěn v suterénu domu. Župany a prostěradla jsou k dispozici také zdarma.


Kontakt Apartmány Květná Apartmány Květná levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti