Ubytování U Šťastných

Mušovská jezera, Pasohlávky
Kapacita: 8 osob osob
Cena: 400 - 400 Kč
min. delka 3 dnyUbytování U Šťastných je rodinný sklep, který disponuje prostorným a komfortním apartmánem pro ubytování. Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi, partu kamarádů nebo na sportovní i relaxační rekreaci.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování se nachází u vodní nádrže Nové Mlýny a poblíž CHKO Pálava. Atraktivní poloha sklípku (12 km od vinařské metropole Mikulov, 10 km od malebných Pálavských vrchů, 25 km od Lednicko - valtického areálu) nabízí nespočet možností na uskutečnění výletů po okolí. Velkým lákadlem pro turisty do oblasti Mušova jsou především Novomlýnská jezera, kemp ATC Merkur nebo nově otevřený Aqualand Moravia. Tato uvedená turisticky využívaná místa jsou vzdálená od našeho sklepa přibližně 150 metrů. Okolí Novomlýnských jezer je oblíbeným výletním místem pro cykloturistiku i turistiku díky vybudované síti turistických, cykloturistických i vinařských stezek.

Vybavení objektu

Apartmán je vybaven dvěma ložnicemi, prostorným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní. Dále také sociálním zařízením. Ve sklepní části je společenská místnost pro posezení a zábavu, ve které jsou krbová kamna na vytápění. U společenské místnosti je WC a také kuchyně. V objektu je vinný sklípek, ve kterém je možnost výběru z několika druhů vín. V apartmánu jsou tři televize, přístup k internetu pomocí Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán disponuje dvěma prostornými ložnicemi, které se nachází v prvním patře. První ložnice je pro 6 osob a druhá pro 2 osoby. Součástí ubytování je v přízemí obývací pokoj, dále plně vybavená kuchyň a sociální zařízení. Ve sklepní části je k dispozici další kuchyně, společenská místnost pro posezení a krbová kamna. Nachází se zde také vlastní vinný sklípek s možností výběru několika druhů vín.

Služby

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni, která samozřejmě obsahuje elektrická kamna a lednici. Za apartmánem se nachází terasa pro posezení a krb na grilování. Součástí je i malá zahrada. V objektu je možnost úschovy jízních kol.

Parkování

Možnost parkování u objektu.

Stravování

U nás v apartmánu je možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni. Restaurace a rychlá očerstvení jsou vzdáleny asi 5 minut chůze v kempu ATC Merkur.

Letní aktivity

V blízkosti se nachází kemp ATC Merkur, ve kterém je možnost koupání v přírodních lagunách a hned vedle kempu leží Aqualand Moravia, kde je nespočet vodních atrakcí a bazénů jak krytých tak otevřených. Kemp Merkur disponuje kurtem na tenis a mingolefem. Probíhají zde výuky a windsurfingu. Ve vinařských obcích je nespočet možností ochutnávky a koupě vína.

Celoroční aktivity

V okolí apartmánu je několik možností zábavy. Přibližně 300 m je vzdálený proslulý Aqualand Moravia, který je v provozu celý rok. příroda okolo je dokonalé místo na pěší tůry za každého rořního období. Procházky okolo Pálavy nebo okolo nádrží Nové mlýny jsou jedním z nejrkásnějších zážítků.

Doplňující informace o ubytování a cenách

!!POZOR!! Náš apartmán se NENACHÁZÍ v obci Pasohlávky. Pokud si nebudete vědět rady s cestou, kontaktujte mně na výše uvedené číslo nebo na stránkách www.ubytovaniustastnych.cz jsou k dispozici GPS souřadnice.

Letní sezóna

V letní sezóně je cena za osobu/noc 400 Kč. Minimální počet je 5 osob nebo když je menší počet osob je cena 2000 Kč za noc.

Zimní sezóna

Bohužel v zimní sezóně nepronajímáme.

Ceny stravování

V apartmánu je možnost vlastního vaření.

Doplňující informace o ubytování a cenách

S naší cenou za ubytování pro osobu za noc máte samozřejmě k dispozici celý objekt s pozemkem a zahradou. Nebude nijak omezováni. Velikostně je naše ubytováno rovno malému rodinnému domu se zahradou.


Kontakt Ubytování U Šťastných Ubytování U Šťastných levné ubytování Pasohlávky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti