Hotel Green Inn

Ostravice 75, Ostravice
Kapacita: 60 osob
Cena: 1090 - 2390 Kč
min. delka 1 denHotel, umístěn v srdci Golf & Ski Resortu, poskytuje fascinující výhledy na beskydské údolí. Komplex šesti budov je situován na hranici golfového hřiště. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. 30 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navodí pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne „právě jste přijeli“.

Umístění a dostupnost objektu

Golf & Ski Resort Ostravice se nachází v Moravskoslezském kraji v obci Ostravice, mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem.

Vybavení objektu

Hotelové pokoje nabídnou ve třech kategoriích komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. Pokoje jsou uspořádány ve dvou nadzemních podlažích a členěny do těchto ubytovacích kategorií: * 6x dvoulůžkový pokoj „Economy“ * 12x dvoulůžkový pokoj „Standard“ * 12x dvoulůžkový pokoj „Comfort +“ Hotel je umístěn na hranici golfového hřiště - mistrovské osmnáctky. V těsné blízkosti klubovny je dětské hřiště, které je certifikováno podle norem EU. Jistě ho velmi uvítají rodiče, kteří potřebují zabavit své ratolesti, pokud jeden z nich jde na hřiště.

Pokoje

Vybavení pokojů - wifi, klimatizace, bar, TV, SAT, trezor, fén, telefon, velkorysé terasy s fascinujícími výhledy. Každý host má v ceně ubytování saunu, whirlpool. Dále možnost masáže, přistýlky. Každý pokoj má své vlastní parkovací místo a Vaše golfové bagy či kola si můžete odložit v hotelových caddy room, jimiž jsou vybaveny každý z šesti hotelových objektů. Hotel Green Inn je komplex 6 -ti dřevěných domků, ve kterých je vždy 5 pokojů - 1 x Economy, 2 x Standard a Comfort. Economy je nejmenší a nemá k dispozici balkón ani terasu. Stadnard je vybaven terasou a Comfort balkónem a klimatizací. Comfort je nejprostornější z pokojů.

Služby

Welness - nově vybudované welness zahrnuje parní saunu, herbal saunu nebo finskou saunu, venkovní whirpool a masážní sprchu s relax zónou. Nabízíme thajské masáže a ve vymezené dny také ajurvédské masáže. Nově máme v k dispozoci konferenční prostory s moderním technickým zázemím jako interaktivní tabulem, ozvučení místnosti, LCD televize a další. Kapacita je až 60 osob. V případě ubytování je pronájem místnosti v ceně. Samozřejmostí jsou golfové produkty, balíčky na Ostravici a také spojené s Čeladenským hřištěm.

Parkování

Parkování přímo u objektu - každý pokoj má své vlastní parkovací místo.

Stravování

Hosté hotelu mají v ceně ubytování započítanou snídani formou švédských stolů v restaraic v golfovém klubu. Obědy a večeře je možno objednávat formou A la carte. Otevřená kuchyně nabízí vždy nápadité menu z BIO surovin, původem ze zdejší oblasti. Připravte se na tumblování mas, krajové speciality a vlastní uzeniny bez fosfátů, dusičnanů a barviv, uzené domácí sýry, sladkovodní ryby s místních ekofarem a mořské ryby, nepečené dorty ze syrovátky, smetanových sýrů a jogurtů s čerstvým ovocem...

Letní aktivity

Areál v letním období nabízí aktivní trávení odpočinku především v podobě hry a tréninku golfu, dále pak výjimečné možnosti pěší turistiky a cyklotrasy po beskydských pohořích, nordic walking, wellness služby. Nedaleko resortu je lanové centrum, možnost vyjížďky na koních a návštěvy nedalekých turistických středisek (Valašské muzeum v přírodě, Pustevny, Lysá hora, Hukvaldy, Štramberk, atd.

Zimní aktivity

V zimním období je návštěvníkům k dispozici areál běžeckého lyžování (nacházející se přímo v resortu) s 3,75 km upravovaných běžeckých tras, dále je zde možnost navštěvovat blízká lyžařská střediska (lyžařský areál v Ostravici, Solárka ve Frýdlantě nad Ostravicí, Bílá Ski Centrum, Pustevny a další), wellness služby a pěší turistika. Přímo v Ostravici je možnost půjčení lyžařského vybavení.

Celoroční aktivity

Pěší turistika, nordic - walking...

Celoroční ceny

Zahrnuje: bohatou bufetovou snídani, neomezené použití welness, WiFi, parkování a DPH.

V ceně není zahrnut poplatek za rekreační pobyt dle zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, a dle vyhlášky obce Ostravice č. 2/201003 Sb., o místním poplatku za lázeňský nebo rekreační pobyt. Tento poplatek činí 12 Kč za ubytovaného a za každý i započatý den pobytu, není-li tento dnem příchodu. Poplatku nepodléhají osoby mladší 18 let a starší 70 let, nevidomí, držitelé průkazu ZTP, ZTP-P a jejich průvodci.

Letní sezóna

Od 1.7.2016.-1.9.2016
Dvoulůžkový pokoj – economy 1690,- Kč
Jednolůžkový pokoj – economy 1190,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – standard 1890,- Kč
Jednolůžkový pokoj – standard 1290,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – comfort+ 2190,- Kč
Jednolůžkový pokoj – comfort+ 1490,- Kč

Mimo sezónu

Dvoulůžkový pokoj – economy 1490,- Kč
Jednolůžkový pokoj – economy 1090,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – standard 1690,- Kč
Jednolůžkový pokoj – standard 1190,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – comfort+ 1990,- Kč
Jednolůžkový pokoj – comfort+ 1390,- Kč

Ceny stravování

Přistýlka je možná pouze na pokoji comfort+ cena/přistýlka/noc 400.- Kč.
Poplatek za zvíře - 200,-/ noc ( ubytování se zvířetem možné pouze na pokojích typu Economy a Standard )

Slevy

20% sleva na 18 j. greenfee
20% sleva na pronájem golfového vozíku (Cart)
20% sleva na thajské masáže ( mimo sezónu 1.11.-15.4. 15% sleva na klasické masáže )
20% sleva na tréninkové lekce s HEAD PRO
Neomezené použití hotelové vířivky a sauny
Zdarma internet (wifi) v celém areálu
Snídaně v ceně pobytu
Bezplatné ubytování pro děti do 3 let bez nároku na lůžko. Za poplatek 100,-Kč/ noc zapůjčujeme dětské postýlky pro děti do 5i let
Bezplatné vypůjčení Nordic Walking holí


Kontakt Hotel Green Inn Hotel Green Inn levné ubytování Ostravice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti