Horský hotel Ondráš

Ostravice 957, Ostravice
Kapacita: 74 osob
Cena: 1150 - 1990 Kč
min. delka 1 denPůvodně turistická chata, vybudovaná na úbočí hory Ostrá, se stala vyhledávaným cílem odpočinku milovníků Beskyd.

Umístění a dostupnost objektu

Hosté oceňuji výhodnou polohu hotelu při turistické trase na Lysou horu, nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, a zároveň snadnou dostupnost nejbližší obce Ostravice, vzdálené pouhé 2 km. V dnešní době není problém dojet až k hotelu vlastním automobilem. Přesto si skalní turisté rádi dopřejí pěší procházku z vlakového a autobusového nádraží podél horského potoka Sepetného.

Vybavení objektu

V hotelu je k dispozici bar, vinárna s krbem a letní terasa. Hotel vlastní volejbalové hřiště. 50 metrů od hotelu je k dispozici krytý bazén a relax centrum, na protějším svahu letní koupaliště a tenisové kurty.

Pokoje

Základem pro ubytování v hotelu jsou pokoje na 1. patře. Většinou dvoulůžkové. Polovina má okna otočená směrem k horám a lesnatému údolí Ostravice. Pokoje umístěné k hoře Ostré nemají tolik atraktivní výhled, jsou však cenově výhodnější. Oba typy dvoulůžkových pokojů jsou vybaveny stylovým nábytkem, LCD televizory a sprchovým koutem. Pokoje, které se nacházejí na 2. patře budovy mohou sloužit jako dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s přistýlkou. Mají okna otočena na slunečnou stranu směrem k horám a údolí Ostravice. Jsou o něco prostornější než double pokoje v 1. patře a obdobně vybaveny. Navíc je v nich přistýlka, sofa, která může být v případě potřeby změněna na další lůžko. Koupelna nemá v těchto pokojích sprchový kout, ale vanu.

Parkování

Nehlídané vlastní parkoviště u hotelu.

Stravování

Bar a restaurace Krbovna slouží k občerstvení a odpočinku turistů, podnikovým či rodinným večírkům a oslavám.

Letní aktivity

V blízkosti se nachází aquapark, umělá vodní nádrž s vyhřívanou vodou a travnatým břehem, hřiště na volejbal, nohejbal, ruské kuželky, cykloturistické trasy, tenisové kurty (i krytá tenisová hala), bowling, fitnescentrum, golfové hřiště.

Zimní aktivity

Beskydy nabízí lyžařské areály různých kvalit a náročností, mezi top lyžařské oblasti paří Pustevny, Bílá, Velké Karlovice, Soláň, Mosty u Jablunkova. Oblíbenými místy k lyžování jsou také Horní a Dolní Lomná, údolí Morávky a Krásné a střediska v Bečvách. Využít můžete i lyžování na nejvyšším vrcholu Beskyd na Lysé hoře. V Pobeskydí se lyžuje například v Palkovicích, Novém Jičíně a v Pstruží. Také beskydská centra nabízí i jiné vyžití mimo celodenního stání na lyžích. Například v Třanovicích a ve Velkých Kralovicích můžete vyzkoušet snowtubing.Pro milovníky běžeckého lyžování nabízí Beskydy mnoho tras, které jsou značené a několik je i pravidelně upravovaných. Na mnohých místech vznikají stopy, které si projíždějí místní lidé sami, vedou většinou zcela mimo jakékoli cesty přes zasněžené pláně.

Celoroční ceny

Ceny pokojů jsou se snídaní.
Dvoulůžkový, výhled na hory - 1350 Kč/noc, jedna osoba 1250 Kč/noc
Dvoulůžkový, výhled na les - 1250 Kč/noc, jedna osoba 1150 Kč/noc
Dvoulůžkový s přistýlkou - 1350 Kč, přistýlka 275 Kč/noc
Apartmán - 1990/2os./noc, přistýlky 275 Kč/noc

Slevy

Děti 30%
Studenti ISIC 20%
Učitelé ITIC 15%
Každá 7. noc bezplatná
Slevy pro skupiny dohodou.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Psi malých plemen - 100 Kč/noc


Kontakt Horský hotel Ondráš Horský hotel Ondráš levné ubytování Ostravice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti