Penzion Ostrava

Drozdí 153/13, Ostrava
Kapacita: 10 osob
Cena: 890 - 1290 Kč
min. delka 1 denO nás PENZIO OSTRAVA (6 min. od centra) je ubytování v soukromí rodinného typu, které provozujeme se zálibou, potěšením a respektem. I proto chceme hostům dopřát to samé, co nám samotným – pohodlné, bezpečné, stylové a čisté místo k odpočinku, aktivnímu životu i pracovní cestě. Vítáme všechny návštěvníky včetně dětí, pejsků, cyklistů a různorodých kolektivů. Nabízíme stylové a čisté ubytování ve třech samostatných apartmánech s nadstandardním vybavením a samostatným sociálním zařízením. Pro rychlejší vyřízení vaší objednávky využijte telefonický kontakt +420 734 147 317. Nabídka ubytování Penzio Ostrava disponuje třemi samostatnými apartmány, z nichž má každý své vlastní sociální zařízení a kuchyňku. Největším je nadstandardně vybavený LUXURY - velký apartmán (200 cm manželská postel + 2 samostatná lůžka, 63 m²), menší velikostí, nikoli však pohodlím je COMFORT - střední apartmán (180 cm manželská postel + 140 cm přistýlka, 30 m²), posledním co do velikosti, ne ale vybavením a stylem je NOSTALGIE - malý apartmán. (180 cm manželská postel + 90 cm přistýlka, 25m²). Platbu je možné provést dopředu na účet, na místě kartou i hotově. Disponujeme platebním terminálem s napojením na EET. V případě potřeby vystavíme fakturu. Aktuální informace najdete na našich stránkách www.penzionostrava.com.

Umístění a dostupnost objektu

Umístění Penzio Ostrava se nachází v klidné zástavbě rodinných domů a zahrádek, které nabízí dostatečné soukromí a místo k odpočinku od ruchu velkoměsta. Městská část Koblov se nachází pod kopcem Landek, spadá pod městskou část Slezská Ostrava a sousedí tak s centrem města Ostravy a částí Moravská Ostrava. Dopravní dostupnost Lokace Penzia Ostrava na ulici Drozdí 153 v městské části Ostrava-Koblov umožňuje ideální a snadnou dostupnost automobilem bez bloudění po centru Ostravy díky 2 km vzdálenému sjezdu z dálnici D1 na 365 km. Centrum města máte autem na dosah za 6 min., či za 8 min. přímým spojem MHD z trolejbusové zastávky Koblov (105, 103 113, 52) vzdálené 200 metrů. Adresa: Drozdí 153, Ostrava, Koblov, GPS:49°52'27.729"N, 18°17'9.312"E Autem: - 1 km - sjezd na 365 km dálnice D1 (směr Hrušov, Koblov) - 5 min. - centrum, Nová Radnice, Hlavní nádraží, Landek - 10 min. - OC Nová Karolina, OC Futurum - 15 min. - Dolní oblast Vítkovice, Colours of Ostrava MHD - 1 min. - zastávka MHD Koblov (103, 105, 113, 52) - 10 min. - centrum (Most M. Sýkory, Nová radnice) - 15 min. (OC Nová Karolina, Hlavní nádraží) - 25 min. (Dolní oblast Vítkovice, Colours of Ostrava)

Vybavení objektu

Rodinný dům s vlastním zabezpečeným parkováním až pro 5 automobilů. K dispozici je venkovní terasa s upraveným posezením a možností grilu. Poskytujeme i možnost úschovy kol. Bude se vám u nás líbit? Posuďte podle naší fotogalerie. Víme, že fotografie spoustu napoví, tudíž se snažíme i galerii neustále doplňovat a vylepšovat. Jelikož jsme hrdým nositelem jména Penzio Ostrava, najdete u nás ručně vyřezávaný staročeský nábytek (i proto u nás můžete cítit vůni medu z včelího vosku), horníky, důlní vozíky, obrazy a velkoformátové fotografie Ostravy, mapy, knihy i propagační materiály Ostravy a Moravskoslezského kraje. Kahan místo stolní lampičky, keramický znak koně v modrém poli, podtácky s obrázky Ostravice, Vysokých pecí, Nové radnice i Colours of Ostrava, svícen z řetězu, originální akvarel Slezskoostravského hradu, klíče s logem města Ostravy a českou vlajkou, svítící lampička v soše havíře, starožitné petrolejky, kostra ryby z ostravské laguny - možná to jsou jen detaily, ale pro nás je to zábava, a právě toto dělá naše ubytování v soukromí tím, čím jsme - Penzio Ostrava!

Pokoje

Všechny apartmány disponují: - samostatná kuchyňka i sociální zařízení (toaleta, koupelna), - plně vybavená kuchyňka (nádobí, sporák/varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice), - ručně vyřezávaný staročeský nábytek, - venkovní terasa s pohodovým posezením, - starožitné hodiny, lampy a lampičky ve stylu petrolejek, - zásoba kávy, čaje a cukru (kávovar na každém apartmánu), - sošky horníků, obrazy a fota Ostravy, důlní vozíky, kahany, - informační a propagační materiály, mapy, letáky atraktivních mist regionu a aktuální program akcí v Ostravě, - čisté ručníky dle počtu ubytovaných, - parkovací místo na soukromém a oploceném pozemku, - rychlá a stabilní WI-FI, - 80 cm SMART Full HD televize Samsung připojená na internet, - zásobník s mýdlem u umyvadla a sprchovacím gelem ve sprše, - tiskoviny ve stojanu na noviny (nejčastěji Respekt, Reflex, Téma, Vlasta, dTest, Receptář, Mladá fronta, Blesk a další), - možnost separovat odpad pomocí tašek na plast, papír a sklo, - ekologické prostředky na mytí nádobí a úklid značky Frosch. LUXURY - velký apartmán (63 m²) NADSTANDARDNĚ VYBAVENÝ A PROSTORNÝ - zděný krb s rezervou dřeva, - luxusní švýcarský kávovar Jura se zásobou výběrové zrnkové kávy + smetana, - kvalitní sestava Hi-Fi s reprobednami Bowers & Wilkins k poslechu vlastní hudby z CD, PC nebo telefonu, - Vítěz testů - matrace VISCO WELLNESS - Hi-Fi komponenty s reproduktory Bowers & Wilkins DM602 S2 - myčka nádobí - knižní publikace o Ostravě, zpěvníky - kytara Fender - společenské hry (Activity, Dixit, Carcassonne, Člověče, nezlob se, hrací karty atd.) COMFORT - střední apartmán (30 m²) SOUKROMÍ A RETRO - aktivní reprobedny Acoustique Quality M 23 s možností poslechu vlastní hudby z mobilu či PC, - prostorná předsíň s vestavěnou skříní, věšákovou stěnou a křeslem, - jídelní stůl s židlemi, - pákový retro kávovar Ariete se zásobou kávy NOSTALGIE - malý apartmán (28 m²) STYLOVÝ A ÚTULNÝ - rozloha 25 m² - pákový retro kávovar Ariete se zásobou kávy - atmosféra starých časů, kdy se ještě svítilo petrolejem

Služby

- zásoba kávy, čaje a cukru (kávovar na každém apartmánu), - plně vybavená kuchyňka (nádobí, sporák/varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice), - vlastní parkování na pozemku penzionu, - posezení na uzavřené terase s přístřeškem a možností grilu, - rychlá a stabilní WI-FI.

Parkování

Na uzavřeném pozemku zdarma.

Stravování

Plně vybavená kuchyňka (nádobí, sporák/varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice), 5 min. - restaurace Frantův Hostinec, Hotel Isora 15 mi. - Open Bistro, Harenda

Celoroční ceny

Ceny jsou flexibilně upravovány dle délky a termínu ubytování. Dlouhodobé pobyty řešíme dle domluvy se slevou!

PRO VŠECHNY APARTMÁNY: terasa, dětská přistýlka, parkoviště, WI-FI, úsměv a dobré rady - ZDARMA


LUXURY - velký apartmán (rozloha 63 m²) NADSTANDARDNĚ VYBAVENÝ A PROSTORNÝ

1 osoba 1290,-Kč (53 €)
2 osoby 1290,-Kč (53 €)
3 osoby 1560,-Kč (63 €)
4 osoby 1820,-Kč (75 €)

Krb, automatický kávovar Jura, Hi-Fi Bowers & Wilkins, zásoba kávy a čaje zdarma, dřevo do krbu, smart TV s připojením na internet, plně vybavená kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnkou, myčkou, elektrickou troubou, lednicí atd, staročeský masivní nábytek a starožitné lampy, kytara Fender, společenské hry (Activity, Dixit, Carcassonne, Člověče, nezlob se, hrací karty atd.), knižní publikace o Ostravě, zpěvníky, propagační materiály atraktivních míst v Ostravě, vítěz testů - matrace VISCO WELLNESS.


COMFORT - střední apartmán (rozloha 30 m²) SOUKROMÍ A RETRO

Počet osob Cena/noc
1 osoba 990,-Kč (40 €)
2 osoby 990,-Kč (40 €)
3 osoby 1200,-Kč (48 €)

Retro kávovar Ariete, zásoba kávy a čaje zdarma, aktivní repro AQ s poslechem vlastní hudby, smart TV s připojením na internet, plně vybavená kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnkou, elektrickou troubou, lednicí, staročeský masivní nábytek a starožitné lampy, propagační materiály atraktivních míst v Ostravě.


NOSTALGIE - malý apartmán (rozloha 28 m²) STYLOVÝ A ÚTULNÝ

1 osoba 890,-Kč (36 €)
2 osoby 890,-Kč (36 €)
3 osoby 1150,-Kč (42 €)

Retro kávovar Ariete, zásoba kávy a čaje zdarma, smart TV s připojením na internet, plně vybavená kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnkou, elektrickou troubou, lednicí, staročeský masivní nábytek a starožitné lampy, propagační materiály atraktivních míst v Ostravě.


DĚTI, PSI

Dítě do 3 let a dětská postýlka je zdarma. Domácí zvířata za poplatek 150,-Kč/noc.

FLEBILNÍ CENA

Vzhledem k rozdílnému vybavení a velikosti i snaze vyhovět odlišným potřebám našich hostů jsme stanovili zvlášť ceník ubytování pro jednotlivé apartmány.

PLATBA

Platbu je možné provést dopředu na účet, na místě kartou i hotově. Disponujeme platebním terminálem s napojením na EET. V případě potřeby vystavíme fakturu, či příjmový doklad.

ZÁLOHA

U žádaných termínů, či dlouhodobých pobytů vyžadujeme zálohu ve výši 20 % z ceny. Zrušení termínu je možné nejpozději 2 týdny před rezervovaným datem, pak je již záloha nevratná. Pokud by se nám podařilo přece jen termín obsadit, zálohu samozřejmě v plné výši vracíme.

Slevy

Ceny jsou flexibilně upravovány dle délky a termínu ubytování. Dlouhodobé pobyty řešíme dle domluvy se slevou!


Kontakt Penzion Ostrava Penzion Ostrava levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti