Penzion Ostrava

na Penziony.cz
od roku 2014
Drozdí 153/13, Ostrava
Kapacita: 8 osob
Cena: 890 - 980 Kč
min. delka 1 denPenzion Ostrava (5 min. od centra) nabízí stylové a čisté ubytování ve dvou apartmánech s nadstandardním vybavením. V ceně parkování, krb s dřevem, venkovní posezení, kávovar Jura, Hi-Fi Bowers & Wilkins, Wi-Fi, zásobu kvalitní kávy a čaje, kytaru Fender a další. Penzion Ostrava je rodinný penzion, který provozujeme se zálibou, potěšením a respektem. I proto chceme hostům dopřát to samé, co nám samotným – pohodlné, bezpečné a čisté místo k odpočinku, aktivnímu životu i pracovní cestě. Vítáme všechny návštěvníky včetně dětí, pejsků, cyklistů a různorodých kolektivů. Pro rychlejší vyřízení vaší objednávky využijte telefonický kontakt +420 734 147 317. Penzion Ostrava je rozdělen na nadstandardně vybavený velký apartmán (4 lůžka, 63 m²) a komfortní malý apartmán (2 lůžka + 1 přistýlka, 30 m²). Sociální zařízení i vstupní dveře jsou samostatné, takže si můžete bez starostí užívat své soukromí. Kompletní fotodokumentaci obou apartmánů, soukromé terasy a parkoviště najdete ve fotogalerii na našich stránkách penzionostrava.com. Ale věřte nám, že staročeský nábytek, krb se zásobou dřeva, automatický kávovar Jura s kvalitní kávou, výběr čajů, Hi-Fi sestava s reproduktory Bowers & Wilkins, smart TV s připojením na internet, kytara Fender i se zpěvníky, Wi-Fi a parkování v ceně ubytování není vše, co náš Penzion Ostrava poskytuje. Vstřícnost, úsměv a dobré rady (pokud o ně stojíte) jsou samozřejmostí, a navíc je máme ZDARMA! Bude se vám u nás líbit? Posuďte podle naší fotogalerie. Víme, že fotografie spoustu napoví, tudíž se snažíme i galerii neustále doplňovat a vylepšovat. Jelikož jsme hrdým nositelem jména Penzion Ostrava, najdete u nás ručně vyřezávaný staročeský nábytek (i proto u nás můžete cítit vůni medu z včelího vosku), horníky, velkoformátové fotografie Ostravy, mapy, knihy i propagační materiály Ostravy a Moravskoslezského kraje. Kahan místo stolní lampičky, keramický znak koně v modrém poli, podtácky s obrázky Ostravice, Vysokých pecí, Nové radnice i Colours of Ostrava, svícen z řetězu, originální akvarel Slezskoostravského hradu, klíče s logem města Ostravy a českou vlajkou, svítící lampička v soše havíře, Ostravar v lednici, kostra ryby z ostravské laguny - možná to jsou jen detaily, ale pro nás je to zábava! Vzhledem k rozdílnému vybavení i snaze vyhovět odlišným potřebám našich hostů jsme stanovili zvlášť ceník ubytování pro Malý a Velký apartmán. Ceny jsou flexibilně upravovány dle délky a termínu ubytování. Platbu je možné provést dopředu na účet, na místě kartou i hotově. Disponujeme platebním terminálem s napojením na EET. V případě potřeby vystavíme fakturu. Aktuální informace najdete na našich stránkách www.penzionostrava.com.

Umístění a dostupnost objektu

Klidná lokalita v zástavě rodinných domů a zahrad v městské části Slezská Ostrava - Koblov. Adresa: Drozdí 153, Ostrava, Koblov, GPS:49°52'27.729"N, 18°17'9.312"E Autem: - 1 km - sjezd na 365 km dálnice D1 (směr Hrušov, Koblov) - 5 min. - centrum, Nová Radnice, Hlavní nádraží, Landek - 10 min. - OC Nová Karolina, OC Futurum - 15 min. - Dolní oblast Vítkovice, Colours of Ostrava MHD - 1 min. - zastávka MHD Koblov (103, 105, 113, 52) - 10 min. - centrum (Most M. Sýkory, Nová radnice) - 15 min. (OC Nová Karolina, Hlavní nádraží) - 25 min. (Dolní oblast Vítkovice, Colours of Ostrava)

Vybavení objektu

Rodinný dům s vlastním zabezpečeným parkováním až pro 5 automobilů. K dispozici je venkovní terasa s upraveným posezením a možností grilu. Poskytujeme i možnost úschovy kol.

Pokoje

Základní vybavení obou apartmánů: - plně vybavená kuchyňka se zásobou kávy a čaje (elektrický sporák, mikrovlnka, varná konvice, lednička, kompletní nádobí) - samostatná čistá koupelna s ručníky, WC, předsíň, - nábytek z masivního vyřezávaného dřeva, - stabilní Wi-Fi, - smart TV s přístupem na internet, - mýdlo a sprchovací gel v koupelně i na WC, - pozornost z pivovaru Ostravar v lednici. Velký apartmán (4 + 1 přistýlka, 63 m2) - základní vybavení, - zděný krb s rezervou dřeva, - luxusní švýcarský kávovar Jura se zásobou výběrové zrnkové kávy + smetana, - kvalitní sestava Hi-Fi s reprobednami Bowers & Wilkins k poslechu vlastní hudby z CD, PC nebo telefonu, - komfortní matrace Color Visco Wellness (Vítěz testu matrací ve Velichovkách), - myčka na nádobí, - jídelní stůl s židlemi, - noční stolky s lampičkami, - více napoví foto. Malý apartmán (2 + 1 přistýlka, 30 m2) - základní vybavení, - aktivní reprobedny Acoustique Quality M 23 s možností poslechu vlastní hudby z mobilu či PC, - prostorná předsíň s vestavěnou skříní, věšákovou stěnou a křeslem, - jídelní stůl s židlemi, - noční stolky s lampičkami, - sprchový kout.

Služby

- vlastní parkování na pozemku penzionu, - posezení na uzavřené terase s přístřeškem a možností grilu.

Parkování

Na uzavřeném pozemku zdarma.

Stravování

Káva, čaj + smetana na pokojích v ceně ubytování + pozornost z pivovaru Ostravar, velký apartmán navíc kávovar Jura. K vlastnímu vaření je k dispozici plně vybavená kuchyňka. 5 minut chůze restaurace Frantův Hostinec.

Celoroční ceny

Velký apartmán
Počet osob Cena/noc
1 osoba 990,-Kč
2 osoby 990,-Kč
3 osoby 1300,-Kč
4 osoby 1620,-Kč
WiFi, Kávovar Jura, Hi-Fi Bowers & Wilkins, zásoba kávy a čaje zdarma, parkování, dřevo do krbu, smart TV s připojením na internet, plně vybavená kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnkou, myčkou, elektrickou troubou, lednicí

Malý apartmán
Počet osob Cena/noc
1 osoba 890,-Kč
2 osoby 890,-Kč
Přistýlka 250,-Kč
WiFi, zásoba kávy a čaje zdarma, parkování, aktivní repro AQ s poslechem vlastní hudby, smart TV s připojením na internet, plně vybavená kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnkou, elektrickou troubou, lednicí

Slevy

Při počtu lůžkodnů nad 5 poskytujeme slevy dle individuální domluvy.


Kontakt Penzion Ostrava Penzion Ostrava levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti