Penzion u Cyrila a Metoděje

na Penziony.cz
od roku 2007
Cyrilská 14, Olomouc
Kapacita: 12 osob
Cena: 600 - 1100 Kč
min. delka 1 denUbytování v rodinném nekuřáckém penzionu, 15 minut pěšky od centra města. Možnost využití hromadné dopravy.

Umístění a dostupnost objektu

Dopravní spojení: Automobilem od Mohelnice, za kruhovým objezdem první odbočka doleva, před železničním přejezdem doleva a druhá ulice vlevo je Cyrilská. Automobilem od Brna a Ostravy směr Mohelnice, za světelnou křižovatkou která se křižuje s tramvajovými kolejemi doprava, před železničním přejezdem doleva a druhá ulice je Cyrilská. MHD autobusy č. 20,21,10,18,728,770, tramvaj č. 7,5,2 zastávka Na Šibeníku. Běžnou chůzí se z penzionu do centra dostanete za 15 minut.

Pokoje

Nabízíme ubytování ve dvou samostatných bytech. V přízemí se nachází byt 1+kk, ve druhém poschodí byt 1+1. V horním bytě jsou dvě lůžka a přistýlka, v přízemí jsou taktéž 2 lůžka a rozkládací gauč pro dvě osoby. Oba byty jsou vybaveny televizorem, ledničkou a kuchyňským koutem. Součástí každého bytu je koupelna se sprchou, samostatné WC a šatna.

Parkování

Možnost parkování v zahradě u domu nebo na cestě před domem.

Stravování

Nejbližší stravování v restauraci cca 200 m.

Celoroční ceny

Pokoj jednolůžkový 600 Kč
Pokoj dvoulůžkový 800 Kč
Pokoj třílůžkový 1.000 Kč
Pokoj čtyřlůžkový 1.100 Kč

Ceny stravování

Možnost doobjednání snídaní (dle dohody)

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nekuřácký penzion !!!


Kontakt Penzion u Cyrila a Metoděje Penzion u Cyrila a Metoděje levné ubytování Olomouc kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti