Pension Royal

Wurmova 614/1, Olomouc
Kapacita: 9 osob
Cena: 60 - 95 EUR
min. delka 1 denPension Royal se nachází přímo v historickém centru města Olomouce s výhledem na katedrálu sv. Václava - dominantu města nazývanou též Dóm. Při jeho návštěvě na vás dýchne historie citlivě zrekonstruovaného barokního domu, který byl v 16. století využíván jako zemská soudnice. Písemně je dům poprvé zmiňován v roce 1522 v souvislosti s převodem královského majetku na město. V roce 1671 jej pak odkoupila církev a stal se domem vikářským.

Umístění a dostupnost objektu

Centrum města Olomouce, při katedrále sv. Václava Olomouc. 10 minut pěšky na náměstí, 3 minuty pěšky do městského parku (Bezručovy sady), 20 metrů k nejbližší tramvajové zastávce, cca kilometr od hlavního vlakového nádraží.

Vybavení objektu

Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva v barokním duchu. Pension má 3 apartmány v celkové kapacitě 9 lůžek, každý z apartmánů je vybaven samostatným sociálním zařízením, Wi-Fi a místem k odpočinku.

Pokoje

Dvoulůžkový apartmán GABRIEL s terasou. Apartmán vybaven kuchyňkou, prostornou koupelnou s vanou, WC a fénem. Wi-fi. Unikátní ložnice pochází ze 30. let 20. století; délka lůžek je 192 cm. Třílůžkový pokoj s výhledem na město MICHAEL. Pokoj vybaven vlastní koupelnou s WC, fén, Wi-fi. Čtyřlůžkový pokoj s výhledem na město RAFAEL. Pokoj vybaven vlastní koupelnou s WC, fén, Wi-fi.

Služby

Rádi Vám zajistíme vůz k pronájmu, či odvod na/z letiště.

Parkování

Placené parkoviště se nachází 50 metrů od pensionu, parkovné je po 18:00 a o víkendech zdarma.

Stravování

Kontinentální či vegetariánskou snídani možno dokoupit za 5E/135Kč/osoba.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí zvířata pouze po předchozí domluvě.

Ceny stravování

Kontinentální či vegetariánskou snídani možno dokoupit za 5€/ 140 CZk na osobu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí zvířata pouze po předchozí domluvě.


Kontakt Pension Royal Pension Royal levné ubytování Olomouc kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti