Hotel Arigone

Univerzitní 20/234, Olomouc
Kapacita: 62 osob
Cena: 1990 - 3590 Kč
min. delka 1 denHotel je situován v historickém jádru Olomouce v Univerzitní ulici a je hodnotnou městskou památkou. Své jméno získal po italském malíři Francescu Arigone, jenž dům koupil a obýval během 18. století.                                                                                                                            

Vybavení objektu

Tříposchoďové domy prošly rozsáhlou rekonstrukcí a otevřeny v letech 2000, 2005 a 2008. Součástí hotelu je restaurace, konferenční prostory a vinárna. V hotelové části můžete obdivovat spojení renovovaných a nově vybudovaných stavebních prvků. Hotel Arigone je zařazen do kategorie *** a nabízí svým hostům 39 pokojů, z toho 16 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových, 3 apartmány a 2 apartmány de Luxe. Součástí každého pokoje je nadstandardní vybavení stylovým nábytkem, sprchový kout, WC, satelitní televize, telefon a připojení na internet. Apartmán de Luxe má navíc masážní vanu, lednici a klimatizaci. Součástí moderního hotelu Arigone jsou konferenční prostory, které jsou vybaveny dataprojektorem, flip chartem a promítacím plátnem. Samozřejmostí při pronajmutí na školení či jiná jednání je základní občerstvení a na přání lze zajistit i další možnosti teplé a studené kuchyně. Akceptujeme platbu platebními kartami, vstup domácích mazlíčků a máme k dispozici vlastní parkoviště.

Stravování

V restauraci uvidíte dvouúrovňové řešení s využitím dřeva jako hlavního stavebního materiálu. Zůstaly zde zachovány románské oblouky a románské kamenné bloky, které jsou obnaženy, a v kontrastu s bílou omítkou tvoří harmonické prostředí pro příjemné posezení. Restaurace v hotelu Arigone je situována do dvorního traktu domu. Jedná se o novou přístavbu, která je kompletně provedena ve dřevě. Celá restaurace je řešena dvouúrovňově a má celkem 120 míst k sezení, včetně salonku a letní terasy. Každý labužník určitě ocení krb, který umožňuje přípravu jídel na otevřeném ohni. Prostory restaurace, salonek a letní terasu lze pronajmout na oslavy, svatby, promoce, ale i pro různá jednání či konference. Hosté si mohou vybírat z denního menu od po-pá přímo na místě nebo na http://menu.olomouc.cz/

Celoroční ceny

Víkendové slevy 20% - pá, so, ne
Dlouhodobé pobyty a hromadné rezervace dle individuální kalkulace.
Dítě do 3 let na lůžku s rodiči ZDARMA.

Ceny stravování

http://www.arigone.cz/restaurant_menu.php?typ_listku=menu


Kontakt Hotel Arigone Hotel Arigone levné ubytování Olomouc kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti