Best Hotel Garni

Na Střelnici 48, Olomouc
Kapacita: 63 osob
Cena: 720 - 1650 Kč
min. delka 1 denHledáte-li na Vašich cestách kvalitní a přitom cenově dostupné ubytování v centru Olomouce, klid a vstřícné zázemí, Best Hotel Garni** Olomouc je pro Vás ideální řešení.

Umístění a dostupnost objektu

Svou výhodnou polohou (poblíž stadionu FC Sigma Olomouc nebo Sportovní haly UP) hotel umožňuje svým návštěvníkům výbornou dostupnost centrální Olomouce a to i pěšky a MHD. Ti, kteří cestují autem, jistě uvítají bezproblémové parkování přímo u hotelu.

Vybavení objektu

Best Hotel Garni** Olomouc si zakládá na příjemném personálu, na kvalitě a čistotě ubytování, na Vaší celkové spokojenosti. Kromě příjemného přenocování si můžete užít bohaté snídaně formou bufetu, na každém pokoji je televize i vlastní sociální zařízení, není pro nás problém ubytovat i Vašeho domácího mazlíčka – psa či kočku.

Pokoje

Best Hotel Garni** Olomouc s celkovou kapacitou 63 míst Vám může nabídnout ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, a to ve třech kategoriích: Kategorie ekonomy: jednoduše a účelně zařízené pokoje, zcela nový nábytek, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC staršího typu Kategorie ekonomy – lux: účelně zařízené pokoje, zcela nový nábytek, moderní prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, TV, lednice, možnost připojení k internetu, přísně nekuřácké pokoje. kategorie de luxe: prostorné, velké pokoje vybavené luxusním nábytkem se samostatným sezením, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, lednice, příjemný výhled. Pokoje jsou umístěny ve vyšších patrech.

Služby

Best Hotel Garni** Olomouc Vám nabídne nejen ubytování s příjemným a nerušeným přenocováním, ale samozřejmě také řadu doprovodných služeb – tak, aby naši hosté měli v pensionu plný servis a kvalitní zázemí. Stravování Den u nás začíná bohatou snídaní v naší jídelně, kde si ze široké nabídky snídaňového bufetu můžete vybrat dle chuti, libosti a kapacity Vašeho žaludku. Máte-li zájem o stravování i později v průběhu dne, zajistíme pro Vás polopenzi. Hotelové taxi I když náš penzion sídlí v samotném centru města Olomouce, můžete potřebovat kdykoliv kamkoliv odvézt – pak je Vám na požádání k dispozici naše hotelové taxi. Platební karty Rádi Vám vyjdeme vstříc i co se týče platby za ubytování a služby – akceptujeme platební karty VISA či EuroCard - MasterCard. Ubytování s domácím mazlíčkem Cestujete-li se svým domácím mazlíčkem – psem nebo kočkou, máme pro Vás plné pochopení a není pro nás problém ubytovat i je. Služby pro cyklisty Zázemí v našem pensionu najdou také Ti, kteří do Olomouce přijedou na kole - cyklisté jsou u nás vítáni. Bezpečná úschova kol je samozřejmostí. V blízkosti penzionu vede známá a oblíbená cyklistická stezka do Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Máme pro Vás řadu tipů na cyklovýlety – rádi Vám poradíme. Sportovní aktivity Kromě cyklistiky podporujeme i jiné Vaše sportovní aktivity – můžeme pro Vás na přání zajistit celou řadu sportovních programů. Naší velkou výhodou je i sousedství několika významných sportovišť – sportovního areálu Best (bowling, squash, posilovna a řada dalších možností sportovního vyžití), Sportovní haly UP, lanového centra, stadionu FC Sigma Olomouc či krytého plaveckého bazénu. Pro firmy Kromě kvalitního a ekonomického ubytování pro Vaše zaměstnance, partnery či hosty Vaší firmě můžeme nabídnout možnost pořádání firemních porad, obchodních setkání, seminářů či školících akcí. Školící místnost Možnost školení ve školící místnosti až pro 25 lidí. Beer Bar Best Je pivní bar otevřený 1.11.2010. Nalézá se v budově hotelu BEST hotel garni na ul. Na střelnici 48. Pokud hledáte ideální místo pro posezení s přáteli nad dobrým pivem v příjemné prostředí, nekuřácký BEER BAR BEST je pro Vás ta správná volba!

Stravování

Snídaně jsou zajištěny formu bohatého bufetu, můžeme Vám nabídnout i stravování s polopenzí.

Celoroční aktivity

Město Olomouc Best Hotel Garni** sídlí v bezprostřední blízkosti historického centra starobylé hanácké metropole – města Olomouce. Olomouc je hned po Praze považována za nejvýznamnější a největší památkovou rezervací v České republice. Proto není divu, že trvale láká řadu turistů, milovníků historie a kultury nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Olomouc je sídlem moravského biskupství a arcibiskupství a sídlem druhé nejstarší univerzity v českých zemích – univerzity Palackého. V roce 2000 se Olomouc zapsala do Seznamu UNESCO a to díky baroknímu sloupu Nejsvětější Trojice. Kromě mnoha historických, poznávacích, kulturních či sportovních cílů přímo ve městě Olomouc můžete navštívit celou řadu zajímavých míst v okolí Olomouce. Za zmínku stojí například Zoologická zahrada na Svatém Kopečku u Olomouce, který je současně vyhledávaných poutním místem, pohádkový hrad Bouzov, hrad Úsov, Sovinec či Helfštýn, Chráněná krajinná oblast Litovelské Pomoraví, Javoříčské či Mladečské jeskyně, Státní hrad Šternberk s unikátním muzeem hodin, Arboretum Bílá Lhota, Hanácký skanzen v Příkazech, Muzeum tvarůžků v Lošticích, zámek v Náměšti na Hané… Rádi Vám při návštěvě u nás poradíme podle Vašich zájmů a koníčků, co v našem městě či jeho okolí navštívit.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj (ekonomy) 720 Kč
jednolůžkový pokoj (ekonomy-lux) 820 Kč
dvoulůžkový pokoj (ekonomy) 1 120 Kč
dvoulůžkový pokoj (ekonomy-lux) 1 220 Kč
dvoulůžkový pokoj (Junior Suite) 1 480 Kč
třílůžkový pokoj (ekonomy) 1 650 Kč

Ceny stravování

snídaně formou bufetu 90 Kč

Slevy

Pro skupiny
Pro hosty ubytovaných na více nocí
Výhodné pobytové balíčky


Kontakt Best Hotel Garni Best Hotel Garni levné ubytování Olomouc kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti