Penzion St.Leonhard

na Penziony.cz
od roku 2009
Chudenín-Uhliště 21, Nýrsko
Kapacita: 45 vč. přistýlek osob
Cena: 470 - 690 Kč
min. delka 1 denNejlepší venkovský penzion roku 2016 vám nabízí dovolenou v příjemném a čistém prostředí, výbornou domácí kuchyni ve stylové restauraci s letní terasou, posezení v baru s kachlovým krbem, vřelou obsluhou a nadstandartním ubytováním. Naleznete široké možnosti, jak aktivně nebo i pasivně prožít Váš pobyt.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je situován do samotné přírody v západní části Šumavy nedaleko města Klatovy a Nýrska. Přináší návštěvníkům pocit klidného a pohodového prostředí pro spokojeně strávenou dovolenou, odpočinkový víkend nebo i služební cestu. Kolorit penzionu dotváří i okolní pravá šumavská příroda s nevysokými kopci, smíšenými lesy nebo přilehlými loukami, které jsou vhodné pro odpočinkové procházky. Milovníci hub si v blízkých lesích naleznou i možnost si pobyt zpestřit hledáním pravých šumavských hříbků. UPOZORNĚNÍ: Pokud navigace nenabízí popisné číslo, tak si zadejte Fleky přes Chudenín. Jinak pojedete do Uhliště a tam nejsme. K penzionu se dostanete z Plzně po silnici E 53 do Klatov, z Klatov budete pokračovat silnicí č. 191 směrem na Nýrsko a Železnou Rudu. V Nýrsku sjedete na centrum a dále pokračujete směr Chudenín, který je vzdálený od Nýrska cca 4 km. V Chudeníně odbočíte na téčkové křižovatce (jiná zde není) směrem na Fleky podél potoka po levé ruce. Penzion uvidíte po ujetí 1 km na levé straně. Doba cesty je z Plzně cca 50 min - 60 km.

Vybavení objektu

Disponujeme vnitřním vyhřívaným bazénem se slanou vodou v hlavní sezoně, jenž je v ceně ubytování. Venkovní altán s krbem Vám poslouží k večernímu grilování nebo klidnému posezení ze letních teplých nocí. Dále vlídnou romantickou atmosféru dodává penzionu též přírodní jezírko s ostrůvkem a vysvěcenou kapličkou, kolem protékající potok po hranici areálu nebo klidná hladina rybníka za jezdeckým areálem s jízdárnou. Především je ale penzion ideální pro rodiny s dětmi, proto jsme jeho vybavení přizpůsobili potřebám právě Vašich dětí. Rodiče jistě ocení nabídku dětských postýlek, židliček, speciálního dětského menu, dětské hřiště, pískoviště a spoustu hraček pro jejich ratolesti. Dále jsou pro rodiny k dispozici stolní tenis, šipky, kuželky, biliard, trampolína, houpačka, prolézačka, klouzačka, dětská lezecká stěna. Rozšířili jsme o dětskou herničku, místnost s kulečníkem, šipkami a stolním fotbalem. Zařídili jsme též menší fitko pro nenáročné.

Pokoje

Náš penzion nabízí pohodlné a příjemné ubytování v těchto stylově zařízených pokojích: 1 x jednolůžkový 12 x dvoulůžkový (možnost přistýlky) 2 x apartmá (kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, vana) Všechny pokoje a apartmá jsou stylově zařízeny a mají vlastní WC, sprchový kout, fen na vlasy. Pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí, digitálním satelitem, minibarem a balkonem. Na všech pokojích můžete mít sebou pejska nebo kočičku. Celková kapacita s přistýlkami je 45 osob.

Služby

Nabízíme odpočinek ve wellness se saunou, suchou párou, masážemi, pedikúrou a kosmetikou.

Parkování

Součástí areálu je též vlastní parkoviště s kapacitou 16 míst. Motorkáři mají možnost zaparkování v zastřešené části.

Stravování

Ve vlastní stylové restauraci s kuchyní vám nabízíme výběr z denní nabídky večeří. Studené snídaně jsou formou švédského stolu a jsou v ceně ubytování. Teplé snídaně dle denní nabídky na objednávku za příplatek 30,- Kč. V letních měsících je možnost stravování na letní terase a nebo možnost grilování v altánku.

Letní aktivity

V okolí naleznete možnost navštívit množství velkých aquaparků, ale i mnoho zřícenin, hradů nebo zámků a další přírodních a kulturních zajímavostí tohoto regionu.

Zimní aktivity

V zimních měsících jistě lyžaři využijí nedalekých lyžařských středisek na zdolání sjezdovek, např. Špičák nebo německé středisko Gr. Arber. Běžkaři mají možnost využít připravené trasy nebo si prošlápnout své na loukách u penzionu. Nově modrá sjezdovka v Nýrsku, vhodná pro děti. Dále možnost bruslení na nově vybudovaném kluzišti s umělým ledem - vstupné zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Veškeré služby jsou pouze pro ubytované hosty.

Letní sezóna

od 1.5. - 30.9.2017
1 noc se snídaní - 690,-
2-6 nocí se snídaní - 580,-
7 - více nocí se snídaní - 520,-

Zimní sezóna

TOP 27.12.2017 - 1.1.2018
1x noc se snídaní - 690,-
Silvestrovský večer s rautem - 1200,- Kč

od 2.1. do 30.4.2017
1 noc se snídaní - 650,-
2-6 nocí se snídaní - 520,-
7 - více nocí se snídaní - 470,-

Mimo sezónu

od 1.10. do 30.11.2017
1 noc se snídaní - 650,-
2-6 nocí se snídaní - 520,-
7 - více nocí se snídaní - 470,-

1.12 - 23.12 - omezený provoz - ubytování na dotaz
24.-26.12 - zavřeno

Ceny stravování

večeře dle výběru z jídelního lístku nebo denní nabídky hotových jídel

Slevy

Děti 5 -12 let sleva za noc 120,- CZK z cen na osobu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do 5 let bez nároku na lůžko/ noc 130,- CZK
Děti do 5 let samostatné lůžko / noc 190,- CZK

dětská postýlka - jednorázový poplatek 150,- CZK

přistýlka se snídaní 1 osoba/noc 450,- CZK
příplatek apartmán /noc 250,- CZK
sauna - pobyt 1 hod 250,- CZK
bazén pouze v hlavní sezoně 1.5. - 30.9. v ceně ubytování
1x noc pes, kočka jednorázový poplatek 150,- CZK
1x den ustájení koně 300,- CZK
(jen s korektním očkováním i proti chřipce!!)
pronájem haly pro koně - pouze pro ustájené!!!
uvedené ceny vč. DPH, snídaně - studené formou švédského stolu v ceně ubytování. Teplé snídaně dle aktuální denní nabídky - za příplatek 30,- Kč.
Provozní doba bazénu v hlavní sezoně 10 - 21 hod.
Provozní doba sauny - 16 - 21 hod nebo dle dohody, nutno objednat minimálně 1 hod předem
(poskytujeme zdarma na vyžádání - osušku, župan, prostěradlo)
Masáže - objednat minimálně 1 den předem - termín dle dohody s masérkou


Kontakt Penzion St.Leonhard Penzion St.Leonhard levné ubytování Nýrsko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti