Penzion St.Leonhard

na Penziony.cz
od roku 2009
Chudenín-Uhliště 21, Nýrsko
Kapacita: 45 vč. přistýlek osob
Cena: 520 - 750 Kč
min. delka 1 denPenzion St. Leonhard vám nabízí dovolenou v příjemném a čistém prostředí, výbornou domácí českou kuchyni ve stylové restauraci s letní terasou, posezení v baru s kachlovým krbem, vřelou obsluhou a nadstandartním ubytováním. Naleznete široké možnosti, jak aktivně nebo i pasivně prožít Váš pobyt. Jsme oceněni v anketě "Penzion roku 2019 " - TOP 10 - 3. místo a "Nejlepší venkovský penzion"

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je situován do samotné přírody v západní části Šumavy nedaleko města Klatovy a Nýrska. Přináší návštěvníkům pocit klidného a pohodového prostředí pro spokojeně strávenou dovolenou, odpočinkový víkend nebo i služební cestu. Kolorit penzionu dotváří i okolní pravá šumavská příroda s nevysokými kopci, smíšenými lesy nebo přilehlými loukami, které jsou vhodné pro odpočinkové procházky. Milovníci hub si v blízkých lesích naleznou i možnost si pobyt zpestřit hledáním pravých šumavských hříbků. UPOZORNĚNÍ: Pokud navigace nenabízí popisné číslo, tak si zadejte Fleky přes Chudenín. Jinak pojedete do Uhliště a tam nejsme. K penzionu se dostanete z Plzně po silnici E 53 do Klatov, z Klatov budete pokračovat silnicí č. 191 směrem na Nýrsko a Železnou Rudu. V Nýrsku sjedete na centrum a dále pokračujete směr Chudenín, který je vzdálený od Nýrska cca 4 km. V Chudeníně odbočíte na téčkové křižovatce (jiná zde není) směrem na Fleky podél potoka po levé ruce. Penzion uvidíte po ujetí 1 km na levé straně. Doba cesty je z Plzně cca 50 min - 60 km.

Vybavení objektu

Disponujeme vnitřním vyhřívaným bazénem se slanou vodou v hlavní sezoně, jenž je v ceně ubytování. Venkovní altán s krbem Vám poslouží k večernímu grilování nebo klidnému posezení ze letních teplých nocí. Dále vlídnou romantickou atmosféru dodává penzionu též přírodní jezírko s ostrůvkem a vysvěcenou kapličkou, kolem protékající potok po hranici areálu nebo klidná hladina rybníka za jezdeckým areálem s jízdárnou. Především je ale penzion ideální pro rodiny s dětmi, proto jsme jeho vybavení přizpůsobili potřebám právě Vašich dětí. Rodiče jistě ocení nabídku dětských postýlek, židliček, speciálního dětského menu, dětské hřiště, pískoviště a spoustu hraček pro jejich ratolesti. Dále jsou pro rodiny k dispozici stolní tenis, šipky, kuželky, biliard, trampolína, houpačka, prolézačka, klouzačka, dětská lezecká stěna. Rozšířili jsme o dětskou herničku, místnost s kulečníkem, šipkami a stolním fotbalem. Zařídili jsme též menší fitko pro nenáročné.

Pokoje

Náš penzion nabízí pohodlné a příjemné ubytování v těchto stylově zařízených pokojích: 1 x jednolůžkový 12 x dvoulůžkový (možnost přistýlky) 2 x apartmá (kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, vana) Všechny pokoje a apartmá jsou stylově zařízeny a mají vlastní WC, sprchový kout, fen na vlasy. Pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí, digitálním satelitem, minibarem a balkonem. Na všech pokojích můžete mít sebou pejska nebo kočičku. Celková kapacita s přistýlkami je 45 osob.

Služby

Nabízíme odpočinek ve wellness se saunou, suchou párou, masážemi, pedikúrou a kosmetikou.

Parkování

Součástí areálu je též vlastní parkoviště s kapacitou 16 míst. Motorkáři mají možnost zaparkování v zastřešené části.

Stravování

Ve vlastní stylové restauraci s kuchyní vám nabízíme výběr z denní nabídky večeří. Studené snídaně jsou formou švédského stolu a jsou v ceně ubytování. Teplé snídaně dle denní nabídky na objednávku za příplatek 30,- Kč. V letních měsících je možnost stravování na letní terase a nebo možnost grilování v altánku.

Letní aktivity

V okolí naleznete možnost navštívit množství velkých aquaparků, ale i mnoho zřícenin, hradů nebo zámků a další přírodních a kulturních zajímavostí tohoto regionu. V Nýrsku se nachází Lesní divadlo, In-line dráha, koupaliště se slanou vodou a mnoho dalších aktivit v okruhu 50 km.

Zimní aktivity

V zimních měsících jistě lyžaři využijí nedalekých lyžařských středisek na zdolání sjezdovek, např. Špičák nebo německé středisko Gr. Arber. Běžkaři mají možnost využít připravené trasy nebo si prošlápnout své na loukách u penzionu. Nově modrá sjezdovka v Nýrsku, vhodná pro děti. Dále možnost bruslení na nově vybudovaném kluzišti s umělým ledem - vstupné zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Veškeré služby jsou pouze pro ubytované hosty.

Letní sezóna

CENÍK HLAVNÍ SEZÓNY (1.5. – 31.10.) Cena za osobu/noc
1 x noc* 750,- Kč
2 – 6 nocí* 620,- Kč
7 a více nocí* 560,- Kč

Zimní sezóna

TOP 27.12. - 1.1.
1x noc se snídaní - 750,-
Silvestrovský večer s rautem - dle nabídky

Mimo sezónu

CENÍK MIMO SEZÓNU (2.1. – 30.4. a 1.11. – 30.11.) Cena za osobu/noc
1 x noc* 700,- Kč
2 – 6 nocí* 560,- Kč
7 a více nocí* 520,- Kč

1.12 - 23.12 - omezený provoz - ubytování na dotaz
24.-26.12 - zavřeno

Ceny stravování

večeře dle výběru z denní nabídky hotových jídel
* vč. studené snídaně formou švédského stolu, teplé za příplatek 30,- Kč

Slevy

Děti 5 -12 let sleva za noc 100,- CZK z cen na osobu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do 5 let bez nároku na lůžko/noc 150,- Kč
Děti do 5 let – samostatné lůžko/noc 200,- Kč
Dětská postýlka – jednorázový poplatek 150,- Kč
Přistýlka se snídaní 1 osoba/noc 490,- Kč
Příplatek apartmán/noc 250,- Kč
Příplatek za neobsazené lůžko/noc 250,- Kč
Sauna – 1 hodina 250,- Kč
Bazén – pouze v hlavní sezóně (1. 5. – 31.10.) V ceně ubytování
Domácí mazlíček (pes, kočka) / noc 200,- Kč
Ustájení koně a pronájem haly viz. ceník ustájení


Kontakt Penzion St.Leonhard Penzion St.Leonhard levné ubytování Nýrsko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti