Turistická ubytovna Na Lesní

na Penziony.cz
od roku 2009
Lesní 53, Nový Jičín
Kapacita: 46 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 1 den



Kapacita 46 lůžek v 11 - 2 - lůžkových, 4 - 3 lůžkové a 3 - 4 - lůžkové pokoje. Bezbariérový vstup - 1 - 2-lůžkový pokoj je přizpůsoben pro tělesně postižené návštěvníky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Na obou patrech kuchyně s jídelnami pro 18 osob a TV přijímači. Vlastní parkoviště. Vzdálenost 500 m od centra města v klidné zóně. Ceny 250 - 350,- Kč / 1 lůžko v závislosti na délce pobytu. Půjčování jízdních kol. Podrobnosti a fotogalerii naleznete na našich webových stránkách : http://www.turistickaubytovna.eu

Umístění a dostupnost objektu

Turistická ubytovna je situována v klidné oblasti na okraji okresního města, od jehož centra je vzdálena cca 500 m. Leží v blízkosti silnice směrem na Valašské Meziříčí.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.

Služby

Pro získávání informací je k dispozici počítač. V ubytovně je možnost zakoupení základních hygienických potřeb, limonád a láhvového piva. Ubytovaným je k dispozici půjčovna jízdních kol, Ruské kuželky, Petanque, zahradní gril a dětské pískoviště.

Parkování

Vlastní parkoviště před budovou, hlídané kamerovým systémem.

Stravování

1/ Možnost přípravy jídel ve 2 plně vybavených kuchyních s jídelnami pro 18 osob. 2/ Objednání dovozu stravy z restaurací. Informace jsou k dispozici v jídelnách ubytovny. 3/ Stravování v okolních restauracích - centrum města cca 500 m.

Celoroční ceny

- ceny jsou platné celoročně,

Ceny stravování

Využívání kuchyně je bezplatné.

Slevy

- v závislosti na délce ubytování.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny služeb jsou uvedeny na webových stránkách.


Kontakt Turistická ubytovna Na Lesní Turistická ubytovna Na Lesní levné ubytování Nový Jičín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti