Apartmán Nortiko

Žižkova 477, Nový Bor
Kapacita: 4 osob
Cena: 1100 - 2000 Kč
min. delka 1 denNabízíme vám slunný apartmán v prvním patře prvorepublikové vily. Byt najdete v klidné části města Nový Bor - Arnultovice. Přímo vedle domu je křižovatka turistických a cyklistických tras. Do přírody to je 5 minut chůze, do centra 10 minut. Byt je možné využít ke služebním cestám i jako výchozí místo pro vaše výlety do Lužických hor, Českého Švýcarska nebo pro poznávání bohaté sklářské tradice na Novoborsku.

Umístění a dostupnost objektu

Světlý a slunný byt s výhledy do zahrady, na město i na okolní Lužické hory vám nabídne veškerý komfort včetně plně zařízené kuchyně a jednoho prostorného pokoje.

Vybavení objektu

Byt se nachází ve druhém podlaží rodinného domu, přízemí je trvale obydleno. V zahradě u domu se nachází oplocené stání pro dvě auta, před domem je možné využít předzahrádku pro hry i posezení (zbytek zahrady je privátní). Kapacita bytu je maximálně 4 osoby. K apartmánu náleží kolárna a část zahrady s venkovním posezením. Nabízíme možnost zapůjčení venkovního grilu. V kolárně je možnost uschovat až 4 kola.

Služby

Výlety s průvodcem, zážitky a průvodcovské služby Ukážeme vám to nejlepší z Lužických hor, Českého Švýcarska a Jizerských hor. Objevíte s námi skrytá místa česko – německo – polského příhraničí, rozhledny, vyhlídky, kamenná moře, skály i hluboká údolí. Připravíme pro vás jedno i více denní výlety po okolí, exkurze do skláren i místních pivovarů, doporučíme návštěvu kulturních i sportovních zařízení, aktivity a balíčky venku i pod střechou. Naše průvodcovské služby nabízíme rodinám, jednotlivcům i skupinám. Sestavíme program dle vašich potřeb. Sídlíme v Novém Boru, naše aktivity nabízíme v Lužických horách, Českém Švýcarsku a přilehlém okolí dle dohody. Naše průvodcovské služby nabízíme pro tyto aktivity: pěšky vč. nordic walkingu, na kole, na běžkách. V rámci našich služeb dále zajistíme půjčovny sportovního vybavení u našich partnerů (kola, koloběžky, běžky, sněžnice, lodě, feratové sety.). S vaším požadavkem nás kontaktujte s dostatečným předstihem. Mluvíme česky, anglicky a německy. Dle vašich přání a požadavků vám připravíme jedno či více denní výlety s průvodcem pro jednotlivce i skupiny. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. 604 375 303 nebo emailu honza@nortico.cz.

Parkování

Dvě parkovací stání v zahradě.

Stravování

Vaření v plně vybavené kuchyni. Restaurace cca 800 m, hospoda 300 m. Centrum města a nákupní zóna 1 km.

Celoroční ceny

Aktuální ceny na http://nortico.cz/apartman/

Letní sezóna

Aktuální ceny na http://nortico.cz/apartman/

Zimní sezóna

Aktuální ceny na http://nortico.cz/apartman/

Mimo sezónu

Aktuální ceny na http://nortico.cz/apartman/

Ceny stravování

stravování neposkytujeme

Slevy

10% na pobyty na 7 a více dnů

20% na pobyty na 25 a více dnů

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poplatek za úklid: 500 Kč/pobyt
Poplatek za psa: 150 Kč/noc


Kontakt Apartmán Nortiko Apartmán Nortiko levné ubytování Nový Bor kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti