Novoměstský penzion

Kpt. Jaroše 469, Nové Město nad Metují
Kapacita: 30 osob
Cena: 400 - 1600 Kč
min. delka 1 denNovoměstský penzion v Novém Městě nad Metují. Penzion s celoročním provozem a s možností dlouhodobého ubytování.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v klidném prostředí cca 1000m od historického centra Nového Města nad Metují (v těsné blízkosti firmy Alurol).

Vybavení objektu

Pro všechny ubytované je plně k dispozici sympatický Sport bar, v němž naleznete široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí Sport baru je rovněž plazmová TV, na níž můžete sledovat svůj oblíbený televizní pořad. Kapacita Sport baru je 15 osob. V celém penzionu je možnost připojení k internetu přes free wifi. Celková kapacita objektu je 30 osob (4 apartmány a 4 pokoje). Restauraci, jakož i další prostory je možno v případě zájmu pronajmout na soukromé akce (firemní školení, oslavy, promoce, svatby atp.). Kapacita restaurace je 30 osob, kapacita šenku 15 osob, venkovní zahrádka pojme až 25 osob.

Pokoje

Ubytování je možné ve dvou variantách: K dispozici jsou kompletně zařízené apartmány – dvou a vícelůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňská linka vybavená vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV (satelit). Samostatné dvou a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a TV.

Služby

Do ceny je zahrnuto hlídané parkoviště. FREE WIFI. Snídaně není součástí ceny.

Parkování

Parkování je možné přímo u penzionu, dále nabízíme hlídané parkoviště kamerovým systémem.

Stravování

Rádi Vás přivítáme v naší zbrusu nové restauraci, která je součástí penzionu a která, jak pevně věříme, plně uspokojí Vaše požadavky. Vedle standardního sortimentu nápojů a pokrmů si přijdou na své též náročnější hosté. Restaurace je nekuřácká, pro kuřáky je nicméně připraven útulný šenk (s LCD TV) a salónek, které s restaurací bezprostředně sousedí. V jarních, letních a podzimních měsících Vám vřele doporučujeme příjemné venkovní posezení na zahrádce před penzionem. V případě nepřízně počasí jsou k dispozici tepelné plynové lampy.

Letní aktivity

V letní sezóně Vám Kladské pomezí nabízí tato vyžití: * pěší turistika * po Kladském pomezí na kole (rozsáhlá síť cyklotras) * jízda na koni (Ranch Gallop v Malém Poříčí, Jezdecký klub Ranč Slavoňov a další) * vyhlídkové lety (letiště Nové Město nad Metují, Broumov, Náchod-Vysokov) * krytá motokárová dráha (Velká Dřevíč u Hronova – evropský unikát) * bowling, tenisové kurty, skateparky (Nové Město nad Metují, Broumov, Úpice a další) * rybolov * houbaření * skalní lezení (Adršpašsko-teplické skály, Křížový vrch, Ostaš, Broumovské skály)

Zimní aktivity

V zimní sezóně Vám Kladské pomezí nabízí tato vyžití: * běžecké lyžování * sjezdové lyžování * aquacentra, sauny (Náchod, Police nad Metují, Meziměstí, Kudowa Zdrój) * zimní turistika (Adršpašské skalní město, Teplické skály, Broumovské stěny, Ostaš)

Celoroční aktivity

Nové Město nad Metují a jeho okolí (typy na výlety): * Zámek se zámeckou zahradou a unikátním dřevěným mostem od architekta Dušana Jurkoviče a sošky trpaslíků z dílny barokního sochaře M. B. Brauna. * Bývalé lázně Rezek s kaplí sv. Barbory a léčivými prameny. * Secesní Bartelmusova vila od architekta Dušana Jurkoviče a funkcionalistická vila od architekta Gruse v osadě ve vilách. * Zřícenina hradu Výrov s Juránkovou vyhlídkou s výhledem na nejkrásnější část města. * Klopotovské údolí s oborou a divokými prasaty, jeleny a voliérami s ptáky. * Poutní místo Rokole s dřevěnou loretou a obrazy sedmi bolestí Panny Marie. * Městské muzeum s historickou a přírodovědnou expozicí. * Klášter Milosrdných bratří v Komenského ulici. * A v neposlední řade přírodní rezervace Peklo s chráněnou flórou a faunou a Bartoňova útulna od architekta Dušana Jurkoviče na místě starého mlýna z 16. století vyzdobená vyřezávanými postavami čertů a sochou vodníka od akad. malíře Josefa Marka.

Celoroční ceny

Apartmány pro dvě osoby:

Jedna osoba/noc...............................................650 Kč
Dvě osoby/noc..................................................800 Kč
Tři osoby (přistýlka)/noc...................................1100 Kč


Apartmány pro 2 a více osob:

Dvě osoby/noc..................................................900 Kč
Tři osoby/noc..................................................1200 Kč
Čtyři osoby.....................................................1600 Kč
Pět osob.........................................................2000 Kč


Pokoje:

Jednolůžkový pokoj...........................................500 Kč
Dvě osoby/noc..................................................700 Kč
Tři osoby/noc....................................................900 Kč
Čtyři osoby.....................................................1200 Kč


Snídaně není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Ceny stravování

Snídaně není zahrnuta v ceně ubytování. Cena snídaně 70 Kč.

Slevy

Při dlouhodobém pronájmu cena za ubytování dohodou.


Kontakt Novoměstský penzion Novoměstský penzion levné ubytování Nové Město nad Metují kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti