Hotelová ubytovna Z-Sport

Pod Lipami 460, Nové Město nad Metují
Kapacita: 60 + přistýlky osob
Cena: 150 - 250 KčHotelová ubytovna Z-SPORT Nové Město nad Metují - pohodlné a levné ubytování v příjemném a klidném prostředí. Velká kapacita - 60 lůžek + přistýlky, 2 – 3 lůžkové pokoje, ubytování se snídaní. Cena od 150,- Kč za noc.

Pokoje

- Nabízí pohodlné ubytování ve 25 dvou a třílůžkových pokojích. - Další možnosti rozšíření kapacity přistýlkami. - Vždy dva pokoje mají společnou chodbičku s umývárnou, sprchou a WC. - Na pokoji je televize, rychlovarná konvice a lednice. - Ve druhém patře je k dispozici kuchyňka. - Velká kapacita, ubytujeme plně obsazený autobus.

Parkování

u objektu

Stravování

možnost snídaně

Celoroční aktivity

Nové Město nad Metují a jeho blízké okolí nabízí velmi dobré podmínky pro pěší i cyklo turistiku, zimní i letní sporty, vodní sporty a rybaření, vyhlídkové lety na místním letišti atd. Kraj Boženy Němcové a Aloise Jiráska je také bohatý na kulturní a historické památky. Pro sportovní kluby zaměřené na různé sporty připravíme dle přání odpovídající bohatý sportovní program. Dále nabízíme možnost plavání v krytém bazénu, masáže, návštěvu sauny a v zimě i bruslení v sousedním zimním stadionu.


Kontakt Hotelová ubytovna Z-Sport Hotelová ubytovna Z-Sport levné ubytování Nové Město nad Metují kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti