Penzion Jizerka

Nová Ves nad Nisou 609, Nová Ves nad Nisou
Kapacita: 20 osob
Cena: 230 - 300 KčNabízíme vám ubytování v pensionu JIZERKA v čistém a příjemném prostředí jizerskohorské vesnice Nová Ves nad Nisou. Dominantou je rozhledna Nisanka v jejímž sousedctví se útulný, nově zrekonstruovaný pension nachází. Krásné okolí vám nabízí nejen sportovní rekreaci, ale i kulturní a společenské vyžití v blízkém Jablonci nad Nisou a Liberci. Výhled na Černostudniční hřeben, Ještěd a okolní Jizerské hory je jedinečnou podívanou ze všech míst v okolí našeho pensionu.

Pokoje

Ubytování je umístěno v přízemí a v prvním patře objektu. Tří a čtyřlůžkové pokoje s oddělenou koupelnou a toaletami vždy na patře. Součástí pensionu je dvoulůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou a koupelnou, která je vybavena toaletou a vanou. POKOJE PENSIONU JIZERKA JSOU ÚTULNĚ A VKUSNĚ ZAŘÍZENÉ

Parkování

Kapacita parkoviště je 8 - 10 míst. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem. Parkování je zcela zdarma. Za odložené cenné věci ve vozidlech neručíme.

Stravování

V přízemí objektu je profesionálně vybavena kuchyň, určena pro vlastní vaření! Výbava kuchyně: Myčka, profi digestoř, profi plynový sporák s troubou, 1 x el. trouba vhodná pro úpravu pečiva, 2 x chladící box, 2 x chladící box s mražákem, 1 x samostatný mražák, 2 x mikrovlná trouba, 1 x kombinovaný kávovar, 2 x rychlovarná konvice, 1 x nářezák. V případě zájmu klienta lze zapojit vnitřní profi grill (pro větší počet upravovaného pokrmu)

Letní aktivity

Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, možnost koupání přehrada a krytý bazén v Jablonci nad Nisou (5 km), aquapark Babylon v Liberci (12 km), bowling v Jablonci nad Nisou, golf v Liberci. Tipy na výlety: rozhledna Nisanka, Mumlavský vodopád, Bozkovské jeskyně, Český ráj, sklářské muzeum v Harrachově, zoologická a botanická zahrada v Liberci atd.

Zimní aktivity

Lyžařské areály v okolí: Harrachov 12 km, Liberec 12 km, Tanvald 5 km. Ideální podmínky pro běžecké lyžování, napojení na Jizerskou magistrálu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

!!!!! V CELÉM OBJEKTU NEKOUŘÍME !!!!! WI-FI ZDARMA !!!

Letní sezóna

250,-

Zimní sezóna

300,-

Mimo sezónu

230,-


Kontakt Penzion Jizerka Penzion Jizerka levné ubytování Nová Ves nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti