Chata Nová Bystřice

Vídeňská, Nová Bystřice
Kapacita: 6 osob
Cena: 1200 - 1200 Kč
min. delka 7 dníChata se nachází na okraji příhraničního města Nová Bystřice v přírodním parku Česká Kanada s nádhernou přírodou a mnoha možnostmi využití volného času jak v letní, tak i v zimní sezóně. Jedná se o novostavbu zděné chaty s terasou na samostatném pozemku se vzrostlými stromy.

Umístění a dostupnost objektu

Ačkoliv chata leží nedaleko centra, je v klidném prostředí. K chatě lze dojet pouze jedinou cestou a to z Vídeňské ulice v Nové Bystřici.

Vybavení objektu

V obývací místnosti jsou krbová kamna, posezení pro 6 osob, rádio a plně vybavená moderní kuchyňská linka s el. sporákem s grilem, chladničkou s mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou. U chaty je i uzamykatelný přístřešek na kola, k dispozici je i zahradní nábytek a gril.

Pokoje

V ložnicích jsou kromě lůžek s povlečením také zásuvkové komody a barevná televize.

Parkování

Přímo k objektu lze zajet autem. Na pozemku u chaty je místo na parkování.

Stravování

V Nové Bystřici a okolí je několik obchodů s potravinami, mnoho restaurací s možností stravování, nebo lze využít moderně vybavenou kuchyň v chatě.

Letní aktivity

V okolí je velké množství vyznačených cyklotras, od historických Slavonic přes hrad Landštejn až do oblasti Třeboňska, ale i v nedalekém Rakousku. Přímo v Nové Bystřici je jednak veřejné golfové hřiště (9 jamek), tak i dvě hřiště pro profesionály (Mnich, Litschau).

Zimní aktivity

V zimním období je zde možnost využití upravených běžeckých tras i lyžařské sjezdovky na Hradišti, která je uměle zasněžovaná. Pro náročnější jsou ve vzdálenosti asi 60 km lyžařské areály v rakouském Karlstiftu, Harmanschlagu a Sandlu.

Celoroční aktivity

Moderní kuželna,veřejná střelnice, víceúčelové hřiště a hala.

Doplňující informace o ubytování a cenách

K vyhledávaným turistickým cílům v okolí patří hrad Landštejn, zámek Jindř. Hradec a Č. Lhota, historické Slavonice, Třeboň. Českou Kanadou se lze projet i parním vlakem po úzkokolejce. K dalším možnostem rekreace patří i rybaření na okolních rybnících (Osika, Staňkov, Hejtman.. ), koupání a houbaření v nedotčených rozsáhlých pohraničních lesích.

Letní sezóna

Letní sezona: 8000,- Kč za chatu.V měsících červenec a srpen je minimální délka pronájmu jeden týden

Zimní sezóna

Zimní sezona: 8000,- Kč za chatu.

Mimo sezónu

Cena za víkend : 2700,- Kč za chatu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při rezervaci termínu účtujeme nevratnou zálohu 1000 Kč za týden, která bude odečtena z ceny pronájmu při placení. Platí se při příjezdu. Cena pronájmu je konečná tzn.je v ní zahrnuta spotřeba vody, elektřiny a turistický poplatek městu.


Kontakt Chata Nová Bystřice Chata Nová Bystřice levné ubytování Nová Bystřice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti