Hotel Krásná vyhlídka

Limnická 317, Nejdek
Kapacita: 24 osob
Cena: 290 - 520 Kč
min. delka 2 dnyUmístění a dostupnost objektu

Hotel leží na jižní straně Krušných hor nad Nejdkem, s vyhlídkou na střed města v 680 m.n.m. Odtud jsou lehce dosažitelná lázeňská města Karlovy Vary - 15 km, Jáchymov - 15 km, Františkovy Lázně - 60 km, nebo Mariánské Lázně - 70 km.

Vybavení objektu

Hotel Krásná vyhlídka má 10 pokojů ve dvou patrech, restauraci a taneční sál, letní terasu s výhledem na město a okolí.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem.

Služby

Restaurace je otevřena od 11 do 22 hodin, naše kuchyně je známá velkým výběrem českých jídel a specialit. Ubytování je s kontinentální snídaní. Je možné si objednat polopenzi. Svatební hostiny až pro 80 osob, rauty, oslavy, večírky v sále s kvalitní akustikou až do 120 osob. Domácí zvířata: Pes, po dohodě, za úplatu. Internet zdarma na počítači v patře, WIFI připojení.

Parkování

Hotel má vlastní parkoviště a garáže.

Stravování

Pro ubytované hosty se podává snídaně mezi 8.00 až 9.00 hodinou, od 11.00 do 22.00 se zde podávají teplá a studená jídla z bohaté nabídky jídelního lístku. Ceny jídel se pohybují mezi 50.- a 350.- Kč, je nabízen velký výběr teplých a nealkoholických nápoju, Valtická vína a Budvar . Pro hotelové hosty s objednanou polopenzí je denně připravováno k večeři hotové teplé jídlo.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování v Nových Hamrech (5km), v Perninku (6km), na Klínovci a Božím Daru (15km) na udržovaných sjezdovkách s různou obtížností, vybavených vleky a umělým zasněžováním. Udržované běžecké tratě v místě jsou napojeny na Krušnohorskou magistrálu. V zimě je zde dostatek sněhu, jsou doporučovány sněhové řetězy. V blízkých Potůčkách (10km) je pěkný vyhřívaný krytý bazén, další vyhřívaný bazén je v Nových Hamrech (4km)

Celoroční aktivity

Celoroční aktivity: Hotel - restaurant Krásná vyhlídka vděčí za svůj název své poloze s vyhlídkou na město Nejdek, je ve výšce 680 m.n.m., v klidném prostředí, na slunečné terase obklopen lesy. K hotelu vede místní silnice, která dále pokračuje do Tisové u Nejdku a Nových Hamrů. Pro hosty, kteří rádi podnikají výlety, nabízí se zde od jara do podzimu pěší turistika a cykloturistika na krátkých nebo dlouhých dobře značených turistických trasách a cyklotratích. Například vyhlídková věž Pajndl 960 m. - 3 km, Plešivec 1028 m - 10 km, Klínovec 1244 m - 20 km. V roce 1998 byl otevřen hraniční přechod do SRN v pro pěší a cyklisty v Jelení - 6 km. Pro autoturistiku jsou doporučovány návštěvy světoznámých lázní - Lázně Kynžvart 40 km, Františkovy Lázně 40 km, Mariánské Lázně 45 km, a zejména Karlovy Vary 16 km.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Spojení: Příjezd k hotelu je směrem od Karlových Varů - Nejdku - odbočka na Pernink a po 2 km vlevo. Vlakové spojení - Nejdek nebo Tisová u Nejdku, autobusové z Karlových Varů do Nejdku, dále předem objednaným hotelovým Taxi z Nejdku zdarma. V místě - 2 km je stanice dráhy Tisová u Nejdku.

Letní sezóna

Jednolůžkový - 520.- Kč/os./noc
Dvoulůžkový - 390.- Kč/os./noc
Přistýlka - 280.- Kč/os./noc

od 7 nocí sleva -10%
"jen jedna noc" +10%

Zimní sezóna

Jednolůžkový - 520.- Kč/os./noc
Dvoulůžkový - 390.- Kč/os./noc
Přistýlka - 280.- Kč/os./noc

od 7 nocí sleva -10%
"jen jedna noc" +10%

Mimo sezónu

Jednolůžkový - 420.- Kč/os./noc
Dvoulůžkový - 290.- Kč/os./noc
Přistýlka - 180.- Kč/os./noc

od 7 nocí sleva -10%
"jen jedna noc" +10%

Slevy

Po dohodě až 10% dle délky pobytu pro rodiny s dětmi a svobodné matky s dětmi, pro skupiny turistických a lyžařských klubů.


Kontakt Hotel Krásná vyhlídka Hotel Krásná vyhlídka levné ubytování Nejdek kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti