Rekreační dům Násedlovice 510

Násedlovice 510, Násedlovice
Kapacita: 6+2 osob
Cena: 5000 - 12000 Kč
min. delka 2 dnyVinný sklípek s nástavbou pro 6+2 osob leží ve vesnici Násedlovice, která se nachází mezi městy Slavkov u Brna (19km) a Kyjov (19km). Leží na Moravské vinařské cyklo stezce. Za objektem je oplocená terasa se zapuštěným bazénem (2 x 5,5 metru), zahradním nábytkem a grilem. Celý pozemek je zatravněný, možnost parkování vedle objektu. V přízemí se nachází vstup do vinného sklepa a společenská místnost s příjemným posezením u krbu. (Možnost zakoupení domácího vína). Objekt je ideální pro rodiny s dětmi, cyklo - turisty a pro milovníky klidné dovolené s procházkami po okolí.

Vybavení objektu

- Vnější vybavení: Zapuštěný bazén (2 x 5,5m); zahradní nábytek; lehátka; přenosný gril. - Vnitřní vybavení: Kuchyně: T/S voda, el. sporák, lednička, mraznička, mikr. trouba, rychlovarná konvice, kávovar,... Obývací pokoj: Digitální televize, DVD, video, satelit, Hi - Fi souprava. Jiné: Dětská postýlka.

Pokoje

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 8 osob v celkem 2 ložnicích. Ložnice a pokoje: V podkroví objektu se nacházejí dva pokoje, každý po 3 postelích. 1.pokoj - 3x samostatné postele. 2.pokoj - 1x dvojpostel, 1x samostatná postel. V obývacím pokoji jsou možné 2 přistýlky na skládací sedací soupravě. Sociální zařízení: V objektu je jedna koupelna s vanou a samostatné WC. Vytápění: - Celý objekt je možné vytápět plynovým kotlem. Popřípadě je v přízemí možnost zatopení v krbu.

Služby

Zakoupení domácího vína, dále je možnost zapůjčení ložního povlečení za poplatek.

Parkování

Doprava, parkování: - U objektu je možnost parkování až pro 3 auta (neoploceno). Násedlovice mají dobré autobusové spoje z Brna.

Stravování

- Přímo v Násedlovicích se nachází obchod (otevřený Po - So). - Nejbližší restaurace jsou ve třech vedlejších vesnicích (Dambořice, Žarošice, Silničná). - V samotném objektu je plně vybavená kuchyně.

Celoroční aktivity

- Ve Slavkově u Brna(19km) se nachází národní kulturní památka: barokní zámek, ke kterému se váže bitva u Slavkova, kde porazil Napoleon Bonaparte rakouskou armádu. Každoročně se na počátku prosince odehrává historická rekonstrukce bitvy tří císařů. - Na Seznamu UNESCO je překrásný Lednicko - valtický areál(33km). Dva zámky, Valtice a Lednice jsou lemovány kulturní krajinou na ploše 283 km2,která je kvalitou, rozsahem a měřítkem nejvýznamnějším krajinářským dílem České republiky a je ojedinělá i ve světovém měřítku. - Ve Vyškově(38km) na vás čeká místní aquapark a ZOO, která od roku 2006 nabízí unikátní Dino park. - Dolní Věstonice(40km) jsou známé především jako místo nálezu drobné plastiky, tzv. věstonické Venuše. - V Mikulově(45km) stojí další barokní zámek. Blízká lyžařská střediska: Uhřice.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí zvířata za poplatek povolena, kouření povoleno (ve vyhrazených prostorách chaty)

Letní sezóna

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Vánoční pobyty.
CENÍK: červen: 8.000,- Kč / týden / chata (2.6.2018 - 30.6.2018)
červenec - srpen: 12.000,- Kč / týden / chata (30.6.2018 - 29.8.2018)

LETNÍ SEZÓNA: 30.6.2018 - 29.8.2018 -> NEPRONAJÍMÁME VÍKENDY!!! Nástupní den SOBOTA, den odjezdu SOBOTA.

Zimní sezóna

6.000,- Kč / týden / chata
4.000,- Kč / víkend / chata

Mimo sezónu

6.000,- Kč / týden / chata
4.000,- Kč / víkend / chata

Doplňující informace o ubytování a cenách

Uvedené ceny jsou počítány včetně spotřebovaných energií (tj. elektřina, plyn a voda). Kauce na zařízení chaty 2.000,- Kč při nástupu na pobyt. Bez rekreačního poplatku.

Dále je možnost zapůjčení ložního povlečení za poplatek 70,- Kč/ks.

Stornovací podmínky:

- zrušení objednávky 40 a více dnů před nástupem - 10% z celkové ceny

- zrušení objednávky 40 - 14 dnů před nástupem - 30% z celkové ceny

- zrušení objednávky 14 - 1 den před nástupem - 50% z celkové ceny


Kontakt Rekreační dům Násedlovice 510 Rekreační dům Násedlovice 510 levné ubytování Násedlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti