Ubytování Salajkovi

Dolní 131, Moravská Nová Ves
Kapacita: 15 osob
Cena: 300 - 400 Kč
min. delka 1 denUbytování v soukromí v nově zrekonstruovaném rodinném domku.

Umístění a dostupnost objektu

Moravská Nová Ves se nachází v národopisné oblasti zvané Podluží, v rovině mezi městy Břeclaví a Hodonínem. Obec leží v nejnižším cípu Moravy, u hranic se Slovenskem a Dolním Rakouskem. Kraj je znám především vinařstvím a folklórními tradicemi, každoročně se zde koná mnoho akcí spojených právě s těmito tématy (Svatojakubské Hody, 1.Máj, Vinobraní a spousty dalších vinařských akcí odehrávajících se ve sklepních uličkách Výmol a Zátiší). Nabízíme Vám ubytování v nově zrekonstuovaném rodinném domku s uzavřeným dvorem.

Vybavení objektu

Ubytování v rodinném domě Rodinný dům nabízí ubytování pro 15 osob. Ložnice a pokoje: K dispozici jsou 3 pokoje, kuchyňka spojená s obývacím prostorem a sprcha se soc. zařízením. Ve dvoře se nachází další 2 samostatné pokoje - každý vybaven sprch. koutem a toaletou. Na dvorku je připraveno posezení pod pergolou a průjezd např. pro kola. Pakovaní před objektem. Celkový počet lůžek v objektu až pro 15 osob. V nabídce také 3 pokoje nad vinným sklípkem. Sociální zařízení: 4 X WC, 3 X sprchový kout. Vytápění: plynové vytápění + krbová kamna. Doprava, parkování: Možnost parkování před objektem. Stravování Obchody, restaurace - 200m, vybavená kuchyňka.


Kontakt Ubytování Salajkovi Ubytování Salajkovi levné ubytování Moravská Nová Ves kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti