Penzion Pohoda

Valtická 1488/20a, Mikulov
Kapacita: 5 osob
Cena: 250 - 550 Kč
min. delka 1 denPenzion Pohoda, nabízí příjemné ubytování s krásným výhledem na vinohrady. Penzion Pohoda se nachází v klidné části Mikulova. Je to turisticky oblíbená vinařská oblast. Hosté se mohou ubytovat ve dvou nových pokojích s vlastní terasou. Penzion má vlastní uzavřené parkování uvnitř objektu. K úschově kol mohou hosté využít garáž. Nabízíme ubytování pro rodiny, jednotlivce preferující klidné domácí prostředí nebo pro skupiny cyklistů,ale i pro milovníky moravského vína. Svým hostům věnujeme maximální péči, tak aby se u nás cítili co nejlépe a mohli načerpat nové síly. Doporučujeme místa, která je možné navštívit.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Pohoda, se nachází v Mikulově, který je součásti Pálavských vrchů v CHKO Pálava. Mikulov a jeho okolí je propleteno několika vinařskými cyklostezkami, sportovními hřišti a také oblastí vinných sklípků. Penzion Pohoda, se nachází v klidné části historického města. Město Mikulov leží pod Pálavskými Vrchy. Nedaleko města Mikulova je možné s dětmi navštívit také termální lázně Aqualand Morávia s bazény a tobogány. Město Mikulov nabízí spoustu aktivit, jak relaxačních také i sportovních. Je to krásné malé městečko, které nadchne každého návštěvníka, ale i milovníka vinných sklípků, kde může ochutnat nejrůznějších odrůd moravských vín. Ve městě se také koná po celý rok spousta kulturních akcí. Město Mikulov ležící pod Pálavskými Vrchy je lemováno. V blízkosti města Mikulova se nachází historické město Lednice a Valtice. Lednicko - Valtický areál nadchne každého milovníka historie.

Vybavení objektu

U penzionu se nachází uzavřené a parkoviště.Na zahradě za domem je k dispozici garáž k úschově kol, terasa s posezením pod slunečníkem, krytá pergola s grilem, betonový pinongový stůl,pinpongový stůl zn. Sponeta, šipky, domeček pro děti se skluzavkou a pískovištěm, houpačky pro děti a sportovní vybavení (badmintonové, softové rakety a pinpogové pálky, míče na fotbal a basketbal, petangue).

Pokoje

Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením. Koupelna je vybavená sprchou,WC, fén, sušák na prádlo. Pokoj má vlastní kuchyňský kout s vybavením, mikrovlnou troubou, el. deskou, varnou konvicí a ledničkou. V pokoji je také malý stůl s taburety na sezení, úložný prostor pro oblečení,klimatizace,TV , Wifi připojení. poje jsou v patře, proto mají vlastní krytou terasu s posezením na balkóně.

Služby

Rádi doporučíme místa, která můžete u nás v Mikulově a okolí navštívit a poradíme i s výběrem kulturních akcí , které se u nás konají. Naši hosté mohou také využít naší zahrady ke sportu . K dispozici jsou sportovní náčiní potřeb - šipky, stolní tenis, badmintonové rakety,soft rakety, nebo např. patanque. Dále je možné využít gril a terasu s posezením, pergolu s grilem a posezením u mikulovského vína. Zdarma umožňujeme úschovu kol v naší garáži.

Parkování

Automobil lze zdarma zaparkovat v uzavřeném parkovišti u penzionu. Na našem parkovišti je možné zaparkovat až 7 automobilů

Stravování

Nedaleko našeho penzionu se nachází restaurace s bowlingem pizzerii i s venkovním posezením. Můžeme ovšem doporučit i jiná restaurační zařízení.Po dohodě s hosty je možné zajistit i snídaně.

Letní aktivity

V letním období je možné navštívit koupaliště s tobogány, které se nachází přímo v Mikulově. Dále je možné vykoupat se v pískovém lomu. V okolí Mikulova jsou další možnosti koupání jak v bazénech také i v přírodních tocích. V Mikulově je spousta sportovišť - tenisové kurty, squash, posilovna, fotbalová hřiště, dětská hřiště, rampy, dopravní hřiště, možnosti jízdy na koních, cykloturistické stezky vedené malebnou krajinou viniční tratí a vinných sklípků...

Zimní aktivity

V zimním období je možné lyžování v Němčicích nebo v Rakousku kousek od Vídně. Kousek za městem Vídeň je místo Semering, kde jsou sjezdovky s vleky vhodné k lyžování.

Celoroční aktivity

V okolí se nachází historické památky jako například Mikulovský zámek, Ditrichštejnská hrobka, Kozí hrádek, Svatý kopeček, Židovský hřbitov, Synagoga, jeskyně Turold ... Turistické výpravy do blízkého okolí: vinařské stezky, Pálavské vrchy, Sv. kopeček s křížovou cestou, Sirotčí hrad a Stolová hora, Kočičí skalka, Dívčí hrady v Pavlově... Sportovní aktivity:bowling,fitnes-centrum, sportovní hala (squash, badbinton, stolní tenis), venkovní bazény, antuková hřiště..atd. Autoturistika: Lednicko-valtický areál, Stezka bosou nohou ve Valticích, Lednický zámek s botanickou zahradou a s lázněmi, Dolní Věstonice- Věstonická Venuše, Archeopark Pavlov, Pálavské vrchy- Stolová hora, Vodní nádrž Nové Mlýny s možností serfování, rybaření, půjčování loděk,šlapadel, výletní cesty lodí po vodní nádrži.. Ochutnávání vín - dny otevřených sklepů, hody a folklorní akce, festivaly, koncerty,muzejní noci na mikulovském zámku, výstavy v galeriích.. Nové Mlýny s možností rybolovu, Vídeň, Termální koupaliště v Laa, Znojmo, Břeclav ...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Po domluvě je možné dohodnout ochutnávky vín + posezení ve sklípku s hudbou i bez hudby (folklór, jazz). Zapůjčení kol, tenisového kurtu. Dále je možné zajistit vypůjčení skůtru k projížďce po okolí nebo jízdu na koni..

Celoroční ceny

dospělá osoba/noc 550,-Kč
děti dle věku od 250,-Kč

Letní sezóna

dospělá osoba/noc 550,-Kč
děti dle věku od 250,-Kč

Zimní sezóna

dospělá osoba/noc 550,-Kč
děti dle věku od 250,-Kč

Mimo sezónu

dospělá osoba/noc 550,-Kč
děti dle věku od 250,-Kč

Ceny stravování

snídaně osoba 100,-Kč

Slevy

Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poskytujeme slevy na děti.


Kontakt Penzion Pohoda Penzion Pohoda levné ubytování Mikulov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti