Ubytování Čapková Božena

na Penziony.cz
od roku 2007
Venušina 9, Mikulov
Kapacita: 14 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 2 dnyUbytování v soukromí Božena Čapková nabízí možnost příjemného prožití Vašich volných chvil v soukromém penzionu, který je situován ve středu malebného vinařského městečka Mikulov. Nabízímé příjemné chvíle strávené v obklopení Palavskými vrchy v blízkosti Lednicko-Valtického areál.

Umístění a dostupnost objektu

centrum města - cca 10 minut pěšky koupaliště - cca 15 minut pěšky autobusová zastávka MHD - cca 5 minut pěšky autobusové nádraží - cca 15 minut pěšky vlakové nádraží - cca 25 minut pěšky

Vybavení objektu

K dispozici máte WIFi internet K dispozici máte varnou konvici, lednici, mikrovlnou troubu.V letním období je možnost využití letní kuchyně ve dvoře s posezením. Dále nabízáme možnost grilovaní, posezení na dvoře, využití bazenu.

Pokoje

Každý z pokojů je vybaven pro nejvyšší pohodlí a zpříjemnění Vašeho pobytu u nás. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem.

Parkování

Zdarma umožňujeme úschovu kol. Parkování přímo vedle pensionu, či za poplatek uzamknutí Vašeho automobilu nebo motocyklu v garáži.

Stravování

K dispozici je nespočet restauračních zařízení jen pár minut od našeho pensionu.

Letní aktivity

Možnost posezení v příjemném přostředí vlastní zahrady s grilem, zastřešením a dětským koutkem.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny uvedené bez rekreačních poplatků a odvodů městu.


Kontakt Ubytování Čapková Božena Ubytování Čapková Božena levné ubytování Mikulov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti