Pension Kiwi

na Penziony.cz
od roku 2007
U Bažantnice 2, Mikulov
Kapacita: 35 osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 1 denPension Kiwi v Mikulově nabízí 10 pokojů s kuchyňkami, terasou nebo balkonem s možností grilování, uschovnou kol a garáží.Pension je vzdalen od cntra do 10 min. pěší chůzí.V blízkosti je restaurace s bowlingem.

Umístění a dostupnost objektu

Pension se nachází v Jihomoravském městě Mikulov. Jak se k nám dostanete: z Brna - pojedete po hlavní komunikaci směr Valtice,Břeclav. Až přijedete na křižovatku, kde na pravé straně stojí AGIP zde odbočíte vlevo a po 200m opět vlevo (dle naší cedule) a po 100m po třetí doleva. Směr z Rakouska - u AGIP odbočíte doprava. Po 200m doleva a po 100m doleva.Vlakové nádraží: 700m Autobusové zastávky:500m Lednicko-Valtický areál: 12km. Pálavské vrchy 3Km. Vídeň 75km. Brno 50km.

Vybavení objektu

Venkovní posezení u jezírka s grilem s výhledem na Svatý kopeček. Balkon a terasy ve 3 pokojích.Úschovna kol v garáži, parkoviště před penzionem nebo 3 místa v garáži, internet, dětská postýlka, pračka, sušička, žehlící prkno, žehlička, fén na vlasy.

Pokoje

Nabízíme 10 moderně vybavených pokojů, se sociálním zařízením, wc, sprchový kout, TV,internet, terasa s výhledem na Svatý kpopeček. V pěti pokojích jsou vybavené kuchyňky s možností vlastního vaření.

Služby

Zajistíme Vám - řízenou degustaci, posezení ve vinném sklepě pod Kozím hrádkem, cimbálovou muziku.

Parkování

3 parkovací místa v garáži nebo stání před penzionem na našem pozemku. Uschovna kol je součástí garáže.

Stravování

Snídaně.

Celoroční aktivity

Doporučujeme návštěvu vinných sklepů, vinoték, městské koupaliště vedle marketu Billa, sportovní hala s celoročním využitím, cykloturistika, turistika, vinné stezky, přírodní koupání, návštěva hradů a zámků, Wellnes programy v restauraci Aquarium Relax.

Letní sezóna

Příplatek 100,-Kč/noc za terasu s výhledem na Svatý kopeček.

Slevy

Při obsazení celého penzionu. Zájezdy.


Kontakt Pension Kiwi Pension Kiwi levné ubytování Mikulov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti