Pension Villa Máj

na Penziony.cz
od roku 2014
Třída Vítězství 34/27, Mariánské Lázně
Kapacita: 8 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 2 dnyPoskytujeme ubytování v klidné části Mariánských Lázních ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pohodlných pokojích ,každý s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou. Připojení k internetu WIFI, televize LCD + Satelit. Vlastní zastřešené parkoviště pod uzamčením.

Umístění a dostupnost objektu

klidná část Mariánských Lázní s dostupností do centra dopravou MHD cca 10 minut/zastávka 2 min. od pensionu/.Nebo formou příjemné procházky po vymezeném chodníku pro chodce cca 2 km od centra.

Vybavení objektu

dva velké pohodlné pokoje s vlastním sociálním zázemím a kuchyňkami. Přednostní pensionu je zastřešené a uzamčené parkoviště přímo v areálu. Dále zahrada s posezením na zastřešené terase a zahradní gril k dispozici. Pro děti hračky ,bazének , malá trampolína..Pension má dvě vjezdové brány na automatické ovládání. Dětské hřiště v dosahu 100 m od pensionu. Bezplatný vstup na koupaliště Lido,které je vzdáleno cca 200 m od penzionu.

Pokoje

Pokoje jsou prostorné cca 20 m2 + koupelny cca 10 m2 vybavené kuchyňkami, lednicí, TV + Satelit + WIFI připojením zdarma. Přistýlky dle dohody.

Služby

internet WIFI, snídaně, parkoviště, zahradní gril a terasa se zahradním nábytkem. Poskytujeme odvoz hostů z vlakového a autobusového nádraží zdarma.

Parkování

zastřešené parkoviště pod uzamčením přímo v areálu pensionu zdarma

Stravování

nabízíme pouze snídaně . Restaurace je vzdálena cca 100 m od pensionu .Možnost vaření na pokojích.

Letní aktivity

přírodní koupaliště Lido vzdálené cca 200 m od pensionu se vstupem zdarma. Les cca 100 m. Značené cyklotrasy. Golfové hřiště cca 9 km.

Zimní aktivity

lyžování na sjezdovce cca 2 km od pensionu .Běžecký areál s upravenou stopou cca 9 km. Zimní stadion a plavecký bazén vzdálen cca 2 km

Celoroční aktivity

výlety do nádherné přírody

Doplňující informace o ubytování a cenách

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Vyznačují se krásou prostředí. Údolí, v němž jsou položeny, je otevřeno na jih a chráněno zalesněnými vrchy z ostatních stran. Nadmořská výška je 630 metrů, čistý vzduch, pečlivě upravené parky, lázeňské lesy, specifická architektura, bohatý kulturní, sportovní a společenský život.

Celoroční ceny

Při obsazení pokoje 3 osobami : 350,- Kč osoba/noc
Při obsazení pokoje 2 osobami : 400,- Kč osoba/noc
Dítě na pokoji s rodiči : do 3 let : 150,- Kč za celkový pobyt
Dítě na pokoji s rodiči od 3 let do 10 let : 150,- Kč dítě/noc
Při obsazení pokoje 1 osobou : 600,- Kč osoba/noc

Ceny stravování

Snídaně : dospělí : 100,- Kč
děti od 3 -10 let : 100,- Kč
děti do 3 let : 50,- Kč

Slevy

Při dlouhodobém pobytu více než 14 dní cena dle dohody. Při pobytu od 5 nocí poskytujeme 10% slevu z celkové ceny.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pokoje jsou prostorné a nacházejí se v rodinné vile. Při obsazení pokoje více osobami než je uvedeno v celoročních cenách, bude cena vypočtena dohodou.


Kontakt Pension Villa Máj Pension Villa Máj levné ubytování Mariánské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti