Hotel Agricola

Tyršova 31, Mariánské Lázně
Kapacita: 182 osob
min. delka 1 denHotel Agricola je tradiční moderní hotel nabízející kvalitní ubytování, stravovací služby a v neposlední řadě špičkové lázeňské balneocentrum s širokou nabídkou relaxačních a léčebných programů a procedur.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je unikátně umístěn v klidné lokalitě lázeňského města Mariánské Lázně, v pěší dostupnosti všech místních atraktivit.

Vybavení objektu

Vnitřní vyhřívaný bazén se sníženým obsahem chloru, sauna, solarium, volejbalové a fotbalové hřiště, venkovní tenisový kurt, minigolf, petangue, pískoviště pro děti, kulečník, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra.

Pokoje

97 vkusných pokojů z toho 25 apartmá je vybaveno satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, internetovou přípojkou a koupelnou s vířivou vanou nebo se sprchovým koutem. V apartmánu je minibar/lednice, trezor.

Služby

Vlastní balneocentrum poskytuje jak klasické tak podvodní masáže, rozličné zábaly, elektroléčbu, perličkové koupele a mnoho dalších relaxačních a léčivých procedur. To vše pod profesionálním lékařským dohledem.

Parkování

Bezplatné parkoviště před hotelem, v noci hlídané.

Stravování

Hotelová restaurace zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín.Hosté mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase s možností grilování.

Letní sezóna

Zimní sezóna


Mimo sezónu

Kontakt Hotel Agricola Hotel Agricola levné ubytování Mariánské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti