Penzion a hospůdka Křížky

Křížky 273, Malá Skála
Kapacita: 42 osob
Cena: 230 - 500 Kč
min. delka 1 denRodinný Penzion a hospůdka Křížky, který se nachází v malebné oblasti Českého ráje na Malé Skále. Svou zahradou se dotýká toku řeky Jizery a ze strany druhé je velice dobře dostupný z rychlostní komunikace E65.

Vybavení objektu

Mezi vybavení penzionu se řadí místnost pro mini-wellness, masážní místnost, sauna. Pro firmy nabízíme školící místnost plně vybavenou audio-vizuální technikou. Místnost je vytvořena přesně pro potřeby školení či diskuzní večery.

Pokoje

V penzionu se nachází 2 apartmány a 5 vícelůžkových pokojů. Apartmány mají vlastní kuchyňský kout a sociální zařízení a jsou plně vybavené. Pokoje se dělí o sociální zařízení na patře.

Služby

Zázemí penzionu nabízí miniwellness nebo masáže. Taktéž nabízíme zajištění služeb půjčoven z okolí. Do jejich sortimentu patří lodě, rafty, kajaky, koloběžky, šlapací autíčka nebo vám zarezervujeme program v lanovém centru. Vše po ubytování v našem penzionu s partnerskou slevou.

Parkování

Parkování v místě. Několik metrů od penzionu samotného v ulici u něj.

Stravování

Stravování vám zajistí restaurace, která se nachází v přízemí penzionu. Dohodnout lze snídaně, polopenze či plné penze. V případě chuti si lze vybrat také z jídelního lístku či se posilnit něčím z nápojů. Také tu přes léto nabízíme pravou českou točenou zmrzlinu.

Letní aktivity

V létě lze zajisti splutí Jizery na kanoi Samba pro 2 - 4 osoby, dále splutí na raftu pro 6 - 8 osob nebo pro zkušenější vodáky na kajaku pro jednotlivce. Kdo si s vodou nerozumí nebo chce změnu, nabízíme také koloběžky na trasu Dolánky - Malá Skála, která zabere něco přes hodinu, trasa vede pořád po rovině tudíž je vhodná i pro nejmenší.

Zimní aktivity

Penzion poskytuje zázemí pro zimní sporty. Výhodná pozice umožňuje jak zimní lyžování v Jizerských horách, tak výlety do lyžarského centra v Harrachově. Nabízíme také možnost ubytování nebo pronájmu celého objektu na období zimních svátků a Silvestra.

Celoroční aktivity

Penzion poskytuje zázemí pro zimní ale i letní sporty. Výhodná pozice umožňuje jak zimní lyžování v Jizerských horách, tak letní aktivity v povodí řeky Jizery. Od splutí Jizery přes koloběžky až po lanové centrum na Malé Skále.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost ubytování se zvířaty nebo nabízíme pronájem dětské postýlky pro děti do 2 let. Taktéž lze pronajmout celý objekt na větší akce nebo dohodnout bohatý raut pro firemní školení, které může probíhat ve školící místnosti v penzionu.


Kontakt Penzion a hospůdka Křížky Penzion a hospůdka Křížky levné ubytování Malá Skála kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti