Penzion Anebel

na Penziony.cz
od roku 2010
Nádražní 345, Luhačovice
Kapacita: 21 osob
Cena: 500 - 500 Kč
min. delka 1 denVšechno nové, krásné a čisté, přesto dýchající okouzlující atmosférou - takový je Penzion Anebel v Luhačovicích. Svým desingem, vybavením a polohou skvěle zapadne do téměř každé představy o úžasné dovolené, ale také pracovní cesty. Naše pokoje jsou vybaveny jinak, než bývá zvykem a to ve stylu různých světových kultur. Naleznete zde klid, relaxaci a uvolnění, ale také aktivní odpočinek, jestliže po něm toužíte. Jistě Vás také nadchnou bohaté snídaně, vstřícný a ochotný personál a velmi pestrá nabídka doplňkových služeb. U nás nenabízíme pouze ubytování, ale také vhodně sestavené pobytové balíčky za výhodnou cenu, které se mohou stát i skvělým dárkem. V Penzionu Anebel jsme připraveni Vás hýčkat!

Umístění a dostupnost objektu

Ideální výchozí pozice je základ! Penzion je umístěn v centru Luhačovic, takže od nás to budete mít blízko kamkoli. Zároveň je Penzion situován tak, aby Váš spánek a klid nerušil vír nočního Luhačovického života! Výhodou je i lokalita v blízkosti jak autobusového, tak vlakového nádraží. Tedy, nebudete muset svoje zavazadla nosit vůbec daleko.

Vybavení objektu

Již během prvních minut si vytváříme svůj dojem a mínění. U nás na Vás dýchne přátelská a pohodová atmosféra již od prvních vteřin. Budova penzionu má dvě nadzemní podlaží a suterén. První patro je celkově laděno do toskánského stylu a kromě pokojů se zde nachází i recepce. Druhé patro, ve kterém se taktéž nachází pokoje, je podkrovní což se skvěle hodí k uklidňující zelené, která je dominantní pro indonéský styl. U nás v tomhle máte možnost volby! Suterén je potom věnován péči pouze o Vás. Nachází se zde jídelna, wellness centrum a moderně vybavené fitness centrum.

Pokoje

Pohodlná postel, teplo, čisto, klid, možnost hygieny a vkusné vybavení - to je to, co většina lidí od pokojů chce. My Vám nabízíme i něco navíc! V každém jednolůžkovém, dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji je samozřejmě vlastní sociální zařízení, televize se satelitem, WIFI připojení pro Váš počítač či mobilní telefon a minibar. U dvoulůžkových pokojů si samozřejmě můžete vybrat, zda chcete pokoj s manželskou postelí či oddělenými lůžky. Jsme připraveni jak na jednotlivce, tak na páry či přátele, ale samozřejmě i na rodiny s dětmi!

Služby

Relaxační masáž, či projížďka na kole večerními Luhačovicemi? Ano, oboje jsme schopni Vám zajistit, ale samozřejmě je toho mnohem víc. Stres a shon všedních dnů nechte odplavit v bublinkové přírodní, či bylinné koupeli, pro odbourání škodlivin, popřípadě zbavení se nějakého toho kila navštivte infrasaunu s parním boxem. Protáhnout tělo a vyplavit endorfiny přijďte do našeho fitcentra a pak si na odpočinek vyberte nějakou z našich masáží, či parafinový zábalů! Pro zájemce zajišťujeme i zapůjčení horských kol, či koloběžek a zajistíme Vám i vouchery na novou městskou plovárnu. Po zdravotní stránce Vám pomůžeme se bezbolestně zbavit bolesti kloubů, zad nebo hlavy pomocí laserových terapií - pozor, vhodný je též jako prevence! Úplnou novinkou u nás je poskytování odborné a profesionální fyzioterapie. Nechte se zlákat, možností máte spoustu!

Parkování

Lpíte na své motorové lásce a máte strach jej nechat jen tak někde zaparkované? Jistě oceníte možnost kamerově hlídaného, nebo oploceného a uzamykatelného parkoviště, které našim hostům pro větší komfort poskytujeme ZDARMA!!! Pokud automobil nevlastníte, nezoufejte! U nás jsme připraveni ustájit téměř jakýkoli dopravní prostředek, ať už přijedete na motorce, na kole, či naši malí hosté v kočárku!

Stravování

Vůně pečiva a čerstvé kávy se každé ráno line penzionem. To právě a především proto, že se chystají snídaně pro naše hosty. Jsou bohaté a různorodé tak, aby si vybrali úplně všichni. Snídaně jsou podávány přímo v budově penzionu kontinentálně, tedy servírovanou formou přesně v době, která našim hostům vyhovuje. Strava je v případě přání hostů upravena - např. jste-li vegetariáni apod.

Letní aktivity

Letní lázeňská sezóna nabízí opravdu široké možnosti, jak trávit volný čas. Bezpochyby největším lákadlem jsou všechny léčebné prameny a krásně udržovaná lázeňská kolonáda, která poskytuje zázemí i pro spoustu kulturních akcí. Dalším místem, které rozhodně stojí za navštívení je Luhačovická přehrada. Ta nabízí skvělé sportovní vyžití a nyní již konečně i čisté a krásné koupání! Luhačovice jsou také místem, kde se každoročně pořádá spousta kongresů a různých setkání. V těchto případech Vám poskytneme skvělé ubytování a zázemí. V Luhačovicích to v létě prostě žije, ale potom, když si dosytosti užijete zábavu, jsme tu pro Vás my - taková oáza klidu a pohody, kde můžete načerpat nové sily!

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion je striktně nekuřácký, přesto však jsme i na osoby, které svou cigaretku potřebují, mysleli alespoň tím, že vzadu v prostorách za penzionem je vybudována malá zahrádka, kde se mohou oddávat svým kuřáckým vášním. Ubytování pro děti do 5 let poskytujeme ZDARMA, stejně jako si od nás můžete zapůjčit cestovní postýlku, čímž ušetříte i místo navíc! Třeba na suvenýry z Luhačovic :) Splnitelné je pro nás samozřejmostí, o méně splnitelné se alespoň pokusíme!

Letní sezóna

Ke každému pokoji pro konkrétní období jsou uvedeny vždy aktualizované ceny na našich webových stránkách!

Zimní sezóna

Ke každému pokoji pro konkrétní období jsou uvedeny vždy aktualizované ceny na našich webových stránkách!

Ceny stravování

Snídaně na objednávku 90 Kč osoba/den (1.4. – 30.9)


Kontakt Penzion Anebel Penzion Anebel levné ubytování Luhačovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti