Pension Kraus

Havlíčkova 444, Litomyšl
Kapacita: 12 osob
Cena: 400 - 680 Kč
min. delka 1 denKvalitní ubytování v moderně zařízeném pensionu s vlastním uzamčeným parkovištěm.

Umístění a dostupnost objektu

Pension se nachází cca 100m od historického centra .

Vybavení objektu

Společná jídelna s kuchyňským koutem. Velká terasa,vybavená zahradním nábytkem s výhledem na zámek a klášter,možnost grilování.

Pokoje

Pokoje jsou nekuřácké, prostorné a zařízené moderním nábytkem. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s toaletou, sprchou, bidetem a vysoušečem vlasů. Na každém pokoji je LCD televize se satelitním příjmem, lednicí, minibarem a připojením k internetu pomocí WIFI .

Parkování

Parkování pro hosty je zajištěno zdarma v uzamčeném areálu pensionu. Pro kola a motocykly je k dispozici zdarma garáž. Každý pokoj má parkovací místo.

Stravování

Snídaně servírujeme teplé a studené, dle přání a výběru zákazníka přímo v pensionu. Nabízíme i časnou ranní snídani nebo balíček na cestu. Kuchyňský kout je společný a umožňuje vlastní vaření.Vybavený vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a ostatním potřebným.

Letní aktivity

Litomyšl a volný čas: krytý bazén, venkovní koupaliště, jízda na koni, bowling, spinning,kart arena, tenisová hala a kurty, squash, zimní stadion, fitness centra, kulečníková herna,horolezecká stěna,půjčovna kol,paintball,vyhlídkové lety.

Zimní aktivity

Lyžařské vleky -Přívrat ........ .....8km Česká Třebová ..12km Čenkovice..........32km Říčky.................40km Deštné.............. 45km

Celoroční aktivity

Výlety do okolí: zámek Nové Hrady, hrad Svojanov, hrad Košumberk, rozhledna Andrluv chlum a Kozlovský kopec, růžový palouček, skanzen Veselý kopec, Nedošínský háj,Toulovcovy maštale. Cyklobus po okolí s cyklostezkami

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj...................680,-Kč
dvoulůžkový pokoj...................1200,-
pokoj ekonomy/2 osoby.............950,-
4lůžkový apartmá /4osoby .......1900,-
třílůžkový pokoj /3 osoby..........1600,-

Ceny stravování

snídaně od 120,Kč/os

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vcenách je zahrnuto - uzamčené parkoviště, připojení na internet ,parkování v garáži pro kola a motocykly, použití kuchyňky pro vlastní přípravu stravy a dále veškeré poplatky (tedy ceny jsou konečné)


Kontakt Pension Kraus Pension Kraus levné ubytování Litomyšl kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti